Najlepšie vodoodolné maskary – poznáte ich?

Vydrží s vami na pláži aj pri rybníku, zvládne dlhé letné párty, náročnú túru na bicykli aj horúci deň uprostred veľkomesta. Nikdy sa nerozmaže, neroztečie, nikdy vás nezradí. Vodoodolná maskara je na leto ako stvorená. Aké sú tie úplne najlepšie?

tipy na vodoodolné riasenky

Klasika medzi vodoodolnými maskarami

Max Factor 2000 Calories je medzi maskarami legendou už pár desaťročí, a rovnako obľúbená je aj jej „sestrička“ Max Factor 2000 Calories Waterproof. Cenovo dostupná vodoodolná maskara, ktorá ponúka zväčšenie objemu až o 30 % a má dokonale výraznú pigmentáciu, ktorá vykúzli „dramatic look“ už po jedinom nanesení. WOW!

Vodoodolná maskara na deň aj noc

Perfektná na letné líčenie je aj NYX Professional Makeup Worth The Hype. Riasy zahustí a aj predĺži. Nemrví sa, riasy nezlepuje, takže stále vyzerajú skvelo. A keby vám jedna vrstva nestačila, zvlášť na večerné líčenie môžete maskaru bez problémov vrstviť. Jej extra hustá kefka je na to ako stvorená.

Hypnotizujúci pohľad

Hypnotizujúci pohľad vám zaručí vodoodolná maskara pre citlivé oči Lancôme Mascara Hypnose Doll Eyes. V jej ozdobnom obale sa totiž skrýva náplň obohatená o prímes nylonu, ktorý riasam dodáva lesk. V zložení nájdete aj dva druhy vosku, vďaka ktorému pigmenty na riasy priľnú a držia tak dlho, ako potrebujete. A s kónickou kefkou sa nalíčite bez problémov aj vo vnútornom kútiku!

najlepšie vodoodolné maskary Estée Lauder, Collistar a NYX

Dokonale natočené riasy

Maskara Collistar Mascara Infinito je doslova neprehliadnuteľná. Jej zlatý obal nájdete aj v najobjemnejšej taštičke s líčením (ba aj v kabelke), a ak vám nevyhovujú klasické kefky so štetinami, budete nadšení z toho, že Collistar Mascara Infinito Collistar Mascara Infinito má plastovú, s ktorou je precízne líčenie otázkou pár rýchlych ťahov. A čo ešte dokáže? Riasy nádherne natočí…

Maskara pre efekt umelých rias

Vodoodolná maskara Estée Lauder Sumptuous Extreme je obohatená o inovatívnu formulu Extreme Bold Volume™, ktorá kombinuje ľahkú penu a tri rozdielne vlákna pre maximálny objem. Vlákna predlžujú a znásobujú riasy, zatiaľ čo Lash-Advancing Vitamin Complex ich vyživuje a posilňuje, aby zostali krásne a odolné. Splnený sen pre milovníkov efektu umelých rias!