Jesenné vône

V jeseni sa túžime zababušiť do teplých kabátov a zahriať sa horúcimi nápojmi. Rovnako je to aj s voľbou parfémov, ktoré nás budú čarovným obdobím opadaného farebného lístia a zrelého ovocia sprevádzať. Kým sme počas leta hľadali osvieženie v letných limetkách, atmosféra jesene v nás vyvoláva túžbu po ťažších, korenistejších a sladších vôňach, ktoré v sebe ukrývajú štipku tajomstva a vôňu ovocia, orientu a citrusov. Nechajte sa preto inšpirovať nasledujúcimi tipmi na dámske aj pánske vône, ktoré sú na obdobie jesene ako stvorené.

jesen vone atmosfera

Ak hľadáte vôňu, ktorá perfektne doladí jesennú atmosféru, potom bude  isto skvelou voľbou taká vôňa, ktorá niečo z jesene ukrýva už vo svojom názve. Ide o dámsky parfém Halloween od značky Jesus Del Pozo. Tento parfém je veľmi zvodný aj magický zároveň. Je špeciálne navrhnutý pre zmyselné a romantické ženy, ktorým nechýba dôvtip a hravosť. Parfém vás priamo uchváti svojimi charizmatickými aj šťavnatými esenciami ako je limetka, zelený banán, jazmín alebo hrejivá lipa. Kvetinové srdce vône je perfektne doladené ružovým korením a teplý základ vytvára exotické santalové drevo, kadidlo, myrha a sladká vanilka. Parfém Halloween sa skvelo hodí na denné aj večerné nosenie.

Ďalším skvelým dámskym parfémom na jesenné obdobie je vôňa Lolita Lempicka Midnight Fragrance Noir Courture Eau de Minuit, ktorá v sebe ukrýva čaro orientu s jemným akcentom vanilky. Parfém je vhodný pre všetky elegantné a sebavedomé ženy, ktoré si potrpia na výraznejšie vône, ktoré vydržia neuveriteľne dlho. Ľahko výstredný čierny flakónik je dômyselne ozdobený zlatým uzáverom a je naplnený ženskou túžbou a zmyselnosťou. Vo vôni nájdete intenzívne ingrediencie ako je sladké drievko, kosatec, myrha alebo jazmín.

Vôňa jabĺk je s jeseňou neodmysliteľne spätá, preto vás isto skvelo naladí dámska vôňa DKNY Golden Delicious, ktorá je veľmi elegantná, zmyselná a hrejivá. Vôňa doslova oslavuje úžasnú chuť šťavnatého žltého jablka! Parfém sa skladá z magických kvetov pomarančovníka, sladkej slivky a delikátnych jabĺk. Kvetinové srdce je dokreslené tajuplným základom, ktorý je tvorený tónmi čistého pižma a hrejivého dreva. Parfém Golden Delicious je vhodný na celodenné nosenie a je špeciálne navrhnutý pre všetky ženy, ktoré si vedia poradiť s temperamentným životom vo veľkomeste a rady čerpajú energiu z prírody.

Skvelou voľbou na jeseň je tiež dámsky parfém Gucci Guilty Intense, ktorý je ľahko provokatívny, vášnivý a výrazný zároveň. Vôňa v sebe ukrýva orientálne a kvetinové esencie, ktoré podčiarknu vašu zmyselnosť a sex-appeal. Nájdete v ňom tiež výraznú zložkou pačuli spolu so zmyselne krásnym jantárom. Táto vôňa je určená pre moderné ženy, ktoré chcú byť úspešné.

Muža na jeseň perfektne doplní celosvetovo obľúbená pánska vôňa Paco Rabanne 1 Million, ktorá je naplnená esenciami grapefruitu, červeného pomaranča a povzbudzujúcej mäty. V srdci vône sa nachádza zmyselná kombinácia škorice a bielej kože, ktorá v mužoch prebúdza dôvtip a šarm. Základ vône je tvorený hrejivým drevom, živočíšnou ambrou a exotickým pačuli. Vôňa je vhodná pre všetkých charizmatických mužov, ktorí idú za svojím cieľom. Zlatý flakón symbolizuje pravý luxus.

Hugo Boss Boss No.6 je celosvetovo úspešnou vôňou, ktorá je vhodná na akékoľvek ročné obdobie. Jej esencia sladkých sliviek, hrušiek a jabĺk perfektne zapadne aj do atmosféry jesene! Parfém sa ďalej skladá z jemných vanilkových tónov, vzácnych drevín, citrusov a hrejivého machu. Vôňa sadne každému mužovi a vytvorí okolo neho doslova neodolateľnú auru! Na večerné nosenie do spoločnosti môžete zvoliť tiež parfém Hugo Boss Boss No.6 Bottled Night s drevitými aromatickými tónmi, ktoré podčiarkujú zmyselnosť a symbolizujú výzvu. V parféme nájdete esenciu tajuplnej brezy, drahocenného pižma, kardamónu a hrejivého dreva.