Jesenné „must haves“: nákupy plné krásy

Keď sa dni začnú krátiť a všade je tá zvláštna nostalgia spojená s nástupom jesene, podlieham túžbe zútulniť dom a vyrážať na nákupy nových kozmetických radostí. Je to niečo ako terapia proti jesenným splínom, a uvidíte, že bude fungovať aj u vás! Čo sú teda tohtoročné jesenné „must haves“?

jesenné must-haves kozmetika a parfémy

Sviečky: pre atmosféru

Po prvé: potrebujete veľa sviečok! Pre intímnu atmosféru dlhých večerov aj vône, ktorými naplnia celý dom… Mojím favoritom, ktorého môžem vrelo odporučiť, je Autumn Night od Yankee Candle, ktorý skrýva levanduľu, grep a vetiver.

Vôní nie je nikdy dosť

Nový parfém si zaslúžite určite aj vy a je celkom jedno, či zabrúsite medzi stálice, alebo zvolíte horúce novinky. Medzi „hot news“ patria určite Calvin Klein Women a Boss The Scent Private Acord.

Snové vlasy

Mimochodom, ako sa majú po lete vaše vlasy? Tie moje ešte nijako extra. Ale na to je tu nová maska na posilnenie korienkov aj rastu vlasov Kérastase Extentioniste. Dostať môžete, samozrejme, aj šampón, kondicionér alebo rovno celú sadu!

kozmetické a parfémové must-haves na túto jeseň z notino.sk

Niečo pre krásu…

Aj nároky pleti sa s jeseňou menia. Radosť jej urobí najmladší člen rodiny Nuxe: hydratačná emulzia Nuxe Aquabella, spevňujúci a vyhladzujúci krém Blue Therapy Red Algae Uplift s morskými riasami a plátenkové masky s 24-karátovým zlatom

Úsmev, prosím!

A čo vaše zúbky? Hitom posledných rokov sú elektronické sonické kefky, s ktorými sa chrup rozžiari už za pár čistení. Ja osobne nenechám dopustiť na ten od Philips s dokonalým nabíjacím pohárom. Potom už potrebujete len dobrú bieliacu pastu.

Ďalší pán na holenie

Pre vášho muža sa blýska tiež na slušné jesenné nákupy. Viete napríklad, že výhradne u nás v Notine mu môžete zadovážiť štýlovú kozmetiku pre štýlových mužov: House 99?

Na zastrihnutie brady sa ponúka napríklad Remington Pro Power Titanium Plus. Aj keď to už asi hrozí, že si budete musieť vziať na nákupy (jeho) kreditku… 😊