FOREO UFO: hi-tech revolúcia v aplikácii pleťových masiek

UFO = Ur Future Obsession. A prináša jasný odkaz. Až UFO vyskúšate, stane sa z neho „Vaša budúca posadnutosť“. Posadnutosť krásou UFO, krásou vašou aj rýchlosťou a účinnosťou aplikácie masiek prostredníctvom technológie, ktorú švédske FOREO predstavilo v januári v Las Vegas. Teraz ide táto inteligentná maska na trh. A vy musíte vedieť viac.

novinka Foreo UFO 

FOREO pri vývoji UFO vychádzalo z jednoduchých počtov: ženy trávia aplikáciou pleťových masiek more času. Rekordmanky Aziatky majú masky na tvári dohromady až 5 dní každý rok! Navyše, masky na domáce použitie len málokedy zaručia profesionálnu starostlivosť. FOREO sa to rozhodlo zmeniť a stvorilo UFO. Futuristickú, dizajnovú, na prvý pohľad krásne dievčenskú vec, ktorá ponúkne ošetrenie za 90 sekúnd! Vďaka technológiám, aplikácii v mobile a famóznym kórejským maskám, ktoré sa v UFO používajú. O čo presne ide?

Prvé stretnutie chce čas

Priznám sa, rozbaľovala som FOREO UFO s rešpektom. Malá okrúhla vec, ktorá sa vojde do dlane. Fakt krásna. Medzi beauty nadšencami sa o nej dlho hovorí, predpredaje naberali na obrátkach aj napriek pomerne vysokej cene a ja som ten zázrak zrazu mala pred sebou! Zapojila som USB nabíjanie, šla na www.foreo.com/support, zadala unikátny aktivačný kód a nechala sa vtiahnuť do novej dimenzie krásy. UFO sa totiž ovláda cez intuitívnu aplikáciu v mobile a z ošetrenia je hra!

farebné prevedenia Foreo UFO

Voľba je na vás

K UFO sú zatiaľ dve masky. Make My Day je nadupaná kyselinou hyalurónovou a výťažkami z červených rias. Call It a Night zas olivovým olejom a ženšenom. Ale ďalšie pribudnú a rozsah starostlivosti narastie. Úctyhodný je však aj s tými dvomi. Cez aplikáciu totiž môžete určiť, ktorú z technológií využijete. UFO strieda nahrievanie a ochladzovanie pórov v pokožke a pridáva Z-Sonic pulzáciu, ktorá z masky do pleti prenesie maximum účinných látok. Navyše je tu terapia červeným, zeleným a modrým LED svetlom – aj to ovplyvní výsledok pôsobenia masky. Cez aplikáciu potom môžete ovládať nahrievanie, chladenie, intenzitu LED svetla aj pulzácie. A zakaždým dať pleti niečo iné. Aj preto hovorím: prvé stretnutie chce čas. Ale potom to sviští.

starostlivosť o pleť s Foreo UFO

UFO v praxi

Nabité UFO potrebuje vložiť len plátenko s maskou. Zdvihnete plastový krúžok, plátenko rozložíte, krúžkom zafixujete a UFO aktivujete jedným stlačením. Ja som sa najviac našla v aplikácii s nahrievaním. Len čo je UFO pripravené, cítite, ako z malej plôšky sála teplo, a potom sa pridá pulzácia. Vrní to, na tvári krásne hreje… po 30 sekundách nahrievania končí, pokračuje terapia svetlom, a nakoniec len pulzuje. Zas 30 sekúnd. HOTOVO. Je to fakt najrýchlejšia aplikácia pleťovej masky ever! Po použití UFO bez obáv opláchnete a tešíte sa nabudúce. Je to zábava aj hi-tech účinok v jednom. Je to nadpozemsky dobré a svet pleťových masiek to raz a navždy zmení… Vitajte v krásnej budúcnosti!

Revolučnú masku Foreo UFO testovala aj JanaHrmi a je z nej nadšená. Čo o nej povedala? Dozviete sa vo videu.