Najlepšie parfémy na zimu 2018/2019!

Prvý sneh je na dohľad (a všelikde už vážne napadal!), takže nie je na čo čakať – keď sa totiž hlási zimná sezóna na horách, musí sa prihlásiť aj v ríši vôní. Ktoré sú tie najlepšie parfémy pre nastávajúce chladné obdobie? Mám tu pár tipov pre vás aj pre neho.

tipy na zimné parfémy pre ženu a pre muža

PRE VÁS:

Vášnivá a nezávislá

Armani Sì Passione je plná emócií, ženskosti, vášne… a je celkom jedno, či ju zvolíte na deň, alebo na večernú schôdzku. Zaboduje zakaždým. V hlave neodolateľne spája čierne ríbezle, hrušku a ružové korenie. V srdci jej vonia ruža, otočník a omamný jazmín. A všetko v základe dovádza k dokonalosti céder s vanilkou. Neodolateľná už na prvé privoňanie!

Vycibrená a elegantná

Úplnou novinkou je Bottega Veneta a jej L´Absolu. Intenzívna kvetinová chypre vôňa sa skvele hodí práve do chladnejších dní. Na úvod ponúkne bergamot a ružové korenie, potom prichádza jazmín sambac a v základe sa schovávajú ambroxan, koža, pačuli a vanilka. Je luxusná, elegantná a dokonale vycibrená.

Neodolateľná a tajomná

Hrejivá, sladko orientálna vôňa Boss The Private Scent Accord je tu pre všetky ženy, ktoré ovládajú tajomstvo zvodnosti a neboja sa ho použiť ako svoju mocnú zbraň! Šťavnatá mandarínka pritiahne pozornosť, káva a osmant ju hneď nasledujú, aby nakoniec uvoľnili miesto kakau a tonka bôbom. Na večer a špeciálne príležitosti je ideálna! (A ako zistíte len o kúsok ďalej, je tu aj vo variante pre mužov!)

Moderná a dynamická

Pre ženu, ktorá má svoj jasný cieľ, je nespútaná a nezastaviteľná… sa skvele hodí novinka Burberry Her. Sladko ovocné spojenie ríbezlí, malín a černíc sa strieda s kvetinovým srdcom z jazmínu a fialiek, a potom príde to najlepšie: ambra, drevité tóny a pižmo. Inšpirovaná atmosférou Londýna, perfektná pre tie, ktoré rady vyčnievajú z davu.

Sebavedomá a krásna

Kvetinovo-ovocná Yes I Am od Cacharel je stelesnením symbolu Femme Fatale. Podčiarkuje prirodzenú krásu, znásobuje sex-appeal, pridáva na zmyselnosti a dokresľuje obrázok ženy s veľkým Ž. Na deň a zvláštnu príležitosť. Záleží na tom, na čo si s ňou trúfnete…

PRE NEHO:

Zmyselný a energický

Luxusnú a mimoriadne zmyselnú pánsku vôňu predstavuje Armani Acqua di Giò Profumo. Flakón vyhotovený v jednoduchých líniách evokuje talizman z čierneho minerálu a samotná vôňa je inšpirovaná hĺbkou aj silou oceánov. Je preto plná morských tónov, ale aj byliniek (šalvia či rozmarín) a dohromady dáva harmonický celok vhodný na celodenné nosenie.

Nezabudnuteľný a sexy

Keď Hugo Boss nedávno predstavil novú vôňu Boss The Scent Private Accord, zase zabodoval. V tejto vôni je totiž všetko, čo chcete od svojho vysneného princa. Je tam elegancia, sex-appeal, trocha prekvapenia, štipka tajomstva a veľa mužnosti. Drevito-orientálna vôňa sa hodí predovšetkým na večer a zvláštne príležitosti (je teda ideálna na každé jeho stretnutie s vami!).

Charizmatický a odvážny

Nekonvenčný muž, ktorý sa nebojí prekonávať prekážky aj posúvať sám svoje vlastné hranice, ocení novinku JOOP!: JOOP! Wow!. Je to síce „len“ toaletka, ale z jej charizmy se vám zamotá hlava. Orientálna vôňa s bergamotom, kardamómom aj drevitými tónmi tonka bôbov alebo kašmírového dreva vám totiž rozhodne utkvie v pamäti…