Kaloo The Friends of Kaloo - parfémy pre najmenších

Ak premýšľate, akým originálnym darčekom potešiť rodičov malých detí a zároveň aj dieťa samotné, máme pre vás malý tip. Kaloo toaletné vône predstavujú netradičné a roztomilo riešené parfémy, ktoré sú vďaka svojmu zloženiu vhodné práve pre najmenších. Poďme sa teraz pozrieť, čím sú tieto Kaloo parfémy pre najmenších tak výnimočné a ako tvorcovia dosiahli to, že si ich aj samotné deti doslova zamilujú.

kaloo

Hravé Kaloo fľaštičky

Veľkou prednosťou Kaloo parfémov je predovšetkým to, že pri vzniku týchto parfémov premýšľali ich tvorcovia najmä nad tým, ako docieliť toho, aby tieto parfémy pre najmenších boli zaujímavé aj pre deti samotné. A tak sa nemusíte báť, že by deti tieto roztomilé parfémy dostatočne neocenili. Každú fľaštičku Kaloo parfému tvorí zvršok s plyšovou hlavičkou zajačika či medvedíka. K dispozícii sú aj darčekové sady, ktoré okrem samotnej toaletnej vody obsahujú aj hrajúci vankúšik alebo maňušky. Všetky hračky, ktoré Kaloo toaletné vody zahŕňajú, sú vyrábané z príjemne hebkého materiálu, ktorý si deti zamilujú.
Kaloo toaletné vody potom môžete vyberať nielen podľa vône, ale aj podľa farieb každej fľaštičky. K dispozícii sú fľaštičky s modrým, ružovým, oranžovým alebo bielym plyšovým zvieratkom, ktoré sa za krátku dobu stane miláčikom každého dieťaťa.

Jemné Kaloo vône

Je samozrejmosťou, že vône Kaloo parfémov sú prispôsobené citlivej detskej pokožke. Všetky Kaloo toaletné vody sú klinicky testované a neobsahujú alkohol. Vďaka tomu sú Kaloo vône príjemne ľahké a jemné. Vyberať môžete z vôní obsahujúcich napríklad výťažky z ruže, vanilky, citrusov, jazmínu a iných. Vďaka jemnosti všetkých toaletných vôní sú Kaloo vône unisex, ale ak chcete, môžete vyberať podľa zafarbenia fľaštičiek, kedy malé slečny určite najviac ocenia ružové a chlapci modré prevedenie.
Vďaka extra jemnému zloženiu všetkých toaletných vôd sú tieto ľahké vône vhodné pre každodenné nosenie.

Darček vhodný pre každú príležitosť

Kaloo parfémy sú vďaka svojmu hravému vzhľadu vhodné ako krásny darček pri akejkoľvek príležitosti. Môžete ho darovať pri narodení dieťatka, na Vianoce, meniny či ďalšie narodeniny. A verte, že na poličke tieto toaletné vody s roztomilým vzhľadom plyšového medvedíka či zajačika nečinne ležať rozhodne nebudú. Vďaka svojmu roztomilému prevedeniu sa stanú nepostrádateľným spoločníkom všetkých detí.