Kto je Hugo a prečo je Boss

Pôvodná továreň na uniformy, ktorú založil po prvej svetovej vojne Hugo Boss, sa začala formovať do módnej značky v pravom zmysle slova až po roku 1945. A to pod vedením Eugena Holu, synovca Hugo Bossa. Vtedy začala značka vyrábať kvalitné obleky. Umenie šitia kvalitného oblečenia pre mužov sa zdokonaľovalo generáciu po generácii, až roku 1977 získala značka Medzinárodnú ochrannú známku a stala sa medzinárodným módnym lídrom. Spoločnosť Hugo Boss stále sídli v Metzingene pri Stuttgarte a angažuje sa v spolupráci s vrcholovými športovcami, ako napríklad tenistami, golfistami, a dokonca pretekármi formuly 1 so svojím radom Boss Green.

kto je Hugo a prečo je Boss

Najkrajšie vône z dielne Hugo Boss

Hugo Boss predstavil svetu svoju prvú vôňu menom Boss Number One for men v roku 1985. Odvtedy vo svojom portfóliu nazhromaždil viac ako 83 vôní pre mužov aj ženy, zahŕňajúcich napríklad Hugo Woman, Boss Femme, Boss Nuit, Hugo Energise, Boss Orange, Hugo The Collection, Boss Jour, Boss in Motion a Hugo XX a XY a mnoho ďalších.

Najmä nadčasové vône, ako napríklad Boss Bottled, interpretujú prostredníctvom kampaní so silnými, úspešnými a galantným mužmi, ako sú Gerard Butler, Chris Hemsworth či Ryan Reynolds, posolstvo dnešným mužom. Ambasádori Boss Bottled hovoria hlavne o tom, že činy sú dôležitejšie ako slová. Že hrdina dneška vždy dodrží svoje slovo a jeho poslaním je úprimnosť a integrita, pretože úspech bez integrity neznamená nič. Hovorí tiež o tom, že to, čo robí muža lepším, nie je bohatstvo. Je to práve jeho správanie k okoliu, keď mu práve nejde o zisk. Značka apeluje na myšlienku, že živobytie síce získavame cez veci, ktoré dosiahneme, ale náš život naplníme až tým, čo dávame na revanš.

Pánske parfémy Hugo Boss

Dôležité pre kampaň Boss Bottled je tiež chcieť viac a dosahovať to s usilovnosťou a cieľavedomosťou každý deň. Byť skrátka hrdinom dneška. A to je aj presne to, čo značka Hugo Boss vyznáva vo svojej podstate. Nielen že šije kvalitné obleky so zmyslom pre detail. A že v reklamách sa objavujú silní úspešní muži v perfektných oblekoch. Ikony, hrdinovia, milovníci. Ale hlavne odovzdáva svetu dôležitú správu: Nie je cieľom sa o úspech snažiť, ale sami úspechom byť. A s touto myšlienkou sa zrodila aj krásna vôňa Boss Bottled, ktorá sa vďaka svojej obľúbenosti dočkala niekoľkých variantov.

Boss Bottled je ako elegantná pánska vôňa populárna už od svojho uvedenia v roku 1998. Hlava vonia esenciami zo slivky, jablka, citrusov a sviežeho bergamotu. Sexappeal dodávajú výťažky z hrejivého klinčeka, škorice a karafiátu. Cédrové a santalové drevo v spojení s vanilkou, vetiverom a netradičným olivovníkom tvoria silný základ vône, ktorý má naozaj impozantnú výdrž. Nič menej ako dokonalé a kvalitné vyhotovenie by sme od Huga Bossa ani nečakali. Táto vôňa dokonale podčiarkne jedinečnú osobnosť každého muža.

parfémy Hugo Boss Bottled

Príbeh vône The Scent je o trošku pikantnejší. V kampaniach upúšťa od mužov s dobre sediacimi oblekmi a pevnými zásadami, ako vídavate v spotoch na Boss Bottled, a namiesto toho odhaľuje, čo sa skrýva pod povrchom. Zachytáva dvojicu v luxusnom domácom prostredí a ich túžbu a intimitu. Hugo Boss s parfumovanou vodou The Scent Intense stavia na tom, že čuch je jeden z najzmyselnejších vnemov. A že slová nie sú často ani potrebné na to, aby človek zapôsobil.

A tak je The Scent Intense for him deálnou kompozíciou pre zmyselného a štýlového muža. Štýl je predsa o tom, kto sme a ako sa vyjadrujeme. A vôňa je krásna bodka na koniec, ktorá nám celkový dojem zjednotí. Vôňa ako The Scent vie dodať sexappeal, silu a odvahu. Hrejivá kombinácia kardamómu a mierne ostrého zázvoru sa otvára do vzácnej maninky a levandule. Kompozícia vôní zakotví v zmyselnom kokteile kože, dreva a sladkej vanilky.

Hugo Boss The Scent Intense

Parfém pre mužov krásne dopĺňa vôňa pre ženy The Scent Intense for her. Táto zvodná, kvetinovo-ovocná vôňa je zahalená do nádherného ružovo-zlatého flakónika. Má jednoduchú kompozíciu frézie, broskyne, kakaa a osmantu a vonia vskutku delikátne.

Svojimi vôňami značka Hugo Boss nabáda mužov, aby vedeli, kým naozaj sú, a boli odhodlaní to ukázať svetu okolo. A možno túto nezničiteľnú a húževnatú podporu od jednej z tých najikonickejších značiek na svete dnešní muži naozaj potrebujú. A za to je Hugo pre nás naozajstný Boss.