Just Cavalli - temperament, pohyb i vášeň

Máte radi jedinečné parfémy značky Roberto Cavalli? Potom zaiste neprehliadnite a vyskúšajte novinku medzi vôňami - Roberto Cavalli Just Cavalli, ktorá stelesňuje pravú ženskú zmyselnosť, provokáciu a sex-appeal! Parfém je inšpirovaný volaním divokej prírody priamo uprostred veľkomesta. Žena, ktorá vôňu Just Cavalli používa, okolo seba vytvára neodolateľnú auru sladkej mladosti, vznášajúcej sa vo vzduchu.

Parfémy Cavalli

Podmanivej aróme parfému nemožno uniknúť ani ju ignorovať. Vôňa je dokonalým magnetom pre všetkých mužov a vyvoláva v nich pocit nekonečnej túžby. Buďte zvodná! Novinka roku 2013 Just Cavalli od exkluzívnej a obľúbenej značky Roberto Cavalli je špeciálne navrhnutá pre ženy, ktoré sa neboja byť samy sebou, milujú dobrodružstvo, akciu a sú vášnivé.

Jedinečné esencie parfému pripomínajú svojim zložením radosť z lovu a zvodné flirtovanie. Aj keď sa vôňa hodí skôr pre mladšie ženy, je ideálny aj pre pre všetky ženy, ktoré hľadajú novú sviežu a "neopozeranú" jarnú vôňu.

Očarujúci parfém sa otvára exotickými tónmi neroli, ktoré sú následne doplnené horským pomarančovníkom. V srdci sa nachádzajú vzrušujúce akordy tahitského tiaré a skvostné kvetinové noty, ktoré sú dômyselne zakončené krémovým palisandrovým drevom. Celá kompozícia vône má preto veľmi silný a vznešený základ. Intenzívna a zároveň svieža dámska vôňa je vhodná na celodenné nosenie. Jej sofistikovanú arómu oceníte aj na vášnivej večernej schôdzke, kde perfektne doplní vzrušujúcu atmosféru. Parfém sa tiež perfektne hodí na divokú párty alebo na spoločenskú akciu, kedy vám zintenzívni pôžitok z flirtovania.

Vášeň ukrytá v zmyselnej fľaštičke. Flakón vône bol exkluzívne navrhnutý tak, aby zosobňoval pravú ženskosť. Je vyrobený z okúzľujúceho ružového dreva a zlatého kovu. Dokonalý kontrast medzi týmito úplne odlišnými materiálmi je príjemný na pohľad aj na dotyk. Ružový prsteň okolo hrdla vône predstavuje svojim vzorom hadiu kožu, ktorá sa hravo vlní okolo uzáveru a pripomína zvierací inštinkt. Tento pozoruhodný vzhľad vône Just Cavalli pôsobí veľmi odvážne. Tvárou vône sa stala vychádzajúca mladá modelka Georgia May Jagger, ktorá sa objavuje aj v skvelej reklamnej kampani.

Parfémy značky Roberto Cavalli sú známe svojou osobitosťou, nápaditosťou a exkluzivitou. Vyjadrujú životný postoj a jedinečný spôsob života. Používanie novej vône Just Cavalli prepája bytosti, ktoré boli predurčené k tomu, aby sa stretli a zostali navždy spolu. Staňte sa hravou pokušiteľkou, ktorá rada dráždi a provokuje! Okúste naozajstnú radosť zo zvádzania a vychutnajte si každý okamih svojho života naplno! S vôňou Just Cavalli sa zbavíte zábran a ukážete svetu svoju zmyselnú tvár!