Kto sú UD CITIZENS a prečo nás inšpirujú?

 

urban decay, novinka, make-up, líčenie, pretty different

Na Notine uvádzame novú značku Urban Decay s "pretty different" pohľadom na svet! Čo to pre nás znamená a čím je tak iná? "Pretty Different je hymnou pre vyznávačov make-upu, ktorí sa odmietajú podriadiť štandardom krásy. Je to naša pocta individualite, pretože každý sme proste iný." - hovorí Wende Zomnir, zakladateľka značky Urban Decay. Je čas opäť pripomenúť ľuďom, že make-up je pre všetkých bez výnimky a mal by byť vždy radostný, nespútaný a prekvapivý.

Urban Decay predstavuje 4 tváre, tzv. UD Citizens, ktoré zosobňujú Pretty Different myšlienku. Spája ich fakt, že sú priekopníkmi, ktorí odmietajú akceptovať všeobecne uznávané štandardy a radšej bojujú za originalitu. Byť iný neznamená byť "divný" alebo ísť proti prúdu, znamená to predovšetkým byť sám sebou. Takže pre vás máme pár tipov, ako byť sám sebou!

 

Milujte svoje telo ako Lizzo

Americká speváčka a rapperka, ktorá sa behom svojej kariéry preslávila nielen v celej Amerike, ale aj vo zvyšku sveta. V roku 2020 vyhrala Grammy Awards v kategórii BEST URBAN CONTEMPORARY ALBUM s albumom Cuz I Love You (Deluxe). Okrem svojej oceňovanej tvorby je známa ako advokátka boja proti sexizmu, homofóbii a tzv. body-shamingu. Svoju lásku k svojmu telu sa nebojí prejaviť ani na svojom Instagrame @lizzobeeating. Aké je jej tajomstvo pre krásny look? Vyskúšajte matný make-up Stay Naked a pohrajte sa s lícenkou, highlighterom a bronzerom v jednom - Stay Naked Threesome.

 

Inšpirujte ostatných ako Joey King

@joeyking je 20-ročná herečka z Los Angeles, ktorá sa dokázala prebojovať medzi tie najznámejšie a najuznávanejšie mladé talenty. Poznať ju môžete z flimu The Kissing Booth alebo z veľmi pozitívne oceňovaného nového seriálu The Act. Jej krásnu pleť s make-upom Stay Naked 10 NN podtrhol odtieň Baja z paletky Born to run.

 

Nebojte sa bojovať sama za seba ako Karol G

Kolumbijská speváčka, ktorá dobyla showbiznis v celej Latinskej Amerike a vyjadruje svojimi piesňami názory a silu žien, ktoré chcú byť počuté. Medzi jej hudobné žánre patrí raggaeton, ktorého sláva raketovo stúpa nielen v Kolumbii, ale vo všetkých španielsky hovoriacich krajinách. Medzi jej úspechy patrí nielen získanie niekoľkých dôležitých cien, ale tiež milióny fanúšikov. Pridáte sa k nim @karolg?

 

Karol miluje trblietavé looky s Heavy Metal trblietavou očnou linkou, odvážite sa aj vy zapojiť ich do svojho looku? Použite ich ako linku alebo naneste cez celé viečko na vaše tiene! Čím ešte viac rozžiariť svoj pohľad? Veľké riasy! Vyskúšajte riasenku pre objem aj dĺžkú Perversion.

 

CL dáva svoje názory najavo nahlas, a čo vy? Trúfnete si?

CL, @chaelincl, celým menom Lee Chae Rin, je juhokórejská speváčka, rapperka, tanečnica a herečka. Ako členka K-popovej skupin 2NE1 si získala srdcia miliónov fanúšikov po celej Ázii. Táto popularita jej umožnila preraziť aj ako sólovej umelkyni a momentálne sa teší veľkej sláve všade vo svete.

 

Prečo jej make-up prežije každý jej koncert? Vždy si ho zafixuje pomocou All Nighter Setting Spray! Bez neho sa už neobíde asi nikto, však?