Darujte štýlovo a múdro – darujte set!

Viete, prečo je lepšie zaobstarať si parfémovú sadu, než len samostatnú vôňu? Máme pre vás tri hlavné dôvody, ktoré dokazujú, že výber darčekovej kazety je múdrou voľbou.

vianočné darčekové sady parfému a kozmetiky

Dôvod č. 1: Vôňa dlhšie vydrží

To, že molekuly vône sa pri aplikácii najlepšie spoja s olejovými molekulami v pokožke, už určite viete. A čo to znamená v praxi? Ak pred nanesením vône použijete telový olej či krém, ktorý pokožku premastí, vrstva vône si tak lepšie sadne a naviaže sa na povrch. A ešte lepšie urobíte, ak použijete telové mlieko prispôsobené k vašej obľúbenej vôni. Doslova tak budete vôňu vrstviť a dáte jej väčší rozmer a hĺbku.

Dôvod č. 2: Luxusné vyhotovenie a krásna škatuľka

Sety sú dnes v móde a dokážu urobiť dojem na kohokoľvek, koho obdarujete, či už je to vaša drahá polovička, mamička, alebo náročný šéf. Darčekové kazety sú krásne zabalené a produkty sú v boxe luxusne prezentované, a tak potešia aj náročné oko. Darovanie setu navyše vyjadruje, že ste si na darčeku dali naozaj záležať.

Dôvod č. 3: Viac darčekov za menej peňazí

Nielenže potešíte oko luxusným vyhotovením, ale získate darček navyše, veľakrát za výhodnejšiu cenu než len samostatnú vôňu. Obsah sád sa líši podľa typu a veľa značiek dáva na výber niekoľko variantov pre jednotlivé vône. V sade okrem parfému či toaletnej vody nájdete napríklad telový krém, sprchovací gél, dezodorant, mydlo či šampón, ktoré doplňujú vybranú vôňu. Doprajete tak ešte intenzívnejšiu radosť svojim blízkym, ktorí si budú môcť zažiť pocit, keď sa svojou obľúbenou vôňou úplne obklopia.

darčekové sady Chloé a Gucci

Naše tipy na krásne parfémové darčeky

Darčekové sady pre ňu

Ak chcete urobiť veľkú radosť, každá žena bude bezpochyby ohromená darčekovým balením Chloé Chloé či Gucci Bloom. Sada Chloé je prezentovaná v ružovej kazete s nežným bielym detailom stromčeka z flakónikov. Vnútri nájdete sviežu kvetinovo-púdrovú parfumovanú vodu s telovým mliekom s praktickou a zároveň roztomilou miniatúrou vône.

Dizajn darčekovej sady Gucci Bloom zas krásne skladá poklonu tejto jedinečnej kvetinovej novinke. Červený rastlinný vzor na bielom podklade ohraničený čiernou presne vystihuje trendy tohtoročnej zimy. Môžete si vybrať z niekoľkých variantov setov, ale čo nás nadchlo najviac, je parfémový roll-on, ktorý sa krásne vojde do kozmetickej taštičky a obdarovaná tak môže mať svoju vôňu neustále pri sebe.

Darčekové sady pre neho

Mužovi štýlovému vyberte napríklad z darčekových setov Hugo Boss Boss Bottled. Jednotlivé kombinácie sú štýlovo zabalené v škatuľkách striebornej farby a vôňa nadchne každého moderného a odvážneho muža s poriadnou dávkou sex-appealu.

Pre športovo založeného elegána sa bude hodiť darčeková sada Lacoste Eau de L.12.12 Blanc. Neformálna elegancia je heslom tejto značky a vône sú inšpirované čistotou a nenútenosťou legendárnej bielej polokošele. Svieža, ale napriek tomu zmyselná vôňa sa mu bude bezpochyby páčiť. Na výber sú kombinácie toaletnej vody, dezodorantu a sprchovacieho gélu.

Muž dobrodruh ocení darčekovú sadu Davidoff Cool Water, ktorá ponúka vôňu a vodu po holení. Davidoff s touto sviežou mužnou vôňou vyhral najlepší parfém roku 1992 a odvtedy si jej aróma machu, levandule a jazmínu podmanila nejedného muža.

darčekové sada Hugo Boss The Scent pre neho

Darčekové sady pre vás oboch

Chcete pri stromčeku ladiť a premýšľate, aký darček by sa hodil pre vás a vašu drahú polovičku? Luxus pre oboch zaistí darčeková sada Hugo Boss Boss The Scent pre neho a The Scent pre ňu. Táto novinka prináša niekoľko praktických variantov setov pre ňu aj pre neho, prezentovaných v krásnych škatuľkách.