Movember I.: Učme mužov starať sa o bradu (a svoje zdravie)

November sa aj na Slovensku nesie v duchu akcie Movember na podporu mužov bojujúcich s rakovinou semenníkov či prostaty. Je venovaný prevencii oboch chorôb a veľa mužov sa chváli na znamenie sympatií s týmto projektom novou bradou. Poďme ich podporiť aj my: popožeňme ich v prevencii a naučme ich, ako sa starať o bradu – či už ju majú na mesiac, alebo navždy!

Movember ako mesiac starostlivosti o fúzy, bradu a zdravie

Keď sa pred rokmi zrodila Movember Fundation, nikomu sa asi ani nesnívalo, že kampaň plná osvety týkajúca sa rakoviny prostaty a semenníkov zasiahne celý svet. Ale som rada, že zasiahla. A rada sa dívam aj na mužov, ktorí si na znamenie solidarity práve v novembri nechávajú rásť viac či menej slušivé fúzy. Len sa mi zdá, že by potrebovali vedieť, ako sa starať o bradu, ktorú tak náhle pestujú. Pretože to nie je jednoduché!

Svet značky House 99

Brada je totiž dosť špecifická. Chĺpky bolestivo zarastajú aj zauzľujú sa, trápia ju lupiny a nás ženy „hryzú“ pri bozkávaní sa. A bežné šampóny otázku, ako sa starať o bradu, nevyriešia. To dokáže len kozmetika na bradu. Taká, akú ponúka napríklad House 99, ktorá vznikla v spolupráci značky L’Oréal a Davida Beckhama ako kompletná značka starostlivosti o mužskú krásu. A ktorú u nás exkluzívne ponúkame len my v Notine.

Pre fúzačov aj brady

Ako prvé sa hodí Get Groomer, čistiace mydlo na bradu 3 v 1. Jemne, ale starostlivo ošetruje pokožku pod bradou aj o brady všetkých dĺžok. Dokonale ich vyčistí aj zbaví lupín a pripraví na ďalšiu úpravu. Zvlášť sa hodí v prípade starostlivosti o bradu.

čistiace mydlo na bradu 3v1 House 99 Get Groomer

Hlavne jemne…

Na zmäkčenie je tu suchý olej na bradu, Softer Touch, ktorý zjemní trojdňové strnisko aj dlho pestované fúzy bez toho, aby ich zaťažil či zlepil. S bradou môžu muži tiež experimentovať a tvarovať ju. S tým im pomôže pre zmenu vyživujúci balzam Seriously Groomed, ktorý sa navyše hodí aj pre hair styling! A pokiaľ pôjde brada na konci novembra dolu? House 99 má penu na holenie, krém na holenie aj holiace mydlo. Ale túto voľbu už radšej nechajte na svojom mužovi!

suchý olej na bradu House 99 Softer Touch a vyživujúci balzam House 99 Seriously Groomed

A to nie je všetko! Sledujte nás, už čoskoro vyjde druhý diel Movembra venovaný ďalším ošetrujúcim značkám a produktom, ktoré môžu vašim polovičkám urobiť radosť nielen počas Vianoc 😊