Jesenné niche parfémy

Popadané lístie na zemi, ktoré sa smeje tisíckami farieb, kratšie dni skúpejšie na hrejivé lúče, chladnejší a ostrejší vzduch. Šál či šatka okolo krku, prvá ranná srieň - trblietajúca sa, nástojčivá… Jeseň. Privítajte toto čarovné obdobie vôňou, ktorá Vás zahreje!

niche parfémy

Pripravili sme pre Vás na mieru zostavený zoznam niche vôní, ktoré sú vhodné na nosenie práve v tomto ročnom období. Prevládajú hrejivé a intenzívne orientálne vône plné teplej ambry, vanilky, do ktorej sa dá takmer zahryznúť, exotického korenia, hutných aróm dreva, mysteriózneho kadidla… Avšak nechýbajú ani omámujúce kvetinové vône, z ktorých priam sála pokoj, gurmánske - úsmev vylúdzujúce arómy, či opulentné a odvážne kreácie s témou vône kože. V každom prípade tieto originálne a luxusné parfémy zútulnia chladnejšie jesenné dni a príjemne Vás zahrejú. Pripomíname, že veľa niche vôní je unisex, takže sa poľahky zdieľaju s partnerom!

Aby sme Vám uľahčili výber parfému, nižšie nájdete zoznam tých najlepších jesenných niche vôní v našej ponuke i s krátkym priblížením. Sú zatriedené do olfaktorických skupín pre ľahšiu orientáciu.

Orientálne vône

Alambar od Laboratorio Olfattivo (pre ženy) - veľmi obľúbený a trvácny parfém, ktorý priam srší hojnosťou hrejivej a senzuálnej ambry. Nádherne doplnené kakaom, škoricou a vanilkou. Takmer na zahryznutie, však?

Calling All Angels od April Aromatics (unisex) - ohromne komplexná - rozumej orientálna - vôňa. V Starovekom Egypte pálili živice bohom, pretože verili, že dym spája pozemské s nebeským. Calling All Angels presvedčivo interpretuje túto ideu. Nie nadarmo tento parfém privoláva všetkých anjelov…

Ambra od Omnia (pre ženy) - typický taliansky šarm v podobe citrusov robí túto sladkú ambrovitú - takmer sirupovitú vôňu skutočne všestrannou. Neviditeľný šál, ktorý Vás bude hriať počas chladných dní…

Orientálne kvetinové vône

Epic Woman od Amouage (pre ženy) - dramatické zachytenie putovania po bájnej Hodvábnej ceste. So všetkým - korenie, vzácne drevá, kadidlo, kytice kvetov. Veľmi intenzívna a mysteriózna drevito-korenistá vôňa nádherne doladená ružou.

Rose d’Arabie od Armani Prive (unisex) - exkvizitná a neprekonateľná kombinácia magickej a typicky orientalnej dvojice ruže a dreva oud. Elegantne ozdobené vanilkou a pačuli. Absolútny skvost plný luxusu a noblesnosti.

Versilia Vintage Ambra Mediterranea od Profumi del Forte (unisex) - hlboká ambrovitá vôňa s nádherným kvetinovým akordom ylang-ylangu, jazmínu a pomarančovníka. Pre všetkých, ktorí milujú zmyselné a hlboké kvetinové vône.

Drevité vône

Tardes od Carner Barcelona (pre ženy) - úchvatne mäkká a nežná vôňa. Drevitý akord dopĺňa nádherné trio v podobe heliotropu, opražených mandlí a tonka orechov. Gurmánske, hrejive a ľahko púdrovité.

Onda od Vero Profumo (unisex) - drevitá vôňa vetiveru je nápadito a originálne doplnená vôňou medu a marakuje. Vero.profumo nenasleduje žiadne módne trendy a jej extravagantnosť a  erotično sa i v tejto kreácii prejavuje naplno.

Alkemi od Laboratorio Olfattivo (pre ženy) - mliečno hladké kašmírové a santalové drevo pokryté obrovskou kyticou kvetov. Alchymistickú receptúru ďalej rozvíja veľká dávka myrhy a kadidla. Veľmi obľúbená vôňa pre ženy.

Vône s témou kože

Cuirs od Carner Barcelona (unisex) - akord vône kože je výsledkom súhry tónov kože a šafránu. Exotické, no v poslednej dobe s obľubou používané drevo oud, dodáva celej kompozícii drevitosť, drevitosť a korenistosť. Mysteriózna a veľmi hlboká vôňa pre všetkých fajnšmekrov z dielne tejto španielskej značky.

Golden Boy od Dueto Parfums (unisex) - predstavte si obchod predávajúci super luxusné kožené topánky a kabelky. Tú arómu určite každý pozná. A uprostred tohto obchodu bude na stole položená poriadna dávka vanilky. Sexy vôňa pre každého.

Cuir Amethyste od Armani Prive (unisex) - nezabudnuteľná a unikátna vôňa, ktorá poukáže na Váš vycibrený vkus. S touto, slovami ťažko zachytiteľnou, ľahko púdrovito-koženou vôňou, budete určite vytŕčať z davu počas chladných jesenných dní.

Vône pre mužov 

Epic Man od Amouage (pre mužov) - táto vôňa je skutočne epická. Predovšetkým svojou veľkoleposťou, komplexnosťou a kvalitou použitých ingrediencií. Drevo oud je zahalené do dymu, aróm korenia, kože a živic. Chameleón, ktorý vás bude zabávať po celý deň.

Tabacco od Odori (unisex) - vôňa toho najlepšieho fajkového tabaku spolu s vanilkou vytvára neopakovateľnú arómu, z ktorej sála sebavedomosť a rafinovanosť. Originálny parfém pre originálneho muža.