Ktoré stylingové prípravky patria medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie?

Možno ste si tiež už všimli, že naozaj dokonalého účesu dosiahnete jedine s kvalitnými profesionálnymi prípravkami, ktoré sú excelentné svojím zložením a novými prevratnými technológiami. Profesionálne vlasové produkty dokážu vytvarovať váš účes presne tak, ako si ho predstavujete.

Ktoré stylingové prípravky patria medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie?


Medzi lakmi na vlasy jednoznačne vedie L'Oréal Professionnel Tecni Art Air Fix, ktorý vlasy nezlepuje, rýchlo zasychá a ľahko sa vyčesáva. Tento lak je výnimočný extra spevnením účesu a tiež poskytuje 24-hodinovú anti-frizz ochranu vo vlhkom prostredí. Vďaka tomu vám vlasy nebudú krepovatieť a navyše budú žiariť leskom, ktorý zabezpečuje Hi-Shine Resolution Complex. Veľkou výhodou laku je tiež obsah UV filtra, ktorý poskytuje ochranu pred slnkom.


Ďalším skvelým výrobkom od značky L'Oréal Professionnel je lak Tecni Art Gloss Control Shine, ktorý je vhodný pre všetky typy vlasov a zaisťuje tretí stupeň fixácie. Navyše zvýrazňuje objem vlasov a dodáva im lesk. Veľmi dôležitou zložkou laku sú ceramidy, ktoré obnovujú kutikulu a ochraňujú vlasy proti negatívnym vplyvom prostredia.


Ak hľadáte naozaj kvalitný a spoľahlivý gél na vlasy, ktorý niečo vydrží, vyskúšajte jeden z najpredávanejších gélov na notino.sk, ktorým je Goldwell Style Sign Volume Lagoom Jam. Tento profesionálny gél na vlasy poskytuje termálnu úpravu pri štylizácii vlasov teplom a zväčšuje ich objem. Vďaka technológii Flexishine Protect a bambusovým zložkám sú vlasy po použití chránené elastickým filmom. Integrovaný proteínový komplex zasa obsahuje UVA a UVB filtre na ochranu vlasov pred slnkom a pantenol ozdravuje vlasové vlákno.


Výborným stylingovým prípravkom je tiež silný akrylátový gél Goldwell Style Sign Texture Hardliner Acrylic Gel, ktorý je vhodný najmä na tvarovanie špičiek. Gél účes 100% zafixuje, je odolný voči vlhkosti a ochraňuje farbu.


Jednotkou na trhu v oblasti stylingu sú aj výrobky obľúbenej vlasovej kozmetiky Tigi, na ktorej vývoji sa podieľajú aj samotní kaderníci, ktorí čerpajú svoje skúsenosti, postrehy a potreby od svojich zákazníkov. Značka Tigi tak ponúka kompletnú profesionálnu starostlivosť o vlasy, určenú na domáce použitie. Vyskúšať môžete napríklad skvelý stylingový krém na uhladenie vlasov Tigi Bed Head Styling Smoothing Cream, alebo perfektnú modelačnú pastu Tigi Bed Head Manipulator Texturizer, ktorá dodáva vlasom objem a matný vzhľad.

Aké problémy s vlasmi vás najčastejšie trápia?


Podľa štatistík je to padanie vlasov, ktoré postihuje ako mužov, tak aj ženy. Pozrieme sa na to, ako s tým vaše najobľúbenejšie produkty bojujú.


Veľmi obľúbeným šampónom sa medzi prípravkami proti padaniu vlasov stal L'Oréal Professionnel Série Expert Density Advanced, ktorý vďaka obsahu omega 6 a vitamínu B3 posilňuje vlasové vlákno, dodáva hustotu jemným vlasom a predchádza ich vypadávaniu.


Účinným prostriedkom v boji proti padaniu vlasov je tiež ďalší skvelý produkt od L'Oréal Professionnel, ktorým je kúra proti vypadávaniu vlasov Aminexil Control. Tento prípravok je výnimočný svojím dvojitým účinkom, ktorým je boj proti vypadávaniu vlasov spôsobeným zlým ukotvením vlasového korienka a zároveň vyživuje a stimuluje aktivitu vlasových korienkov. Po pár týždňoch sú výsledky viditeľné, je znížené vypadávanie vlasov a vlasy sú pevnejšie. Liečivá látka obsiahnutá v prípravku AMINEXIL zabraňuje tvrdnutiu kolagénu, ktorý vytláča vlasy z vlasového korienka.


Skvelou kúrou, ktorú ste si tiež veľmi obľúbili, je vlasová kúra Vichy Dercos Neogenic, ktorá obsahuje aktívnu látku Stemoxydine 5%, napomáhajúcu udržať optimálne prostredie pre správnu funkciu kmeňových buniek a následne stimuluje rast vlasu. Balenie tiež zahŕňa ergonomický masážny aplikátor, ktorý pomáha čo najefektívnejšie naniesť účinné ampulky priamo na vlasovú pokožku. Vlasová kúra Vichy Dercos Neogenic zabraňuje tuhnutiu kolagénového puzdra, reaktivuje kmeňové bunky a aktivuje vlasové vačky.