KORIKA: hi-tech pleťové masky, ktoré chcete!

Plátenkové masky značky KORIKA patria k novinkám, ktoré by vám rozhodne nemali ujsť!

Všimli ste si, akú majú Aziatky krásnu pleť? Ženy v celej Ázii poznajú totiž veľa beauty rituálov, používajú kvalitné prírodné alebo hi-tech produkty a starajú sa o pleť každý deň. Svoj nový kozmetický rituál môžete mať aj vy. A jeho súčasťou by po mojej vlastnej skúsenosti mala byť aj niektorá z novinkových masiek KORIKA. Vyberať môžete z troch produktových radov, a keby ste nevedeli ktorú, pár som ich vyskúšala a presne viem, prečo sa vám budú páčiť…

korejske pletove masky Korika

KORIKA NaturBeauty

Masky z tohto radu v sebe majú minerálnu vodu ľadovcov a čisté prírodné výťažky. Plátenká sa ľahko rozkladajú a 15 – 20 minút aplikácie utečie ako nič. Na tvári vďaka 3D technológii drží tak, že by ste s nimi mohli aj behať, a ani by sa nehli! Ale lepšie je dať si relax. Mňa si získala exfoliačná plátenková maska s papájou. Príjemná vôňa a jemné plátenko z biocelulózy, ktoré pleť zbaví nečistôt aj sivastého tónu. Super! V mrazoch ma bavila aj vyživujúca plátenková maska s mandľovými výťažkami. Na vysušenú pleť bola dokonalým balzamom, pokožka po nej zostala zamatová. Hodiť sa bude však celý rok – zvlášť keď si na seba robíte čas len občas, pretože táto kórejská maska pleť vyživí na veľmi dlho! Vyberať môžete ešte masky upokojujúcu s výťažkami z passion fruit, hydratačnú s broskyňou a rozjasňujúcu s liči.

KORIKA StarBeauty

StarBeauty je rad plný exkluzívnych dobrôt pre vašu pokožku. Rozjasňujúca dvojkroková maska s obsahom 24-karátového zlataz zvláda prvé mimické aj iné vrásky, rozšírené póry, a pretože dokáže pri aplikácii znížiť teplotu pleti až o 5 °C, zanechá ju viditeľne vypnutú. Nadchne vás určite rovnako ako mňa! Trochu odvahy si možno žiada revitalizačná pleťová maska so slimačím extraktom. Desí vás to? Bez obáv! Pokožku rozjasňuje tak, že si rýchlo zvyknete aj na tú – ehm – netradičnú ingredienciu. Čistiaca pleťová maska s aktívnym uhlím a ílom je zas neprekonateľná v boji proti čiernym bodkám a prebytočnému mazu. Raz ju vyskúšate a žiadna iná pleťová maska proti čiernym bodkám už sa u vás doma neobjaví.

platenkova maska Korika

KORIKA SciBeauty

Tieto masky sú najluxusnejšie a sú fakt skvelé! V ponuke je 2× pleťová maska: detoxikačná a antistresová. Obe si vďaka kyseline hyalurónovej poradia aj s povädnutou pleťou alebo pleťou, ktorá zle znáša oxidačný stres. Ale čo ma baví na tomto rade ešte viac, je regeneračná maska na ruky (s bambuckým maslom), regeneračná maska na nohy (s alantoínom a množstvom bylín vrátane mojej milovanej levandule) a hydrogélová maska na pery (s kolagénom).

Schválne, kedy naposledy ste mysleli na to, že starať sa treba o celé telo? Možno je čas začať, a to s maskami KORIKA.