Dermo - kozmetika Bioderma

Dermo - kozmetika Bioderma

kozmetika bioderma

Jedinečná francúzska kozmetika Bioderma existuje na trhu viac ako 20 rokov. Jej hlavným poslaním je vyrábať produkty, ktoré budú vhodné pre ľudí i s tou najcitlivejšou pokožkou. Firma si zakladá na spolupráci s poprednými dermatológmi a známymi výskumnými centrami. Značka Bioderma svoje produkty neustále vyvíja a v súčasnej dobe je ich možné zakúpiť vo viac než 70 krajinách sveta. Prípravky tejto značky sa snažia vyriešiť ako pôvod problémov pokožky, tak aj ich symptómy. V ponuke značky Bioderma nájdete niekoľko špeciálnych radov, ktoré sú rozdelené podľa rôznych typov pleti.

Medzi jednu z najobľúbenejších kolekcií značky Bioderma patrí kolekcia Sensibio, ktorá je zameraná na starostlivosť o veľmi citlivú pokožku. V tejto kolekcii nájdete výrobky ako pre suchú či veľmi suchú pleť, tak aj prípravky určené pre zmiešanú i mastnú pleť. Nájdete tu jedinečné micelárne vody, očné gély, upokojujúce krémy pre intolerantnú pleť alebo exkluzívny tónovací krém pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu.

Exkluzivita značky Bioderma tiež spočíva v jej zameraní na produkty vhodné pre deti. Detský rad s názvom ABC Derm zahŕňa všetko, čo naši najmenší potrebujú. Nájdete tu skvelé sprchové gély, čistiace obrúsky, krémy proti zapareninám a mnoho ďalších skvelých prípravkov pre starostlivosť o bábätká. V tejto kolekcii výrobkov nezabudla Bioderma ani na mamičky. Súčasťou série je totiž aj exkluzívny spevňujúci krém proti striám, ktorý navracia pokožke pružnosť a pevnosť.

Značka Bioderma nezabúda ani na starostlivosť o vlasy. V jej sortimente nájdete skvelé výrobky z radu Nodé, ktorý zahŕňa skvelé šampóny určené pre všetky typy vlasov aj pre boj s lupinami. Táto séria zahŕňa aj exkluzívne regeneračné masky na vlasy, ktoré sú vhodné nielen pre poškodené a suché vlasy, ale aj pre citlivú pokožku hlavy.

Trápia vás prvé vrásky? Potom vyskúšajte prípravky z radu Matriciane, ktorý ponúka exkluzívne liftingové vypínacie krémy, jedinečné séra pre obnovenie kontúr tváre a prípravky pre bunkovú regeneráciu. Vďaka prípravkom z radu Matriciane bude vaša pleť dokonale vyhladená a plná novej energie. Produkty sú navyše vhodné aj ako doplnok regenerácie pleti po dermatologických zákrokoch.

Potrebujete odstrániť nežiaduce pigmentové škvrny spôsobené nadmerným slnením, starnutím alebo inými príčinami? Potom je práve pre vás určený rad White Objective, ktorý vďaka svojim účinným látkam podporuje depigmentáciu pleti. Vaša pokožka tak bude dokonale zjednotená, upokojená a rozjasnená. Táto kolekcia sa skladá z exkluzívnych krémov, čistiacich toník, účinných sér alebo špeciálnych krémov na ruky, ktoré sú postihnuté pigmentovými škvrnami.

Značka Bioderma je jedinečná aj vďaka svojmu zameraniu na ľudí trpiacich atopickým ekzémom. Špeciálne pre nich je navrhnutý rad s názvom Atoderm, ktorý obsahuje prípravky pre veľmi citlivú atopickú pleť. Rad zahŕňa kompletnú starostlivosť o pokožku v podobe sprchových gélov, denných i nočných krémov, telových mliek, balzamov na pery i praktických tuhých mydiel na ruky. Kolekcia Atoderm tak zaisťuje dokonalý komfort pre pokožku postihnutú atopickým ekzémom, bez toho aby ju dráždila a zanecháva ju hebkú, vláčnu a vyživenú.