Letné (vodo)odolné líčenie

Letné počasie ponúka celú radu príležitostí a my chceme vyzerať upravene, ale zároveň pleť nezaťažovať vrstvami make-upu. Nech už sa jedná o párty pri bazéne alebo hudobný festival, stačí, ak zvýrazníte svoje prednosti a budete vyzerať dokonalo. S novinkami od L’Oréal Paris to bude hračka!

Letné (vodo)odolné líčenie s L’Oréal Paris

Menej je viac

Opálená pokožka nepotrebuje vrstvy make-upu, aby vyzerala krásne. Aby líčenie čo najdlhšie vydržalo, začnite podkladovou bázou z kolekcie Infallible Primers. Navrch použite ľahký BB krém Bonjour Nudista, ktorý zakryje menšie nedokonalosti a zjednotí tón pleti. Ak potrebujete zakryť väčšie nedokonalosti alebo kruhy pod očami, siahnite po tekutom korektore True Match The One, ktorý obsahuje vyššiu koncentráciu pigmentov, a prekryje tak začervenanie a pleť prejasní. Tvár nepudrujte, nechajte ju dýchať, naopak na lícne kosti naneste tekutý rozjasňovač Glow Mon Amour z rady Wake Up & Glow, vďaka ktorému budete pôsobiť sviežo a zdravo.

prirodzený letný makeup s L’Oréal Paris

Neodolateľný pohlaď

U vodoodolného líčenia zabudnite na očné tiene, tie by sa mohli rozmazávať a vytvoriť okolo očí škvrny. Bohato si vystačíte s dvoma produktami: vodoodolnou riasenkou a linkou. Pozdĺž línie horných rias vytvorte pomocou linky vo fixe Superliner Tattoo Signature rovnomernú linku (jej hrúbka závisí na vás), tak budú oči pôsobiť väčším a riasy hustejším dojmom. Ak chcete riasam opticky pridať na dĺžke, linku pretiahnite od vonkajšieho kútika smerom nahor a vytvorte si tzv. „chvostík“. Líčenie očí doplňte niekoľkými vrstvami vodoodolnej riasenky.

TIP: Vyskúšajte dvojfázovú vodoodolnú riasenku False Lash Superstar XFibre Xtreme Resist, ktorá vďaka špeciálnemu zloženiu riasy nielen predĺži, ale dodá im tiež oslnivý efekt umelých rias.

vodoodolná riasenka False Lash Superstar XFibre Xtreme Resist

Čerešnička na torte

Pery zahaľte do svojej obľúbenej farby, nemusíte sa báť ani výrazných odtieňov, skvele doplnia jednoduché líčenie očí. Pre dlhotrvajúci efekt vyskúšajte novinku: tekuté rúže Infaillible 24h Lip Stick.