Najlepšie zastrihávače brady, fúzov a vlasov

holenie, fúzy, brada, strnisko, úprava fúzov, úprava brady

Pravidelná pozorná starostlivosť o vzhľad sa netýka len ženských tvárí. Aj muži chcú byť upravení a príťažliví. Svoje miesto pod slnkom si preto právom zaslúžia zastrihávače brady a fúzov, ktoré sa postarajú o zostrih ako z holičstva. Ak aj vy zvažujete kúpu strojčeka na vlasy, bradu a fúzy, poradíme vám, ako vybrať taký, ktorý zodpovedá práve vašim potrebám. Tie najlepšie z najlepších sme pre vás zrecenzovali.

Ako vybrať zastrihávač brady, fúzov a vlasov

Či už sa chcete len holiť, alebo naopak, vytvárať rôzne strihy a štýly, vždy treba staviť na kvalitný zastrihávač, ktorý naplní vaše očakávania. Preto si najprv rozmyslite, na čo budete strojček využívať. Trh ponúka veľa modelov s odlišnými funkciami, čepieľkami z rôznych materiálov, nadstavcami a ďalšími vlastnosťami.

 

Ideálne je vyberať medzi multifunkčnými zastrihávačmi, ktoré možno použiť na celé telo. Iste oceníte aj bezdrôtové fungovanie a dlhú výdrž akumulátora. Zamerať by ste sa však mali v prvom rade na možnosti nastavenia výšky strihu a prídavné nadstavce, ktoré vyhovejú vašim požiadavkám. Potom už hravo nájdete ten pravý strojček na bradu, fúzy a vlasy.

 

Odhalené: Šesť najlepších zastrihávačov

 

1. Zastrihávač vlasov, brady a fúzov Remington Graphite Series G2 PG2000 sľubuje 40 minút v bezdrôtovej prevádzke, čo je viac než dosť času na to, aby ste sa dokonale upravili a pritom vás nebrzdilo napájanie káblom. S hlavnou čepieľkou ľahko vykúzlite precízne zarovnanie a celkový zostrih, lineárny zastrihávač sa dá použiť na uši, nos alebo obočie. Nastaviteľný hrebeň vám navyše umožní vyberať si z dĺžok 2 – 20 mm, takže návštevu salónu pokojne odložte na neurčito.


2 .Zárukou úhľadného zostrihu sú kvalitné oceľové čepieľky s dlhou životnosťou a perfektnou ostrosťou, aké má napríklad BaByliss For Men T890E. Na jedno úplné nabitie dokáže tento strojček na bradu a fúzy pracovať až 120 minút, preto ho nemusíte dobíjať po každom holení. Jeho zastrihávacia hlavica má minimálnu výšku skrátenia 0,5 mm, dĺžka je maximálne 12 mm. Kombináciami výšok a nadstavca ponúka zastrihávač brady a fúzov 24 možností nastavenia samotného strihu. Wow!  


3. S chĺpkami, vlasmi, bradou a fúzami všetkých dĺžok si poradí elektrický zastrihávač Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20, vhodný na použitie na tvár a telo. Oceňujeme, že strojček možno využiť na suché aj mokré holenie. Nadchla nás aj unikátna technológia OneBlade, založená na bleskurýchlom ostrí, ktoré sa pohne až 200× za sekundu. Tento pomocník sa s tým nemazná!


4. Ak trpíte tým, že vám zastrihávače šklbú chĺpky a vlasy s rôznymi hrúbkami, rastúce všetkými smermi, riešením môže byť kúpa strojčeka Braun Beard Trimmer BT7220. Vďaka inovatívnej technológii AutoSense sa výkon motora vie prispôsobiť individuálnemu priemeru chĺpkov a zaistiť tak hladký priebeh strihania bez nepríjemného pocitu ťahania. Doživotne ostré kovové čepieľky si poradia aj s dlhým a hustým porastom, takže cesta k upravenému ja je s týmto pomocníkom vážne ľahká.

 

5. So štýlovým bezdrôtovým zastrihávačom brady, fúzov a vlasov s uhlíkovo-titánovými čepieľkami BaByliss For Men E977E Smooth Precision jednoducho nastavíte výšku strihu až v 26 rôznych možnostiach od 0,5 mm do 25 mm. Čo vás ale nadchne – balenie obsahuje aj presný zastrihávač kontúr, vďaka ktorému bezchybne vytvarujete línie fúzov do požadovaného tvaru. Profesionálna úprava je teda zaručená!


6. Šikovný pomocník, ktorý vám so starostlivosťou o vzhľad pomôže bezo zvyšku. Taký je zastrihávač brady a fúzov Rowenta Forever Sharp TN6030F4, disponujúci samoostriacimi čepieľkami z nehrdzavejúcej ocele. Veľmi kvalitný strojček s extrémnou výdržou sľubuje až dva mesiace bezdrôtovej prevádzky pri päťminútovom holení trikrát týždenne a ak sa aj vybije, netreba zúfať. Funkcia rýchleho dobitia zaistí dosť energie na jedno kompletné zastrihnutie už za 4 minúty v sieti. V Rowente si totiž uvedomujú, aký je čas drahý!

Pomohli sme vám s výberom toho najlepšieho zastrihávača brady a fúzov? Našli ste si favorita alebo nám dáte tip na ešte lepší strojček na vlasy, bradu a fúzy? Tešíme sa na vašu spätnú väzbu.