FOREO Luna™ 3 na čistenie aj masáž pleti

FOREO Luna™ 3 na čistenie aj masáž pleti

 

Dlho očakávaná revolučná novinka v starostlivosti o pleť je konečne tu! Sonická kefka FOREO Luna™ 3 toho vie naozaj veľa a je určený pre všetky milovníčky hi-tech vychytávok. Okrem dokonalého hĺbkového čistenia pomocou technológie T-Sonic ponúka prístroj liftingovej masáže, čím pomáha pri redukcii prejavov vrások. To všetko pohodlným ovládáním pomocou aplikácie. V ponuke je Luna™ 3 vo variante pre normálnu, zmiešanú a citlivú pleť.

Na tento nový gadget sme boli naozaj veľmi zvedaví! Podľa typu svojej pleti tak päť recenzentiek dostalo možnosť vyskúšať Luna™ 3 na vlastnej koži. Následne odpovedali na 6 otázok týkajúcich sa svojej skúsenosti a postrehov.

Našich päť recenzentiek odpovedalo na tieto otázky:

1. Akú pleť máš? Resp. pre aký typ pleti bola určená čistiaca kefka Luna™ 3, ktorú si používala?

2. Ako sa ti páči dizajn FOREO Luna™ 3 a ako hodnotíš jednoduchosť používania.

3. Pozoruješ na svojej pleti zmeny a využila si aj protivráskový režim?

4. Ako hodnotíš penu (konzistencia, vôňa, použitie)?

5. Ako hodnotíš sérum (konzistencia, vôňa, použitie)?

6. Ako si bola s FOREO Luna™ 3 celkovo spokojná?

Luna™ 3

Zuzana F.

1. Mám citlivú pleť.

2. Na dizajne Luna™ 3 sa mi veľmi páči, že je jednoduchý a pritom moderný. Zároveň je veľmi praktický, takže sa za chvíľku naučíte, ako prístroj používať.

3. Musím sa priznať, že ma naozaj prekvapilo, že zmeny na pleti sú skutočne viditeľné. Pleť je po pravidelných masážach s Foreom hladšia aj jemnejšia a ako bonus vidím pozitívne zmeny aj pri vráskach.

4. Pena je mi na pleti veľmi príjemná. V zložení je na prvom mieste voda, takže je vhodná pre takmer všetky typy pleti bez obáv z nežiaducich reakcií.

5. Sérum je pre mňa skôr príjemným nadštandardom, ktorý mojej pleti skvele sadne, pretože má veľmi ľahké zloženie.

6. Na FOREO Luna™ 3 som si naozaj zvykla. Svoj deň si bez čistiacej rutiny s týmto prístrojom už nedokážem predstaviť. :-)

Barbora H.

1. Moja pleť je skôr citlivá.

2. Dizajn hodnotím veľmi kladne. Skvelo sadne do ruky a ovládanie cez aplikáciu je jednoduché.

3. Po troch dňoch používania som pozorovala, že mám pleť žiarivejšiu, jemnejšiu a bez šupiniek či sčervenania. Masážne režimy používam takmer každý deň. Je super, že ich prístroj ponúka hneď niekoľko.

4. Pena je veľmi hutná a penivá, bez vône. Stačí jej naozaj len trošku a pleť veľmi dobre vyčistí.

5. Sérum je ideálne pre masážne programy, keď sa rýchlo vsaje do pleti a rozžiari ju.

6. Som nadmieru spokojná. Najprv som síce bola skeptická, ale výsledky s FOREO Luna™ 3 boli viditeľné už po treťom použití. Za investíciu to rozhodne stojí!

Andrea W.

1. Mám normálnu pleť.

2. Prístroj je praktický. Ľahko sa ním manipuluje, ovládanie je jednoduché.

3. Po niekoľkých čisteniach je moja pleť rozhodne jemnejšia. I keď sa ma priamo vrásky ešte netýkajú, zdá sa mi, že pleť pôsobí mladším dojmom.

4. Pena je bez vône. S prístrojom dobre pení.

5. Konzistencia séra je ideálna. Rýchlo sa vstrebe a pleť pekne vypína.

6. Investícia do FOREO Luna™ 3 je síce väčšia, ale určite sa vyplatí.

 

FOREO Luna™ 3 na čistenie aj masáž pleti

 

Lucia O.

1. Pleť mám zmiešanú.

2. Páči sa mi tvar, vďaka ktorému FOREO Luna™ 3 perfektne sadne do ruky a hodí sa aj na cesty. Ovládanie je naozaj jednoduché. Pri používaní aplikácie som mala zozačiatku problémy s pripojením, čo však bolo len tým, že bola kefka vybitá. Po nabití už všetko fungovalo, ako má. Ďalší problém nastal, keď som hľadala masážne režimy, ktoré som našla až po pozretí video tutoriálov na YouTube. Rozhodne by som ocenila podrobnejší návod na oficiálnych stránkach výrobcu.

3. Po týždni pravidelného večerného používania FOREO Luna™ 3 mám pleť vyhladenejšiu a jemnejšiu (pocit ako po peelingu). Masážne režimy som skúšala párkrát. Tu výsledky veľmi nevidím, ale verím, že pri dlhodobom používaní sú.

4. Pena má krémovú konzistenciu a mala by peniť. Ja pri čistení uprednostňujem klasické peny. Vôňa je príjemná a veľkosť vhodná do kozmetickej taštičky.

5. Sérum má príjemnú gélovú textúru. Zmeny som s ním žiadne nepozorovala.

6. Čistiaca kefka FOREO je skvelý pomocník pri čistení pleti.

Veronika S.

1. Kefka je veľmi praktická a vojde sa kamkoľvek. Čistenie je jednoduché. Dá sa využiť aj aplikácia, v ktorej sú rady a tipy na správne používanie a masážne techniky na špecifické časti tváre. Vyhovoval mi režim, v ktorom som si sama nastavila 100 sekúnd na čistenie ráno a večer. Za mňa super spôsob, ako rýchlo a efektívne používať séra, masky a krémy.

2. Hneď po pár dňoch som mala pleť rozjasnenú a hebkú. Protivráskový režim a masážne techniky sa mi vidia vhodné aj pre mladé ženy, ktoré chcú bojovať s prvými vráskami.

3. Pena je bez vône a na navlhčenej pleti dobre pení. Póry vyčistí a pleť je potom svieža a nachystaná na použitie séra alebo krému. Navyše stačí iba malé množstvo peny, takže vydrží dlhšie.

4. S čistiacou penou je sérum ideálnou kombináciou pre čistiacu pleťovú rutinu. Pleť je krásne hydratovaná a hebká. Už po pár použitiach možno pozorovať na pleti spevňujúci účinok séra.

5. Nemám síce problematickú pleť, ale aj tak sa nejaký nedostatok občas objaví. S FOREO Luna™ 3 je potom vyčistenie pleti a zapracovanie krému či séra naozaj hračka. Za mňa maximálna spokojnosť, môžem len odporučiť.