LUNA FOFO: Je jednoduché nájsť to najlepšie riešenie pre pravidelnú starostlivosť o pleť

FOREO FOFO

Vaša pleť vie najlepšie, čo práve potrebuje. Bohužiaľ vám to však nedokáže sama povedať. Práve preto bola vyvinutá najnovšia inteligentná čistiaca kozmetická kefka FOREO LUNA Fofo! Dokáže vašej pleti načúvať a následne pretvoriť jej požiadavky na individuálny postup čistenia. Skvelé, že? Prečítajte si, čo dokáže.

Ešte vyššia úroveň prispôsobenia a individuálny postup starostlivosti o pleť


LUNA Fofo je jednoduché multifunkčné zariadenie, ktoré zvládne používať naozaj každý. A jeho účinky stoja za to! Ako Fofo funguje? Nájdeme v ňom unikátnu dvojicu senzorov pozlátených 24-karátovým zlatom, ktoré analyzujú stav vašej pleti na základe jej vodivosti. Túto diagnostiku stavu pleti potom prepojí s inteligentnou mobilnou aplikáciou, ktorej prístroj poskytne všetky informácie a na ich základe vytvorí individuálny program čistenia. Kefka LUNA Fofo sa potom postará o to, aby pri čistení vyhovela všetkým špecifickým požiadavkám vašej pleti. 

Staňte sa odborníkom na krásu stlačením jediného tlačidla

Už nemusíte utrácať kopu času a peňazí, aby ste zistili, ktorý prístroj bude vašej pleti vyhovovať. LUNA Fofo jej bude naozaj šitý na mieru. Stačí len zapnúť a môžete začať. Čím častejšie Fofo budete používať, tým viac informácií o stave vašej pleti bude mať uložených. A tým lepšie vám dokáže poradiť, ako ďalej v procese čistenia pleti postupovať. Pár kliknutí v aplikácii vášho smartfónu pomôže k tomu, aby ste dosiahli najlepší výsledok, z ktorého sa budete radovať vy aj vaša pokožka.

foreo_fofo

Inovatívne a inteligentné čistenie, ktoré ponúka okamžité výsledky

Čas plynie, ročné obdobia sa striedajú a spolu s nimi sa mení aj stav vašej pokožky. V zime môže byť suchá a náchylná na popraskanie, v lete opálená alebo mastnejšia. Občas musíte niekam vycestovať a vaša obvyklá starostlivosť zrazu vôbec nefunguje tak, ako by ste si predstavovali? To nič! LUNA Fofo za vás každý taký problém vyrieši rýchlejšie, než by ste si urobili nové selfie. Fofo kedykoľvek okamžite zanalyzuje pleť, synchronizuje dáta a aktualizuje jedinečný program čistenia. Takže raz-dva dokážete zaručiť tie najlepšie výsledky.

Inteligentná starostlivosť o pleť: jedinečná a individuálna 

Pohľad dvoch roztomilých zlatistých očiek na zadnej strane dáva najavo, že LUNA Fofo je inteligentná kefka na pleť. Je dostatočne šetrná k všetkým typom pokožky, pleť celkom zbaví toxínov a zaistí, aby bola čistá a žiarivá. Nechajte sa presvedčiť, že je skutočne TAKÁ šikovná. Analyzátor pleti LUNA Fofo stojí menej než jedno profesionálne ošetrenie v kozmetickom salóne, ponúka však rovnako individuálnu starostlivosť, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Navyše v pohodlí vášho domova. Spoznajte, aké to je, mať osobného kozmetického poradcu vždy poruke. Uvoľnite sa a nechajte svoju vlastnú čistiacu kefku LUNA Fofo, aby robila to, v čom je najlepšia – starala sa o vašu pleť.

foreo_fofo

V službách krásy

Rad LUNA je známy svojimi klasickými vlastnosťami, teda použitím bezpečného lekárskeho silikónu, technológiou T-Sonic a odstupňovanými masážnymi bodmi. Okrem týchto vlastností sa LUNA Fofo môže navyše pochváliť dvojicou senzorov, ktoré boli navrhnuté s cieľom merania a analýzy skutočného veku vašej pleti, úrovne jej hydratácie, typu pokožky a jej stavu. Unikátny algoritmus následne vytvorí osobný profil, kde zhromažďuje a ukladá získané dáta tak, aby mal vždy prístup k aktuálnym informáciám a mohol ponúknuť prispôsobené čistenie na mieru práve vašim potrebám. Vďaka tomu vždy spoľahlivo dodá pleti dokonalý a žiarivý vzhľad.

Pripojte sa aj vy k revolúcii v oblasti individuálnej starostlivosti o pleť a pochopte jej potreby. Vaša pleť vie najlepšie, čo potrebuje.

Testujeme: FOREO Luna™ Fofo

Šesť beauty nadšencov z Notina túto novinku otestovalo a podelia sa s vami o názory a skúsenosti. Tu sú!

foreo fofo

Raisa S.

FOREO Luna Fofo? To je podľa mňa roztomilý, moderný, maličký a veľmi pohodlný prístroj na čistenie pleti. Používam ho tak, že sa odlíčim, potom navlhčím tvár a nanesiem čistiaci prípravok na pleť. Následne umyjem Fofo teplou vodou a púšťam sa do čistenia jednotlivých častí tváre. Prístroj pomocou zvukového signálu upozorňuje, kedy je potrebné prejsť na ďalšiu zónu tváre. Po skončení čistenia natriem pleť hydratačným krémom a prístroj opäť umyjem teplou vodou.
Mám k Fofo aj mobilnú aplikáciu, ktorá je používateľsky prívetivá, jednoduchá a názorná. Je v angličtine, ale aj ja so základnými znalosťami som si s ňou v pohode poradila.

Lucie F.

Veľmi sa mi páči dizajn fofa. Je to taká menšia Luna do kabelky! Mám zelenú mint farbu, ktorú som si hneď zamilovala. Na cestovanie je Fofo ideálne. Páči sa mi, že je na batérie, a teda so sebou nemusím voziť nabíjačku. Testujem ho už pomerne dlho a zatiaľ sa mi nevybil, takže výdrž je naozaj vysoká.

Mobilnú aplikáciu k fofu si do iPhone musíte stiahnuť na najnovšej iOS verzii. Potom sa zaregistrujete a mobil vás vyzve na test vašej pleti. Všetky inštrukcie sú v aplikácii. Prístroj vyhodnotí, ako veľmi hydratovanú máte pleť a vek pleti. Potom vás informuje o dĺžke čistenia na jednotlivých častiach tváre (ľavá a pravá tvár, čelo a nos). Každá časť sa čistí krúživými pohybmi 15 sekúnd.

Vďaka Foreu som objavila modernú éru čistenia pleti a som za to veľmi vďačná. Okamžitý výsledok rozhodne vidieť nie je možné, ale po pár týždňoch už rozdiel spoznáte. Pleť je vyhladenejšia a hydratovanejšia. 

foreo fofo

Eva T.

Fofo používam každý deň ráno aj večer. Ráno dokáže moju pleť krásne prebudiť, rozjasniť, večer ju dôkladne vyčistí, upokojí a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Zvykla som si naň natoľko, že ho vozím všade so sebou (aj na víkend na chate). Je malý a praktický, takže sa mi bez problémov vojde aj do kozmetickej taštičky. Keď práve necestujem, mám ho na poličke v kúpeľni.
Aj údržba je veľmi jednoduchá! Jednoducho ho opláchnem vodou a 2× týždenne používam jemný dezinfekčný sprej.
Celkovo mám pleť po používaní jemnú, čistú a vypnutú. Je to senzačný sonický prístroj aj pre náročné ženy. Už si nedokážem predstaviť starostlivosť o pleť bez neho.

Veronika K.

Moje Fofo má čestné miesto v kúpeľni tak, aby bolo na očiach a tiež poruke. Po každom použití ho čistím umytím vlažnou vodou a jemne vysuším uterákom. Po tejto asi polminútovej rutine ho vraciam opäť na poličku v kúpeľni. Pokiaľ niekam cestujem, Foreo cestuje so mnou v malom látkovom vrecúšku.

Vďaka tejto čistiacej sonickej kefke som sa naučila každodennej rutine, ktorá nie je s Foreom ani nijako časovo náročná. Musím povedať, že celkovo vyzerá moja pleť zdravšie. Je jasnejšia, naozaj vypnutejšia a hladšia. Menej bojujem s problematickou mastiacou sa T-zónou.
Celkovo som s Foreom maximálne spokojná! FOREO produkty ma vyslovene bavia. Ich dizajn, jednoduchosť použitia a efektivita je super.

fore fofo helca julca

Julia B.

Na prvý pohľad ma zaujal krásny dizajn, ktorý je vydarený azda pri všetkých FOREO produktoch. 
Je menšej veľkosti, čo je obrovská výhoda. Zas sa však vďaka tomu o trochu horšie drží v ruke. To asi záleží na každom, aký tvar mu vyhovuje. Fofom si čistím tvár ráno aj večer. Je to pre mňa zároveň aj taká príjemná masáž. Super je aj dlhá výdrž batérie. Zatiaľ som vôbec nemusela riešiť nabíjanie!
Kombinujem ho s čistiacim gélom a riadim sa inštrukciami z inteligentnej aplikácie. Každý druhý deň v aplikácii aj kontrolujem stav svojej pleti a je to zábava! 😊

Helena G.

Prístroj Fofo používam ešte len týždeň, a to iba večer. Už teraz však môžem konštatovať, že krásne vyčistil a rozžiaril moju pleť, ktorá bola cez leto neustále vystavená slnečným lúčom. Hravo odstránil odumreté bunky a tým sa pleť stala omnoho príjemnejšou na dotyk. Po celom dni je jeho použitie aj príjemným relaxačným rituálom. Zatiaľ som vždy na čistenie pleti používala iba klasické čistiace kefky. Fofo ma viac než príjemne prekvapilo. Tak vďaka svojej veľkosti, ako aj vďaka silikónovému vyhotoveniu jednoduchému na údržbu. Pleť krásne a príjemne vyčistí, bez akéhokoľvek začervenania alebo nepríjemného pocitu.
Fofo je šikovná hi-tech vecička, ktorú som si zamilovala!