Najlepšie darčeky pre deti

tip na vianočný darček pre deti

Azda každý rodič pozná každoročný boj s výberom perfektného vianočného darčeka pre deti. Aby si rodičia nezruinovali peňaženku na pár mesiacov dopredu, musia často voliť medzi tým, čo ich deti chcú, a tým, čo potrebujú. Našťastie, my v Notino sme pre vás pripravili výber užitočných lákadiel pre našich najmenších, aby si užili tie najkúzelnejšie Vianoce.

Vianočné darčeky pre chlapcov a dievčatá

Má vaše dievčatko rado princezné z Ľadového kráľovstva a váš chlapček zas Autá od Disneyho? Alebo je to naopak? U nás nájdete všetko, čo potrebujete, s detskými hygienickými potrebami ladenými tematikou ich obľúbených animákov. Takže nielenže získate pod stromček niečo potrebné, ​​ale zároveň atraktívne pre rastúce potreby každého dieťaťa. Deti sa tak naučia o seba starať a zároveň ich to bude baviť!  Česanie sa môže ľahko stať obľúbenou činnosťou s čarovnou kvetinovou kefou na vlasy Magic Flowerpot od Tangle Teezer. Rozčesáva vlasy bez ťahania a je príjemná na citlivej detskej vlasovej pokožke. Čistenie zubov pripomína občas hru „kto z koho“. Darujte svojmu dieťaťu elektrickú kefku Ľadové kráľovstvo Stages Power Frozen a už nebudete musieť zvádzať ten istý boj dvakrát denne. Navyše s kefkou získate aj puzdro na písacie potreby ako darček. Ľadové kráľovstvo nájdete aj v kolekcii šiestich balzamov pre deti od Lip Smacker. Vaše dieťa môže jeden nosiť pri sebe vo vrecku či dať kamarátom ako malý darček na školskej besiedke.

Kúpanie sa stane zábavou so sprchovacím gélom Mimoni Air Val Minions Shower Gel 3D. Inšpiráciu nájdete aj v širokej ponuke darčekových sád pre deti od značky EP line, ako napríklad Spiderman darčeková sada či Autá a veľa ďalších.  V prípade, že váš poklad odmieta opustiť dom bez svojej obľúbenej Barbie bábiky, toaletná voda Barbie Eau de Toilette pre deti vás ušetrí trucovitého záchvatu.

vianočné darčeky pre dievčatá

Vianočné darčeky pre tínedžerov


Aj keď sa môže zdať, že potešiť vášho náladového tínedžera je nadľudská úloha, nemôžete šliapnuť vedľa s niečím populárnym a trendy. Skúste napríklad obľúbený set mini vôní od Victoria Secret či hygienické potreby inšpirované hrdinami z Marvel komiksov! Pre mladých džentlmenov, ktorí chcú zapôsobiť už teraz, máme darčekový set vône Jacadi Jeune Homme. Táto krásna vôňa pre deti je zabalená so štýlovými hodinkami. A čo dať mladej dáme, ktorá chce voňať ako mama? Pre ňu máme Disney Hello Kitty vôňu pre deti v sade so škatuľkou na desiatu. Dlhé objatie zaručené! A ak k tomu pridáte ešte Hello Kitty sprchovací gél od Avonu, buďte si istí, že jej oči zažiaria ešte viac.

Podľa štatistík iba 7 z 10 dospelých si v detstve osvojilo zdravé návyky dentálnej hygieny, ktoré si potom odnieslo až do dospelosti. Najlepší darček, ktorý môžete svojmu dieťaťu dať, je naučiť ho, ako si správne čistiť zuby so sonickou kefkou Philips Sonicare pre deti s funkciou Bluetooth. Táto moderná kefka spolupracuje so špeciálne navrhnutou vzdelávacou aplikáciou, ktorá hravou formou učí správnu techniku ​​čistenia a udržuje pozornosť neposedného dieťaťa.

Darčekové sady pre deti

Populárnou voľbou sú aj bezalkoholové parfémy, ktoré potešia hlavne detičky, ktoré rady napodobňujú rodičov. Značka EP Line ponúka pre každého niečo, s ohľadom na to, aký animák u vás doma teraz letí. Pozrite si našu ponuku vôní pre deti a ďalších drobností, ktoré sa hodia aj do Mikulášskej čižmy.

Najobľúbenejšími darčekovými setmi pre deti sú darčekové sady EP Line Ľadové kráľovstvo, ktoré ponúka výber medzi kombináciami toaletnej vody a sprchovacieho gélu či taštičkou, balzamom na pery, leskom na pery a vreckovým zrkadlom. Naši malí milovníci Šmolkov iste ocenia sadu toaletnej vody so sprchovacím gélom The Smurfs Blue Style Brainy. V neposlednom rade stojí za zmienku sada šampónu a sprchovacieho gélu pre fanúšikov postavičiek Marvel od Amiranda Avengers.
 
Tak a teraz si môžete zhlboka vydýchnuť a vyzbrojiť sa proti Vianočnému zhonu darčekmi, z ktorých budú mať vaše deti naozajstnú radosť. Jediná vec, ktorú zostáva postrážiť, je, aby ste nepripálili štedrovečernú večeru. Ale my vieme, že máte všetko pod