Dôverujte prírode namiesto chémie a vyskúšajte bio kozmetiku Nonique!

Stavím sa, že keď nakupujete potraviny, skúmate aj ich zloženie. Skúšali ste sa ale niekedy pozrieť na zloženie prípravkov, ktoré si nanášate na pleť, umývate si nimi vlasy alebo ktorými sa líčite? Veľké množstvo klasickej kozmetiky obsahuje najrôznejšie syntetické látky, ktorým je lepšie sa vyhnúť. Našťastie dnes už existuje celkom široký výber prírodnej a bio kozmetiky, ktorá je úplne bez chémie. Namiesto toho obsahuje veľké množstvo vitamínov, hydratačných látok a antioxidantov a je vhodná aj pre alergikov.

bio kozmetika

Taká je aj bio kozmetika Nonique. Názov značky je odvodený od exotického ovocia Noni, ktoré sa pestuje na plantážach v Paname, a latinského výrazu „que“, čo znamená „a“. Pretože všetky produkty Nonique obsahujú práve ovocie Noni v kombinácii s Aloe Vera a ďalšími 14 vysoko kvalitnými zložkami pochádzajúcimi výhradne z ekologického hospodárstva. Kozmetika Nonique nie je testovaná na zvieratách a neobsahuje ani žiadne živočíšne zložky. Samozrejme neobsahuje ani chemické látky, ako sú parabény (sú známe svojimi karcinogénnymi účinkami), parafín ani minerálne oleje (obe sú látky vyrobené z ropy, ktoré nadmerne upchávajú póry a napomáhajú rýchlejšiemu starnutiu pleti), umelé farbivá ani silikóny.

Prečo práve ovocie Noni?

Plody tropickej rastliny Noni, ktoré sa pestujú napríklad v Karibiku, obsahujú viac než 150 životne dôležitých látok. Ich blahodarné účinky sú známe už po storočia - využívajú sa v ľudovom liečiteľstve, odkiaľ sa rozšírili aj do vyspelých krajín. Vďaka vysokému obsahu proxeronínu, vitamínov, enzýmov a stopových prvkov patrí plodom Noni jedna z prvých priečok spomedzi prírodných produktov. Zistilo sa, že plody Noni obsahujú 800krát viac vitamínov a enzýmov, pre zdravý a mladistvý vzhľad pleti než ananás. Tieto zázračné výťažky plodu Noni obsahujú všetky produkty značky Nonique, a sú rozdelené do niekoľkých radov: Anti Aging, Extreme Energy, Hydration, Tropic a Vital. Nájdete medzi nimi úžasné bio krémy, mydlá, sprchové gély, šampóny a ďalšie produkty. Tak stavte na silu prírody a niektorý z nich vyskúšajte!