Najlepšie darčeky pre ženy na Vianoce

 

vianoce, stromček, šťastný pár, darčeky, vianočné darčeky, darček pre ňu

 

Najkrajšie sviatky roku sa blížia a všetci kupujeme darčeky pre ženy: pre manželku, sestru, mamičku, babičku, kamarátku alebo dcéru. A, bohužiaľ, často ich vyberáme ako potraviny v supermarkete. Preto sme zostavili tipy na darčeky pre ženy na Vianoce, za ktoré Ježiško zaručene zožne len chválu – a tak si zoznam odporúčaní môžete schovať aj na narodeniny, sviatky a výročia.

 

Darčeky pre drahú polovičku

Zásada číslo jeden znie: kvalitným parfumom nemôžete u ženy nikdy šliapnuť vedľa. Koniec koncov nie je náhoda, že vôňa patrí medzi najpopulárnejšie vianočné darčeky pre ženy. Elegantný parfém so štýlovým dizajnom od šperkárskej značky Tiffany & Co., ktorá láme dievčenské srdcia na stretnutie, bude sedieť milovníčkam kvetinových vôní – a každá žena si predsa praje mať doma niečo od značky Tiffany!

 

A ak má vaša manželka slabosť skôr pre výrazné a odvážne vône, vyskočí od radosti, keď uvidí elegantnú darčekovú kazetu s telovým mliekom Jean Paul Gaultier Scandal. Sladký parfum s kvetinovými podtónmi a medom má zmyselný gurmánsky charakter.

 darček pre polovičku

 

Darčeky pre mamičku

Každý rok si pred Vianocami lámeme hlavu s darčekmi pre ženy, špeciálne pre tie najmilšie – pre mamičky. Zoznámte tú svoju s legendou kozmetického sveta! Tak ako má filmový svet Marilyn Monroe a futbal Messiho, kozmetický svet sa pýši osemhodinovým krémom Elizabeth Arden. Mamičke vysvetlíte, že v rukách drží jeden z najpoužívanejších krémov hollywoodských celebrít, a potom sa už môžete tešiť len na to, ako bude z jeho účinkov na hydratáciu pleti nadšená. Ideálna je celá darčeková sada pre ženy Elizabeth Arden Eight Hour Cream Miracle Moisturizers, pretože mamička si predsa zaslúži len to najlepšie!

 

Ako v rozprávke sa bude vaša mamička cítiť, ak jej pod stromčekom pristane kúzelná katalytická lampa Ashleigh & Burwood London Vintage Rose. Nielenže dokáže prevoňať byt, ale navyše čistí a dezinfikuje vzduch a je bezpečná, pretože vďaka katalytickej reakcii horí tzv. bez plameňa (knôt nehorí ako sviečka). Jej príspevok k teplu domova iste počas sviatkov ocení celé osadenstvo a zvláštny proces horenia možno zaujme chemikov – amatérov (ak sa u vás v rodine vyskytujú). Darčeky pre ženy na Vianoce skrátka nebudú žiadna nuda! 

 darčeky pre mamičku

 

 

Darčeky pre babičku

Urobiť babičke radosť sa snažíme už od detstva. Tipy na vianočné darčeky pre ženy, ktoré sa o vás starali a s láskou vám dodnes varia obľúbené jedlá, sa môžu niesť v rovnako tradičnom duchu – tým rozhodne nič nepokazíte. Keď zvolíte vonnú sviečku  KOBO Broad St. Brand Starry Sky zo sójového vosku, darujete klasiku v trendovej forme, a to je ideálna kombinácia.

 

Dôstojným a zároveň vítaným prekvapením iste bude aj nežná vôňa Chloé L’Eau, ktorú si zamilovali ženy v každom veku po celom svete a ktorá stavia ženskosť na prvé miesto. Pre babičku ako stvorená, nemyslíte?

darčeky pre babičku 

 

 

Darčeky pre sestru

Darčeky pre ženu, ktorá vás sprevádzala celým detstvom, vyberajte starostlivo a pokojne siahnite po niečom praktickom, čo stopercentne využije. Je posadnutá kozmetikou a líčením? Tak neváhajte a kúpte jej sadu ikonických štetcov  Sigma Beauty Essential Trio Brush Set – značka Sigma je pre všetkých make-up freaks celkom zásadná!

 

Chybu neurobíte ani so správne vybranou vôňou – tak napríklad čistá a zvodná parfumovaná voda Lancôme Idôle sadla perfektne súčasnej generácii mladých nezávislých žien. Tvárou vône je herečka Zendaya, a ak sestra fičí na seriáloch, bude veľmi dobre vedieť, že je to hviezda seriálu Eufória.

 

 darčeky pre sestru

 

Darčeky pre kamarátku

Máte kamarátky, ktoré stoja vždy na vašej strane a môžete sa na ne stopercentne spoľahnúť, takže si pod stromček zaslúžia naozaj poriadnu porciu radosti? Najlepšie túto úlohu splnia sety, ktoré ukrývajú viac darčekov naraz – napokon, práve preto patria každý rok medzi najobľúbenejšie darčeky pre ženy na Vianoce.

 darčeky pre kamarátku

 

Populárna značka EOS pripravila super dievčenský (rozumejte ružový) set Super Soft Shea Cherry, ktorý sa dokonale postará o hebkú a jemnú pokožku. Set Normaderm Phytosolution od Vichy so starostlivosťou o pleť so sklonom k akné a rozšíreným pórom zas pleť vyčistí a rozjasní, takže kamarátka bude ako bábika.