Krásne a hlavne zdravé opálenie – s kozmetikou Lancaster sa slniečka báť nemusíte!

Je nejvyšší čas poriadne sa pripraviť na blížiace sa leto! Ak sa chystáte vyraziť von na slniečko, mali by ste starostlivo zvážiť výber opaľovacích prípravkov a staviť na kvalitu. A to hneď z niekoľkých dôvodov. V prvom rade samozrejme kvôli ochrane vašej pokožky, ale tiež preto, že len naozaj kvalitné prípravky na opaľovanie vám vyčarujú krásne opálenie za krátku dobu, ktoré navyše dlho vydrží.

opaľovanie

Jedny z najkvalitnejších opaľovacích prípravkov na trhu vyrába značka Lancaster, ktorá sa už niekoľko rokov zameriava nielen na ochranu pokožky pred slnečným žiarením, ale aj na jej regeneráciu a hydratáciu. Teraz prichádza s revolučnou novinkou, tzv. infračervenou technológiou, na ktorej sú založené produkty z kolekcií Sun Beauty a Sun Sport. Táto jedinečná technológia bojuje s infračervenými lúčmi a to hneď dvakrát: zastavuje ich na povrchu kože a zároveň neutralizuje škodlivé voľné radikály, ktoré infračervené lúče produkujú. Navyše produkty Lancaster obsahujú aj komplex prírodných výťažkov (aloe vera, panthenol, bisabolol, alantoín, vodný melón a ďalšie), vďaka tomu (okrem zdravého opálenia) aj hydratujú, zvláčňujú, vyživujú a upokojujú pokožku podráždenú slnečným žiarením. Unikátny komplex s obsahom látok urýchľujúcich opálenie vám zaručí krásne opálenie, ktoré vydrží naozaj dlhú dobu. Tak si užite slniečko bez starostí s kozmetikou Lancaster, ktorá prináša naozaj komplexnú ochranu a starostlivosť vašej pokožke pred slnečným žiarením.

Toto musíte vyskúšať!

Mlieko na opaľovanie Lancaster Sun Beauty

Ak sa chystáte relaxovať na slniečku, potom siahnite po niektorom z produktov kolekcie Sun Beauty. Vyskúšajte napríklad mlieko na opaľovanie Lancaster Sun Beauty. Tento prípravok nielenže vďaka infračervenej technológii dokonale ochráni vašu pokožku pred slnečným žiarením, ale zároveň zaručuje aj prirodzene vyzerajúce opálenie, ktoré je vďaka komplexu Tan Activator rýchle a dlho vydrží. Toto mlieko na opaľovanie má veľmi jemnú konzistenciu, skvelo sa vstrebáva a zároveň počas opaľovania aj hydratuje vašu pokožku. Chráni nielen pred slnečným žiarením, ale zároveň aj pred starnutím pokožky, ktoré sa častým opaľovaním urýchľuje.

Lancaster Sun Sport

Pre všetkých, ktorí radšej trávia čas aktívnejšie, je určená kolekcia prípravkov na opaľovanie Lancaster Sun Sport. Táto kolekcia je taktiež obohatená o infračervenú technológiu a navyše o tzv. Wet Skin aplikáciu, ktorá umožňuje prípravok použiť aj na vlhkú pokožku. Vďaka rozprašovaciemu aplikátoru je nanášanie naozaj jednoduché a rýchle, prípravok sa okamžite vstrebáva a nezanecháva stopy. Tento opaľovací sprej je dostupný v dvoch variantách - SPF 15 a SPF 30. Potrebujete opaľovací prípravok, ktorý vydrží naozaj dlho aj pri zvýšenej fyzickej námahe? Potom vyskúšajte Lancaster Sun Sport gél SPF 20, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby mal naozaj dlhodobú výdrž, je odolný voči vode a piesku a veľmi ľahko sa rozotiera. Keďže sa okamžite vstrebáva, nemusíte strácať čas čakaním.

Krém na opaľovanie Lancaster Sun Age Control

Ako vieme, slnečné žiarenie pôsobí na pokožku tváre veľmi negatívne a časté opaľovanie výrazne urýchľuje starnutie pleti a vznik nových vrások. Preto značka Lancaster vyvinula tento špeciálny krém, ktorý je určený predovšetkým na ochranu tváre, dekoltu a rúk, čo sú časti tela, ktoré sú slnku vystavené najviac. Vďaka unikátnemu zloženiu Lancaster Sun Age Control bojuje nielen proti slnečným lúčom, ale aj proti starnutiu pleti a zmierňuje viditeľnosť vrások spôsobených slnečným žiarením. S týmto prípravkom sa opaľovania báť nemusíte.

Upokojujúci hydratačný krém pre predĺženie opálenia na tvár a telo Lancaster Tan Maximizer

Ak sa chcete o svoju pokožku starať nielen pri opaľovaní, ale aj po ňom, vyskúšajte niektorý z produktov kolekcie Tan Maximizer. Nielenže upokojuje a hydratuje pokožku vystavenú slnečnému žiareniu, ale zároveň aj zvýrazňuje a prehlbuje vaše opálenie. To vám tak nielen dlhšie vydrží, ale vaša pokožka získa aj krásnu prirodzenú farbu a bude vyzerať neodolateľne. Vybrať si môžete z dvoch variánt - na tvár a na tvár aj na telo.

Tak začnite už myslieť na leto a zásobte sa kozmetikou Lancaster, ktorá zaručuje zdravé opálenie a vysokú ochranu vďaka tzv. infračervenej technológii. Zároveň pokožku hydratuje a eliminuje prejavy jej starnutia spôsobené slniečkom. Navyše vaša pokožka získa krásnu a prirodzenú farbu, ktorá vydrží naozaj dlho. Tak stavte na kvalitu, predovšetkým u opaľovacích prípravkov sa to naozaj oplatí!