Najnovšie mejkap trendy

Určite to poznáte – chcete sa na dovolenke nalíčiť, no zrazu zistíte, že vám chýba obľúbený produkt. Alebo si musíte už pri samotnom balení vyberať, či dáte prednosť lícenke alebo bronzeru. Už vás niekedy napadlo, koľkými spôsobmi sa dá využiť rúž, ktorý určite nosíte v kabelke? Nikde predsa nie je napísané, že rúž patrí iba na pery a linka len na oči. Poďte sa s nami hrať s mejkapom!

tipy a triky pre krásu od Maybelline

Vizážistka Maybelline New York Margita Skřenková nám dala niekoľko trikov a tipov, ako sa vyhrať s produktmi a ako ich netradične a hravo použiť.

Trik 1 – roztomilé pehy

Tento trend posledných rokov iste neminul ani vás. Pokiaľ nepatríte k tým, ktorým sa spolu s prvými slnečnými lúčmi objavia roztomilé pehy, nemusíte smútiť. Stačí siahnuť po klasickej linke na oči Master Precise v hnedej farbe a tú trošku nezbednosti si jednoducho dokresliť.

Trik 2 – svieži vzhľad od čela až po bradu

Chcete si so sebou vziať lícenku, ale už na ňu neostáva miesto. No a na štetec už vôbec nie? Máme trik aj pre svieže líčka! Naneste si na pery Baby Lips Lip&Cheek pre hydratáciu, na líčka pre žiarivý vzhľad a kľudne aj na očné viečka pre zjednotenie vzhľadu. A pokiaľ preferujete klasické rúže, nebojte sa ktorýkoľvek z ružových Color Sensational použiť tiež namiesto lícenky.  

Trik 3 – mandľové oči s kontúrovacou tyčinkou

Bojíte sa, že sa vám pri cestovaní rozsypú vaše obľúbené tiene, no zároveň si chcete oči aspoň zľahka zvýrazniť? Oba problémy vyriešite tyčinkou Master Contour. Nielenže vám pomôže zvýrazniť rysy tváre a jej svetlá časť poslúžiť ako korektor, ale zároveň ju môžete použiť aj ako mastný očný tieň. A v duchu trendy monochromatických líčení a hnedých rúžov si ju pokojne aplikujte aj na pery.

Monika Bagárová pre Maybelline

Trik 4 – trendy rozžiarené líčenie

O rozjasňovaní sa toho v módnych časopisoch dočítate naozaj veľa. Na lícne kosti, na nos, na bradu, a čo tak naniesť rozjasňovač aj na pery? Tie odvážnejšie z vás si najprv môžu aplikovať rúž Color Sensational vo výraznom odtieni (napríklad červený 968 Rich Ruby alebo fialový 886 Berry Bossy), a potom naň naniesť púdrový rozjasňovač Master Chrome. Na záver ešte opatrne naneste Master Chrome do vnútorných kútikov očí. Oslnivý vzhľad zaručený!

Trik 5 – matný efekt s každým rúžom

Aktuálne kraľujú matné rúže. Čo však robiť vtedy, keď svoj najobľúbenejší odtieň s matným finišom neviete zohnať? Siahnite po púdri, ideálne transparentnom Master Fix a pery si ním jednoducho zmatnite. A rovnaký trik môžete využiť i v prípade, že máte tekutý rúž, ktorý sa vám lepí na perách.

Dozvedeli ste sa niečo nové? Zaujal vás nejaký trik, ale nie ste si istá, ako na to? Mrknite na novú epizódu Make-up in the City od Maybelline a sledujte, aké výsledky je možné dosiahnuť.