Luxusné vône od Hugo Boss - poznáte ich?

Kto by nepoznal dnes už svetoznámu značku Hugo Boss. V roku 1923 v Nemecku ju založil Hugo Boss. Firma sa počas druhej svetovej vojny dostala takmer do bankrotu. Medzi prvé navrhnuté oblečenie patrili uniformy vojakov SS. Hugo musel po skončení vojny zaplatiť vysokú pokutu práve za "napomáhanie" vo vojnovom odievaní.
Hugo Boss zomrel v roku 1948, firma sa však vďaka stabilnej výrobe pánskych oblekov udržala na trhu. Tieto obleky sú dodnes symbolom elegancie, kvalitných materiálov a starostlivého spracovania.

hugo boss

Postupom času sa značka špecializuje aj na dokonale upravené ženy. Dokonalá charizma človeka, vrátane vhodného oblečenia, dokáže divy. Ak je však umocnené skvele padnúcou vôňou, dokáže vyzdvihnúť osobnosť človeka ešte viac. Navyše je dokázané, že správna vôňa dokáže zlepšiť náladu jej nositeľa aj okolie.

Parfémované a toaletné vody pre mužov

Ak hľadáte vôňu pre sebavedomých mladých mužov, ktorí hýria energiou potom je pre vás vhodný: Hugo Boss No.6 Bottled. Parfém obsahuje vonné esencie z jablka, sliviek a citrusov, ktoré príjemne osviežia. Ďalej tu nájdeme tóny vanilky a vzácnych drevín. Táto moderná vôňa je vhodná aj ako darček, pretože patrí medzi najpredávanejšé parfem, vedzte, že aj bez predchádzajúcej skúsenosti vám bude voňať.

 

 

Stelesnením dokonalej harmónie je Hugo Boss Soul. Kombinácia korenia, ovocia, kvetín a dreva zdôrazňuje kontrasty medzi týmito zložkami. Pripomína podobenstvo medzi svetom vôní a reálnymi kontrastmi, ktoré sa v našich životoch objavujú - svetlo, tma, láska a nenávisť, rozum a cit.
Ak máte radi exotické vône, potom je pre vás Hugo Boss Baldessarini Del Mar Seychelles to pravé. Táto originálna vôňa bola vyvinutá pre mužov, ktorí majú radi adrenalín a nikdy nekončiace dobrodružstvo. V tejto vôni sa snúbi krása prírody, slobody a neutíchajúcej energie.

Vôňa pre moderné ženy

Hugo Boss In Motion Electric je určený pre aktívne ženy, ktoré rady zaplavujú okolie svojou neutíchajúcou energiou. Táto osviežujúca vôňa sa skladá z horkých pomarančov, lístkov čaju Earl Grey a exotických driev. S touto vôňou budete nielen plná energie, ale aj zvodná a neodolateľne príťažlivá.

Ak túžite byť nežne zmyselná, zvodná a zahalená v jemných tónoch kvetinovej a ovocnej vône, ktorá dokonale podčiarkne vašu prirodzenú krásu, vyskúšajte Hugo Boss Femme.
V dokonalej harmónii sa tu snúbia tóny bulharskej ruže a madagaskarského jazmínu, ktorý z tohto parfému robí potešenie nielen pre vaše zmysly, ale aj myseľ.

Hugo Boss Boss Woman: Už flakón tohto parfému hovorí, že táto vôňa je určená špeciálne pre moderné, úspešné a emancipované ženy, ktoré sa neboja ukázať svetu, čo v nich väzí. Táto dlhotrvajúca vôňa je tvorená dokonalou kombináciou pomaranča, mandarínky a manga. S Hugo Boss Boss Woman budete sebavedomá a neodolateľná za akejkoľvek situácie.