Najlepšie darčeky pre deti na Vianoce

 

darčeky pre deti

Darčeky pre deti sú pre nás dospelých malou vstupenkou späť do detskej radosti zo splnených prianí. Vyskúšajte ich objednať tento rok online a vyhnúť sa úmorným radom vyčerpaných rodičov. Keď sa pritom inšpirujete našimi tipmi na darčeky pre deti, najmilšiu vianočnú povinnosť si naozaj užijete.

 

Darčeky pre najmenších

Predstavte si tú najlepšiu ošetrujúcu kozmetiku šetrnú k jemnej detskej pokožke. Hydratovaná pleť bez vyrážky je zásadným predpokladom šťastného bábätka, a teda aj zárukou spokojnosti a pokojných nocí nevystresovaných rodičov. Pri výbere kozmetiky sa vyplatí venovať chvíľku nie príliš záživnému čítaniu zloženia a riadiť sa vekom dieťaťa.

 

Darčeková sada pre deti Weleda Baby and Child spĺňa nároky citlivej pokožky, upokojujúca vôňa zafunguje ako uspávanka. Uvoľňujúca prírodná kozmetika Bohemia Gifts & Cosmetics ponúka sety pre detskú pokožku už od narodenia, ktoré zdobia roztomilé obrázky zvieratiek.

 

Pre predĺženie vianočnej atmosféry vezmite do kúpeľne sadu Regina Gingerbread voňajúcu po medovníčkoch, ktorá obsahuje aj balzam na pery a desiatový box ako stvorený na skutočné medovníky. Také kozmetické balíčky pre deti oživia každé kúpanie a vaše bábätko bude po ňom voňavé a rozosmiate.

 Vianoce

 

Darčeky pre dievčatá

Najlepšie darčeky pre deti na Vianoce u nás nájdete, či už máte doma „dievčatá z našej škôlky“, alebo „kráľovné zo základky“. Boj so zamotanými vláskami ukončí šikovná kefa Dtangler Kids, s ktorou zvládne česanie bez kriku aj menej šikovný otecko. Ružová sada Vivian Gray Twinky The Unicorn s motívom jednorožca bude zaručene zásahom do sŕdc malých slečien, takže sa budú umývať a natierať úplne bez rečí. Darčeky pre dievčatá, ktoré milujú zábavného snehuliaka Olafa a princeznú Elsu z rozprávky Ľadové kráľovstvo, sa nemôžu zaobísť bez voňavého balzamu na pery Lip Smacker Disney Ľadové kráľovstvo s lákavou chuťou a vôňou.

 

Pamätáte si z detstva tú jedinečnú dospelácku chvíľku, keď ste prvýkrát dostali krém alebo voňavku? Doprajte aj svojej slečne ten nezabudnuteľný pocit dôležitosti s pomocou toaletnej vody Klorane Bébé, ktorá je vhodná aj pre najmenšie dievčatká vďaka tomu, že neobsahuje alkohol ani farbivá – darčeky pre deti na Vianoce totiž dostávajú unikátny rozmer, keď im umožnia nahliadnuť do sveta dospelých.

 darčeky pre dievčatá

 

Darčeky pre chlapcov

Nápady na darčeky pre deti sa nemusia obmedzovať na nekonečný zástup plastových hračiek, ktoré skončia ešte pred Novým rokom v prepadlisku dejín. Vybrali sme pre vás darčeky pre chlapcov, ktoré im budú prinášať radosť a zábavu každý deň.

 

Pre huncútov so záľubou v mimoňoch (áno, to sú tie žlté oválne postavičky, ktoré divne rozprávajú) je tu okuliarnatý sprchovací gél a šampón 2 v 1 EP Line Minions, ktorý synátor v kúpeľni nespustí z očí. Mladí páni, ktorí už pokukujú po dievčatách a chcú sa páčiť, určite ocenia toaletnú vodu EP Line Ultimate Spiderman.

 

Medzi tipy na darčeky pre deti na Vianoce môže patriť aj bublinková kola, ktorú by deti veľmi často piť nemali, ale v kúpeľni je povolená bez obmedzení – len chlapcov pre istotu varujte, že sprchovací gél Ziaja Kids Bubble Cola napriek vôni obľúbeného nápoja do bruška naozaj nepatrí.

 

darčeky pre deti