Najlepšie a najštýlovejšie vône… pre vaše auto!

Vy máte svoj parfém, váš partner má svoj parfém, vaše auto potrebuje tiež jeden. A pozor, žiadne ušpinené „stromčeky“. Dobrý parfém do auta je o kvalitných esenciálnych olejoch, rafinovaných vôňach a perfektnom dizajne!

vôňa do auta

Autoparfémy milujem. Ale vyberať medzi nimi je rovnako ťažké ako hľadať si novú vôňu pre seba. Je ich toľko a sú skvelé. Neveríte? Privoňajte sa k mojim favoritom a vyberajte. Kedy inokedy než teraz, keď prezúvate na letné pneumatiky, nechávate autá po zime kontrolovať a pripravujete ich na poriadne letné dobrodružstvá?! To chce aj vône do auta!

Bath & Body Works pracujú s kvalitnými esenciami, majú širokú škálu vôní pre telo aj myseľ. Ale čo sa týka kategórie „osviežovač vzduchu do auta“, ponúkajú – aspoň v mojich očiach – jedno neprekonateľné plus. Ich vône do auta sú meniteľné kapsuly, ktoré môžete zavesiť do prekrásnych, ako šperk vyzerajúcich zásobníkov! Kamienkami vykladaný jelenček sa teraz vozí so mnou. A len tak ho nedám. Samotné náplne sú navyše neobvyklé. Len vyskúšajte Bloosom Cactus!

parfémy do auta

Yankee Candle poznáte ako interiérové sviečky, ale vedia vyrobiť aj luxusné vône do auta. Môžete si vybrať klasický osviežovač vzduchu na mriežku. Alebo je tu zábavnejší variant, ktorý vyzerá ako sponka do vlasov a  pripnete ho opäť do mriežky. Je sotva viditeľná, ale vôňa vydrží viac než dva týždne. Skúšala som Pink Sands. Jemnú vôňu, ktorú si síce hneď všimnete, ale zároveň vás nechá voľne dýchať. Vybrať môžete aj pre partnera. Napríklad Yankee Candle Leather – v závesnom variante?

Mr & Mrs Fragrance sú voňaví panáčikovia do auta. Rad Tito uspokojí milovníkov závesných vôní. Ale ja milujem rad Niki, ktorý sa pripína na mriežku. Panáčikovia sú naozaj štýloví. Strieborní, bodkovaní, pruhovaní, červení… A podľa mňa sú neprekonateľné hlavne ich citrusové varianty. Citrus & Musk je pre mňa asi TOP, navyše dokonale unisex. No a sú plniteľné, takže nabudúce váš panáčik do auta môže voňať zas inak.

voňaví panáčikovia do auta TITO

Culti Car sú talianske vône do interiéru auta a úplne iné než predchádzajúce. Malé vankúšiky naplnené mikroguľôčkami, ktoré postupne uvoľňujú vôňu, sa budú páčiť všetkým, ktorí dajú na triezvu eleganciu. Dobre držia na výdychu ventilácie – a pozor, voňajú naozaj dlhé týždne. Za mňa sú to ideálne vône do auta pre mužov. Napríklad citrusovo-drevitá Culti Car Aramara. Woodwick vás okúzli, keď hľadáte pre svoje auto prírodnú vôňu. Malé guľôčky napustené esenciálnymi olejmi sú zatvorené v jednoduchom priehľadnom obale, vy ich pricvaknete na ventiláciu a už si voniate. Ale ako si voniate! Keď vyskúšate Black Cherry, chcete hneď zastaviť a kúpiť si kôš čerešní. A Linen? Ako keď v lete vonku prejdete okolo čerstvo vypranej bielizne. Je to také svieže! Tak vyberajte. A užite si pekne voňavú jar aj vo svojom aute…