Make-up triky pre večných posúvačov budíka

V dnešnej uponáhľanej dobe je čas tým najcennejším, čo máme. Preto by ste ho mali venovať aktivitám, ktoré vás bavia a napĺňajú. Tým nechceme v žiadnom prípade povedať, že s make-upom nie je zábava, ale predsa len nechcete každé ráno tráviť v kúpeľni celé hodiny.

Maybelline ranná rutina Monika Bagárová a Denisa Pfauserová

Každodenné líčenie by malo byť svieže, prirodzené a zvýrazňovať vaše prednosti. Najdôležitejší je dokonalý základ v podobe zjednotenej pleti. To neznamená, že vaša tvár musí vyzerať ako maska, stačí ľahké zakrytie výrazných vyrážok a kruhov pod očami, zbytok nechajte voľne dýchať.

TIP pre večných posúvačov budíka: ak dávate prednosť ďalším piatim minútam v posteli (z ktorých je vždy aspoň pätnásť), odporúčame mať vždy poruke korektor Age Rewind Eraser. Poradí si totiž nielen s kruhmi pod očami, ale zdarne zvládne nahradiť aj ľahší make-up. Naneste ho na hranu a strany nosa, bradu, od koreňa do stredu čela a nad obočie a zapracujte. Vďaka hubke nepotrebujete ani štetce. Pre toto použitie sa hodí odtieň v tóne vašej pleti, pre rozjasnenie okolia očí a napríklad aj lícnych kostí odporúčame odtieň o niečo svetlejší.

kozmetika na ranné líčenie Maybelline

Zvyšok času venujte obočiu, ktoré prečešte špeciálnou kefkou a zafixujte tvarujúcou špirálou na obočie Brow Drama. Oči dotvorte pomocou niekoľkých vrstiev špirály dodávajúcej objem a celé líčenie zakončite vrstvou farebného balzamu na pery alebo obľúbeným rúžom.

Takéto líčenie zvládnete počas desiatich minút a zapamätajte si: v jednoduchosti je krása!

Na Youtube kanáli Maybelline CZ/SK si pozrite, ako si s ranným líčením poradí Monika Bagárová a Denisa Pfauserová. Ako ste na tom vy? Tak ako Monika, ktorá je vždy perfektne upravená, alebo ako Denisa, ktorá si radšej pospí?