Darčeky pre milovníkov líčenia

Darčeky pre milovníkov líčenia

Vianoce sú už za rohom a možno premýšľate, akými darčekmi potešiť svojich blízkych alebo aj seba. Nemusíte sa zúčastniť na zimnom nákupnom šialenstve a tlačiť sa davom ľudí. Skúste jedny z najlepších make-up darčekov roku 2017, ktoré sme pre vás vybrali! Ak je niektorá z vašich kamarátok taký blázon do make-upu, že list Ježiškovi píše ceruzkou na obočie, potom pre vás máme darčekové sady líčenia, po ktorých sa jej tvár iste rozžiari.

Najlepšie darčekové sady líčenia

Veľa radosti dokážu priniesť sady make-upu, ktoré vháňajú farbu do tváre už pred rozbalením. A to nie je nič proti tomu, ako oslnia, keď ich otvoríte. Musíme sa priznať, že my osobne sme sadami na líčenie priam posadnutí, a preto nám robí veľkú radosť sa s vami o tieto klenoty podeliť.

Freedom Noir Mattes Collection

Päť úžasných matných odtieňov rúžu v jedinej škatuľke! Táto zbierka odtieňov od svetlých po tmavé je nenahraditeľná na cestách. Všetky rúže vynikajú vysokou intenzitou a dlhou výdržou.

Collistar Mascara Shock

Keď otvoríte túto roztomilú kozmetickú taštičku, nájdete v nej legendárnu maskaru Collistar pre zväčšenie objemu plus odstraňovač vodoodolného make-upu! Ťažko nájsť lepší make-up darček pre ženy.

The Balm Meet Matt(e) Hughes

S touto sadou tekutých rúžov ​​s dlhou výdržou sa nemôžete pomýliť. Zamilujte sa do šiestich klasických odtieňov s obsahom mäty a vanilkového extraktu pre výživu vašich krásnych pier.

Buďte Charming, Sincere, Committed, Doting, Dedicated a Loyal!

darčekové sady na líčenie

Maybelline The Falsies Push Up Drama

Nie je nič lepšie ako dramatické riasy skombinované s dramatickými nechtami! Jedna z najlepších make-upových sád obsahuje čiernu maskaru a lak na nechty v nádhernej farbe číslo 6.

OPI Breakfast at Tiffanyʼs Love Notes

Audrey Hepburn zostáva pre mnohých ľudí módnou ikonou. Vyskúšajte sadu lakov na nechty inšpirovanú kultovým filmom! Sada obsahuje dva laky na nechty a miniatúrny poznámkový blok. Štýlová záležitosť 😊.

BH Cosmetics Baked and Beautiful

Tieto krásne a vysoko pigmentované farby sme si veľmi obľúbili. Aj tých najnáročnejších fanúšikov líčenia uspokojí svojím dlhotrvajúcim efektom a zamatovou štruktúrou.

Makeup Revolution Retro Luxe

Fantastický tekutý rúž s matným povrchom a ceruzka na pery v rovnakom odtieni pre dokonalé pery. Rúž je vysoko pigmentovaný a spolu s ceruzkou vám zaistí dlhotrvajúci intenzívny výsledok.

Clinique Chubby Lash

Posledný darček pre milovníkov make-upu na našom zozname je sada Chubby Lash. Môžete vyskúšať maskaru Jumbo Jet Mascara, Take The Day Off Makeup Remover For Lids, Lashes & Lips a Pep Start očný krém.

Ste tiež takí nadšení ako my? Make-up darčeky zaistia, že si nebudete zbytočne pridávať vrásky. 😊.