Dokonalé opálenie už za pár minút!

Aj vy začínate každý rok v tomto čase riešiť, ako sa čo najskôr pekne opáliť? Možností je hneď niekoľko, ale podľa mňa je úplne najlepším riešením samoopaľovanie. Po prvé neškodí zdraviu - na rozdiel od solária či opaľovania na prvom jarnom slniečku (ktoré škodí najmä preto, lebo je pokožka po zime ešte citlivá a nie je na slnečné lúče pripravená). Po druhé to nezaberie veľa času. Aplikáciu samoopaľovacích produktov hravo zvládnete aj doma v kúpeľni a opálenie bude rozhodne prirodzenejšie ako to zo solária. Musíte mať ale tie správne samoopaľovacie prípravky a tiež ich musíte vedieť správne použiť.

samoopaľovanie St. Tropez

St. Tropez - viac ako 50 prestížnych ocenení

Značka St. Tropez je asi najčastejšie skloňovanou značkou, čo sa samoopaľovania týka a to rozhodne v pozitívnom zmysle slova. Kto ju používa a odporúča? Editori lifestylových magazínov, celebrity, profesionálni stylisti a vizážisti. Ide o jednu z najčastejšie používaných značiek na prehliadkových mólach, pretože modelkám dokáže už v priebehu pár minút vyčariť dokonale opálenú pleť. Okrem profesionálov ju používajú ale aj „obyčajní smrteľníci“ ako som ja alebo vy. Dokazuje to aj fakt, že každých 15 sekúnd sa predá jeden produkt St. Tropez! Navyše táto značka získala za posledné dva roky už viac ako 50 prestížnych beauty ocenení.

cz big st tropez ceny

V portfóliu značky St. Tropez nájdeme kompletnú samoopaľovaciu starostlivosť od peelingu, ktorý pripraví vašu pokožku na aplikáciu samoopaľovacích prípravkov, cez aplikátory až po samoopaľovacie krémy, peny alebo spreje. Navyše si môžete vybrať aj intenzitu opálenia, či už sa vám páči len jemný bronzový nádych alebo túžite po výrazne hnedej pleti. Čo je ale vždy veľmi dôležité, je práve dodržanie správneho postupu aplikácie, aby ste dosiahli zjednotený tón pleti bez škvŕn a aby vám opálenie dlho vydržalo.

Správny postup:

  1. 24 hodín pred plánovanou aplikáciou samoopaľovacích prípravkov je dobré použiť peeling a potom pokožku hydratovať.
  2. Tesne pred aplikáciou by mala byť vaša pokožka dokonale čistá a suchá.
  3. Na lakte, kolená, členky, chodidlá a ďalšie suchšie časti vášho tela použite nejaké hydratačné mlieko alebo krém, aby ste zabránili nadmernému vstrebaniu samoopaľovacieho prípravku.
  4. Vytlačte samoopaľovaciu penu St. Tropez na rukavicu, rozotrite ju po rukavici a krúživými pohybmi ju potom dôkladne rozotrite po tele. Koľko peny použiť? Na ruku stačia dve pumpičky, na nohu štyri.
  5. Počkajte, kým pena vsiakne a až potom sa oblečte. Snažte sa ešte ďalšie štyri hodiny nespotiť ani nezamokriť pokožku.
  6. Aplikáciu môžete zopakovať niekoľkokrát v týždni, aby ste dosiahli intenzívnejšie opálenie.

Zuzana z notino.sk