ÍSŤ SI SVOJOU VLASTNOU CESTOU

dámska vôňa, Chloé

 

Sloboda, ľahkosť a ženskosť: toto sú princípy, na ktorých bola založená značka Chloé v Paríži pred viac ako 60 rokmi.

 

Prežite život dobrodružne a slobodne ako zakladateľka značky Chloé Gaby Aghion. V roku 1945 sa táto egyptská krajčírka presťahovala do Francúzska a pretvorila upätú módu povojnových rokov na jemnú, originálnu a ženskú. Jej parfumy sa objavili na trhu prvýkrát v roku 1975 a dnes sú známe po celom svete.

Ikonická parfumovaná voda Chloé a jej uvoľnený, sofistikovaný štýl je ako stvorený pre slobodomyseľného ducha s vynikajúcim vkusom. Ženský, hravý a sexy – tento parfum v sebe kombinuje kvetinové tóny s nádychom pivonky, plodov liči a jarnej frézie. Koketnú vôňu parfumu dopĺňajú magnólia a konvalinka, ktoré v sebe elegantne miešajú decentné náznaky teplého jantáru a cédrového dreva.

sexi vôňa, dámska vôňa, Chloé

Toaletná voda Chloé L'Eau je dokonalá vôňa pre modernú ženu, ktorá si ide svojou vlastnou cestou, vyjadruje neobvyklú eleganciu, spontánnosť a žiarivosť. Zmes ruže a magnólie s tónmi jazmínu a konárnika slivkového vytvára jedinečne svieži parfum jemný ako vánok, na ktorý nezabudnete.

kvety, pivonky

Skvelý parfum dokáže s vaším sebavedomím urobiť divy. Osloboďte sa s novou toaletnou vodou Chloé Rose Tangerine, vyjadrením ženskosti, ktorá je odvážnejšia a asertívnejšia než kedykoľvek predtým. Tento parfum, ktorý je hlavnou súčasťou identity vôní Chloé, v sebe nesie jedinečné tóny ruže, po ktorých sa prekvapivo dostane do popredia ovocná vôňa: živá, slnkom nasiaknutá esencia mandarínky dodáva vôni žiarivosť, kým intenzívna vôňa čiernych ríbezlí so zelenými podtónmi podčiarkujú jej charakter. Základ z cédra a bieleho jantáru prinášajú nenútenú a ultra modernú eleganciu. Táto ikonická toaletná voda, ukrytá v modernom delikátne rebrovanom flakóne ozdobenom novou oranžovoružovou grogrénovou mašličkou ladiacou s vôňou, vás zaručene okúzli.

novinka od Chloé

Kúpte teraz akýkoľvek produkt Chloé v hodnote nad 49 € a získajte dopravu zadarmo + exkluzívnu kozmetickú taštičku.

  • 1. Vrchol ženskej elegancie
  • 2. Nezabudnuteľný nežný parfum
  • 3. Intenzívna zvodná vôňa
  • 4. Sladká kvetinová kompozícia
  • 5. Vôňa, ktorá vyžaruje ženskosť