Inšpirujte sa hviezdami z festivalu v Cannes

Inšpirácie nie je nikdy dosť! Nech už vás čaká akákoľvek špeciálna príležitosť, napríklad návšteva divadla, svadbu či večera s priateľom, s lookmi z červeného koberca rozhodne zažiarite! Prinášame vám návod na dve rôzne líčenia – výrazné večerné a dokonale prirodzené.

Eva Longoria na filmovom festivale v Cannes

Romantická bohyňa Eva Longoria

Americká herečka vie, ako na červenom koberci zapôsobiť. Líčenie v ružových odtieňoch skvele lichotí jej tónu pleti. Pokiaľ sa pustíte do podobného líčenia, začnite v opačnom poradí, než ste zvyknutá, a to očami. Nestane sa vám tak, že by vám výrazné očné tiene opadali na už hotový make-up.

Očné viečka vytieňujte ružovými odtieňmi, pričom okolo vonkajšieho viečka a na spodnú linku sústreďte najtmavší tieň. Oči orámujte výraznou čiernou linkou a riasy prečešte niekoľkými vrstvami maskary dodávajúcej objem. Nezabudnite ani na obočie, ktoré celé oko zvýrazní.

Kým prejdete k líčeniu pleti, očistite vlhčeným obrúskom oblasť pod očami. Celú tvár zjednoťte krycím make-upom a zapúdrujte, aby líčenie vydržalo celý večer. Na líca naneste lícenku v ružovo-broskyňovom odtieni a rozhodne nešetrite s rozjasňovačom.

Pery sú nenápadným doplnkom celého looku, aj tu však stavte na ružovú. Matnú sýtu farbu pretrite zľahka vrstvou bezfarebného lesku.

Odporúčané produkty (všetko L’Oréal Paris):

red carpet look a účes s produktami od L'Oréal Paris

Prirodzená krása podľa Louise Bourgoin

Francúzska hviezda tentoraz stavila na okúzľujúce prirodzené líčenie, ktoré podčiarkuje jej prednosti. Ak si chcete podobný look vytvoriť doma, zjednoťte pleť dlhotrvajúcim, ale ľahkým make-upom, ktorý vašu pleť príliš nezaťaží. Lícenku tentoraz vynechajte a na líčka naneste iba bronzer, rovnakým štetcom pretrite aj očné viečka.

Keďže nepoužijete žiadne ďalšie tiene, sústreďte sa na riasy a obočie. Prečešte ich a nezabudnite riasy kefkou natočiť.

Aj pery musia zostať prirodzené! Vďaka jemnej ružovej farbe s ľahkým leskom bude celé líčenie romantické a zladené.

TIP: Skôr ako začnete so samotným líčením, venujte pár minút ošetreniu pleť. Obzvlášť pri prirodzenom líčení je potrebné, aby bola pleť stopercentne pripravená. Kľúčom k hladkej, zjednotenej pleti sú tri základné produkty – peeling, maska a hydratačný krém. Večer pred plánovanou akciou naneste na pleť jednu zo štyroch masiek Pure Clay od L’Oréal Paris alebo ich skombinujte podľa potrieb pleti. Asi hodinu pred tým, než začnete s líčením, použite čistiaci peeling proti čiernym bodkám Smooth Sugars Scrub a vyčistenú pleť dôkladne hydratujte pomocou intenzívnej starostlivosti Revitalift Laser X3, oboje od L’Oréal Paris.

Odporúčané produkty (všetko L’Oréal Paris):

Cannes look s produktami od L'Oréal Paris

Ležérny účes Louise docielite, ak vlasy zopnete niekoľkými pinetkami do voľného drdolu a predný prameň zatočíte smerom od tváre. Koniec prameňa potom pripnite k drdolu a celý účes zafixujte lakom na vlasy Elnette Satin od L’Oréal Paris.