Darčeky pre priateľa, manžela a všetkých mužov, ktorých milujeme

Vymyslieť darčeky pre priateľa, manžela, ale aj brata alebo najlepšieho kamaráta je fuška. Pre ich chlapčenské „výmysly“ nemáme veľmi pochopenie, ale… pre krásu áno. Tak to využite a vyberte im niečo pre svieži look alebo vôňu, vďaka ktorej budú ešte viac sexy!

tipy na vianočné darčeky pre mužov

Praktické sady

Darček pre muža na Vianoce by mal spĺňať jedno všeobecné pravidlo: mal by to byť darček praktický. Užitočný, alebo s bonusom, aký ponúkajú napríklad darčekové sady:

Biotherm Age Fitness obsahuje starostlivosť proti starnutiu pleti, penu na holenie a čistiaci gél pre normálnu pleť. Samotná kozmetika si zakladá na prírodných surovinách a ťaží z pozitívnych účinkov termálnej vody. Skvelý darček pre muža, ktorý chce vyzerať dobre v ktoromkoľvek veku.

Dobrý vianočný darček pre manžela, priateľa aj ďalších mužov okolo vás môže tvoriť aj sada Vichy Homme. Nájdu v nej hydratačnú starostlivosť proti známkam únavy Hydra Mag C+ a tiež antiperspirant na citlivú pokožku 48 h a zvládnu tak aj ten najväčší záprah v práci (alebo s vami doma😊).

Pre všetkých dobrodruhov je tu ruská organická kozmetika Natura Siberica a jej sada Men. S osviežujúcim sprchovacím gélom, tonizujúcim krémom na tvár a šampónom 2 v 1 predstavuje dokonalý základ výbavy každého muža (a pre vás ďalší skvelý tip na darček pre priateľa či manžela).

Voňavý muž

Chcete radšej voňavý tip na darček pre manžela či priateľa? Úplnou novinkou je u nás v Notine Emanuel Ungaro a jeho L´Homme. Luxusná toaletná voda z kategórie tzv. kožených vôní je plná samých prvotriednych ingrediencií a splní nároky aj toho najnáročnejšieho džentlmena.

Bombastickou novinkou medzi pánskymi vôňami je aj Hugo Boss Boss The Scent Private Accord. Je veľmi sofistikovaná, vhodná na večer a na zvláštne príležitosti a dokonale rafinovaná. Patrí k drevito-orientálnym. A je plná sex-appealu! WOW!

Svieža ako horský vánok dokáže byť YSL L´Homme. Toaletka doslova nabitá ozónom (naozaj je v zložení!) elektrizuje všetky zmysly, nakopáva, dodáva energiu a necháva naplno vyznieť aj povestnú mužnosť (základ je príjemne drevitý).

tipy na vianočné darčeky pre mužov - Hugo Boss, Foreo, darčeková sada Vichy

Vynálezy pre (mužskú) krásu

Pokiaľ máte doma muža, ktorý o seba fakt dbá, nesmie medzi tipmi na vianočné darčeky chýbať Foreo Luna™ for Men. Sonický prístroj, ktorý jeho pleť zbaví prebytočného mazu, nečistôt aj upchatých pórov. V dokonale mužnom, čiernom vyhotovení.

Hodiť sa môže aj zastrihávač chĺpkov Braun Exact Series, ktorý patrí k tým najšetrnejším na trhu a vášho muža zbaví nejedného estetického problému. A pre majiteľov dlhšej brady? Geniálny zastrihávač Remington Vacuum MB6850 zastrihávaný porast vďaka vákuovému systému rovno zachycuje a v kúpeľni tak už nikdy nebude ten strašný neporiadok, ktorý nikto nechce upratovať. (Takže to bude darček pre vášho muža a aj tak trochu pre vás!)

Tak čo hovoríte? Už viete, čo kúpiť na Vianoce pre manžela, priateľa aj ďalších milovaných mužov okolo seba? Pokiaľ nie, mám ešte pár nápadov. Stačí ďalej sledovať Notino blog (pretože Notino má darčeky úplne pre všetkých).