Najlepšie parfémy pre rok 2019

najlepšie dámske a pánske parfémy za rok 2019

Najlepšie dámske parfémy 2019

Dior Joy a reedícia Miss Dior

Začalo sa to vlastne už na jeseň. Svetlo sveta uvidela napríklad vôňa Dior Joy by Dior, naplnená radosťou, svetlom, skrývajúca vo svojom srdci jazmín a vzácne ruže z Grass. A práve kvetinové esencie, ruže obzvlášť, sa stávajú absolútne zásadnými. Aj preto už teraz, v januári, predstavil Dior ďalšiu lahôdku: reedíciu toaletnej vody Miss Dior, ktorá opäť ťaží z ruží z Grass. A pôvodný parfém z roku 2013 prekonáva.

Kenzo Flower by Kenzo Eau de Vie

Medzi najlepšie parfémy pre ženy roku 2019 sa chystá tiež Kenzo, s novou interpretáciou svojej „makovej“ vône. Ponesie meno Flower by Kenzo Eau de Vie a oslavuje život, radosť, vášeň. A pozor, ani tu nechýbajú ruže, tentoraz bulharské…

Oscar de la Renta Bella Rosa

Február si vybral Oscar de la Renta, práve vtedy vám ukáže svoju Bella Rosa: ako inak než plnú ruží, sviežosti a jemnosti. A aj on touto vôňou nadväzuje na svoju predchádzajúcu krásku: Bella Blanca. Pokiaľ ju ešte nepoznáte, nadchne vás krehkosťou a vyvolá pocit, že ste sa ocitli uprostred záhrady pokrytej čerstvou rosou. Okrem bielych ruží v jej srdci vonia jazmín, lístky fialky aj omamné konvalinky.

Gucci Bloom Nettare di Fiori

A pozadu nie je ani Gucci! Gucci Bloom Nettare di Fiori kombinuje ruže a zázvor hneď vo svojom úvode, potom sa rozvíja do jazmínu, tuberózy a stojí na pevných základoch pačuli, pižma a osmantu. A už sa zaradila medzi top novinky medzi parfémami pre ženy!

Burberry Her

Privoňajte aj k Burberry Her, nespútanej a živelnej vôni, ktorá vás lapí na ovocné tóny ríbezlí, malín a černíc, aby vám v srdci ukázala fialky, jazmín a nakoniec drevitý základ s pižmom a ambrou.

JOOP! Wow! for Women

A pretože ovocie je ďalšou zásadnou esenciou vôní tohto roku, môžete dať priestor ešte Wow! For Women od JOOP!, v ktorej sa prelína malina s ružou, pivonkou a bielym pižmom v základe a tvorí naozaj zmyselnú kvetinovú vôňu pre sebavedomú ženu. Pretože kvetinová neznamená len nežná a krehká!

Najlepšie pánske parfémy 2019

Za hriech budú stáť aj pánske parfémy roku 2019. Obľúbenými esenciami sa stávajú citrusy alebo mäta, vône sú čisté, energizujúce a ako stvorené pre mužov, ktorí vedia, čo chcú.

Burberry Mr. Burberry Indigo

Grep, citrón, bergamot a rozmarín skrýva Mr. Burberry Indigo. Srdce mu tlčie mätou, šalviou, vodnými tónmi, čajom alebo fialkou. A základ? Dubový mach a unikátna esencia Iso E Super. Je svoj a na nič sa nehrá. Skrátka, osobnosť medzi top parfémami pre mužov!

Hugo Boss Hugo Reversed

Hugo Boss už ukázal Hugo Reversed a minimalistickým flakónom vybočil dokonale zo svojich klasických vizuálov. Vrchné tóny napĺňa grep, kalábrijský bergamot, po chvíli sa pridáva rozmarín a jedinečná molekula Pamplewood, ktorá pokračuje v drevito-citrusových tónoch, a celé to „podopiera“ exotický haitský vetiver. Veľmi progresívne!

Salvatore Ferragamo Uomo Signature

S citrusmi pracuje aj Salvatore Ferragamo a jeho Uomo Signature. Tentoraz ich však vedie k Orientu, pridáva ružové korenie, škoricu, kardamóm, pačuli alebo pražené kávové zrná. Čo z tejto vône robí ideálnu kombináciu pre večerné nosenie.

Armani Code Absolu

A úplná bomba? Za mňa v kategórii najlepšie parfémy pre mužov roku 2019 víťazí Armani Code Absolu. Už preto, že sa jeho tvárou stal kanadský poloboh Ryan Reynolds, je to TOP vôňa. Zelenú mandarínku s jablkom po chvíli strieda pomarančový kvet, semienka mrkvy a nugát a v základe brnká na srdce nás žien vanilka, tonka bôby a pár drevitých tónov. Luxus! Vychádza už teraz, vo februári… 😊