Líčenie podľa hviezd červeného koberca

slávnostné líčenie hviezd filmového festivalu v Cannes

Jedna z najvýznamnejších prehliadok krásy a umenia, medzinárodný filmový festival vo francúzskom Cannes, je už v plnom prúde. Značka L'Oréal Paris, oficiálny partner tejto akcie, sa spojila s hviezdami červeného koberca a vybrala pre vás štyri najkrajšie looky, ktoré nasledujú trendy tohtoročnej sezóny.

Julianne Moore Look

Ak nechcete strácať čas s očnými tieňmi, ale stále pôsobiť upravene, vyskúšajte tento sofistikovaný look inšpirovaný americkou televíznou hviezdou. Najviac času venujte zjednoteniu pleti, na drobné nedokonalosti použite korektor, ktorý sa ľahko rozotiera. Oblasť T-zóny zafixujte ľahkým púdrom a jemne pod lícne kosti naneste v tmavšom odtieni pre zvýraznenie rysov tváre. Aby pleť nepôsobila príliš jednoliato, naneste nad lícne kosti tekutý rozjasňovač v zlatom odtieni. Oči zvýraznite silnejšou čiernou linkou, ktorú zakončíte malým chvostíkom a celé líčenie podčiarknite kráľovsky čiernou riasenkou. Rúž v prirodzenom odtieni s jemne lesklým finišom bude už len čerešničkou na torte.

Odporúčané produkty:

 • Pleť: True Match make-up, True Match The One korektor, True Match púder, True Match lícenka, True Match rozjasňovač
 • Oči: Super Liner Perfect Slim očná linka, Volumissime Royale riasenka
 • Pery: Color Riche Shine rúž (odtieň 112 Only in Paris)

Julianne Moore a Doutzen Kroes look

Doutzen Kroes Look

Toto líčenie pristane skutočne každému. Jeho základom je podmanivý pohľad, ktorý rámuje upravené, ale zároveň prirodzene vyzerajúce obočie. Na očné viečka naneste tiene v prirodzenom odtieni, postupujte od svetlejších farieb od vnútorného kútika oka a smerom k vonkajšiemu opatrne stmavujte. Snažte sa o čo najjemnejšie prechody medzi jednotlivými tieňmi, aby líčenie nepôsobilo príliš tvrdo. Pozdĺž línie rias vytvorte tenkú očnú linku a doplňte riasenkou, ktorá vám dodá nebeský objem. Pleť zjednoťte hydratačným make-upom a líčka zvýraznite lícenkou v ružovkastom odtieni. Aby ste podporili prirodzený vzhľad, naneste nad lícne kosti, na stred nosa a nad vrchnou peru tekutý rozjasňovač, ktorého čiastočky odrážajú svetlo a dodajú vašej pleti dokonalý vzhľad. Pery zahaľte do broskyňovej matnej farby.

Odporúčané produkty:

 • Pleť: True Match make-up, True Match lícenka, Glow Mon Amour rozjasňovač
 • Oči: La Palette Nude očné tiene, Superliner Tattoo Signature očná linka, Paradise Extatic riasenka, Paradise Extatic Pomade gél na obočie
 • Pery: Color Riche Balmain rúž (odtieň 246 Confession)

Thylane Blondeau Look

Look v štýle "práve som sa zobudila vyspatá do ružova" je vhodný pre všetky ženy, ktoré chcú vyzerať dokonale prirodzene za každej situácie. Ľahké rozjasnené líčenie začnite použitím BB krému, ktorý zjednotí pleť a pokračujte rozjasnením očných kútikov, líc a stredu tváre. Pokiaľ chcete skutočne zažiariť, použite tekutý rozjasňovač, ktorý zafixujete púdrovým rozjasňovačom. Jemné líčenie doplňte jemným líčením očí a niekoľkými vrstvami čiernej maskary.

Odporúčané produkty:

 • Pleť: Bonjour Nudista BB krém, Glow Mon Amour rozjasňovač, La Vie En Glow rozjasňujúca paletka
 • Oči: La Palette Nude očné tiene, Volume Million Lashes riasenka

Thylane Blondeau a Aishwarya Rai look

Aishwarya Rai Look

Na špeciálne príležitosti, ale aj bežné dni, kedy sa chcete cítiť výnimočná, je tu výraznejšie líčenie, ktorému dominujú pery v klasickom červenom odtieni. K výrazným perám je dôležité mať skutočne dokonalú pleť bez akýchkoľvek nedokonalostí. Celé líčenie začnite podkladovou bázou, ktorá zaistí nielen dlhodobú výdrž make-upu, ale aj jeho ľahšie rozotieranie. Make-up voľte tiež dlhotrvajúci a taký, ktorý vám poskytne stredné až vyššie krytie. Očiam dodajte ľahký ružový nádych a niekoľko vrstiev vodeodolnej riasenky pre extrémne predĺžené riasy. Na záver vykreslite obočie o niečo výraznejšie, než ste zvyknutá a zafixujte priehľadným voskom.

Odporúčané produkty:

 • Pleť: Infaillible podkladová báza, Infaillible 24H make-up
 • Oči: La Palette Ombrée očné tiene, False Lash Superstar Xfibre Xtreme Resist riasenka, Brow Artist Genius Kit set na obočie
 • Pery: Color Riche Matte Obsession rúž (odtieň 347 Haute Rouge)