HUGO MAN: Choďte svojou vlastnou cestou

Lyam Payne, Notino, Hugo Boss

 

Značka Hugo sa vracia ku koreňom a prostredníctvom jednej zo svojich klasických pánskych vôní vstupuje do novej éry. Hneď na začiatku roku prichádza s dizajnom svojej ikonickej fľaštičky a odvážnou otázkou pre všetkých mužov: Ja som HUGO… a čo ty? Tvárou novej vône sa stal hudobník Liam Payne a musíme uznať, že lepšia voľba asi padnúť nemohla. Čo môžeme čakať od parfému HUGO MAN?

 

Individualita a sebavyjadrenie

Presne to sú hlavné hodnoty značky a základná myšlienka celej kampane s Liamom. HUGO MAN je ideálna vôňa pre každého, kto sa neriadi pravidlami, ale tvorí si vlastné – to vám dáva veľa možností, možno zavrie niektoré dvere, ale otvorí pár ďalších. Pre každého muža vône Hugo Boss je dobrodružstvo druhým menom a žije v danom okamihu. #IAMHUGO

Lyam Payne, Hugo Boss, nová vôňa

Moderná mužská vôňa

Okamžite rozpoznateľný priehľadný sklenený flakón sa prepracoval a teraz ho zdobí ešte väčšie logo HUGO. Značka myslí aj na udržateľnosť a krabička vône je vyrobená z 98 % kartónu obsahujúceho recyklovaný papier.

A čo sa stane, keď parfém otvoríte? Ucítite klasickú aromaticko-ovocnú kompozíciu, ktorá bola vytvorená už v roku 1995. Vrchné tóny sú v znamení sviežeho zeleného jablka, v srdci nájdete levanduľu a základ tvoria drevité esencie borovice a jedle. Vôňa je osviežujúca a v každom mužovi automaticky prebudí potrebnú sebadôveru.

Lyam Payne, Hugo Man, nová pánska vôňa, Hugo Boss

Využitie nemožného

Nová kampaň HUGO MAN spája energiu ikonickej vône s vášnivým duchom modernej verzie HUGO, ktorá je venovaná každému jednotlivcovi, čo sa odváži žiť život naplno každý deň.

Kampaňový film režírovaný Colinom Tilleyom je sériou momentiek, ktoré prinášajú silnú výzvu do akcie: žite v danom okamihu a určujte si vlastné pravidlá. Film ukazuje Liama ​​na javisku, kde slobodne preskúmava domov značky Hugo Boss v Berlíne. Berlín vo svojom srdci stelesňuje slobodomyseľný prístup značky vytvorenej pre každého človeka s odvahou vystúpiť z davu a byť nejakým spôsobom odlišný.

 Lyam Payne, Hugo Boss, Hugo Man, pánska toaletná voda

A čo na vôňu hovorí sám Liam Payne? To sa dozviete vo videu! Pri príležitosti uvedenia HUGO MAN sa s nami porozprával o spolupráci so značkou, natáčaní kampane v Berlíne a o vlastných životných výzvach, vďaka ktorým dal aj pár rád všetkým začínajúcim umelcom.