Najobľúbenejšie novinky parfémov roku 2013

V tomto článku sa dozviete, ktoré parfémy sú medzi novinkami z roku 2013 najobľúbenejšie - najpredávanejšie. Môžete sa tak inšpirovať pri kúpe novej vône či už pre seba alebo niekoho blízkeho.

 Najobľúbenejšie novinky parfémov roku 2013

 

Dámskou vôňou, ktorá vás medzi aktuálnymi novinkami zaujala najviac je v súčasnosti Calvin Klein Eternity Summer (2013). Tento parfém, ktorý vyšiel v letnej limitovanej edícii, nadväzuje na známu klasickú vôňu Eternity. Letná verzia Eternity Summer (2013) je skutočne výnimočná a dokonale zachytáva pravú letnú romantiku. Jej príjemné osviežujúce tóny zosobňujú krásu lesknúcich sa lastúr, ktoré more vyplavilo na piesčitý breh. Vôňa pripomína horúci letný deň a jemný morský vánok, ktorý vám čechrá vlasy a zároveň ochladzuje rozpálenú pokožku. Vôňa sa skladá zo starostlivo vybraných esencií, ako sú úchvatné morské tóny, vistéria, kvet bavlníka alebo zmyselné pižmo. Tento parfém je neskutočne pôvabný a jemný ako pohladenie.

 

 m

Medzi najžiadanejšie novinky pánskych vôní jednoznačne patrí luxusný parfém Paco Rabanne 1 Million Intense, ktorý je neobyčajne zmyselný a neodolateľný. Táto takmer návyková vôňa je inšpirovaná životným štýlom samotného Jamesa Bonda. Muž, ktorý vôňu používa, sa cíti sebaisto a je nesmierne príťažlivý pre opačné pohlavie. Parfém sa skladá z citrusových akordov, pikantného korenia a protikladnej delikátnej škorice. Vôňa je vhodná na nosenie do spoločnosti alebo na vášnivú schôdzku. Flakón parfému nadväzuje na pôvodnú vôňu 1 Million. Paco Rabanne 1 Million Intense je ako vždy zlatý, neprehliadnuteľný a jemne tieňovaný. Predstavuje luxus, drahý životný štýl a neobmedzené možnosti.

 

 guess

Ďalšou obľúbenou a často kupovanou vôňou pre ženy je okúzľujúca novinka Guess Girl. Táto vôňa je špeciálne navrhnutá pre všetky mladé ženy a dievčatá, ktoré nechcú poslušne kráčať v dave. Parfém je veľmi zmyselný a zvodný. Výrazný ružový flakón vône s ozdobnou stuhou okolo hrdla dokonale zachytáva výnimočnosť a originalitu parfému, ktoré si nemožno nevšimnúť! V zložení vône nájdete sladký melón, vzrušujúce maliny i zvodnú ľaliu. Nechýba tu ani exotické santalové drevo a gurmánska vanilka. S vôňou Girl sa stanete pútavým stredom pozornosti a jej hravá aróma vyčarí úsmev na tvári.

 

 

 davidoff rose

Túžite si naplno vychutnať východ slnka nad pobrežím? Potom je pre vás tou správnou voľbou limitovaná novinka Davidoff Cool Water Woman Sea Rose, ktorá tento rok zaujala nejednu ženu! Parfém oslavuje čistotu a spontánnosť. Zároveň je veľmi jemný a harmonický a jeho esencia evokuje krásu prírody, ktorá sa pomaly prebúdza za letného rána. Vôňa má bohatú kvetinovú kompozíciu, v ktorej nájdete rozkvitnuté pivónie, zmyselné pižmo a sladkú hrušku nashi. Parfém vás zanesie až na samotný breh piesčitej pláže, ktorá vás zláka k príjemnej rannej prechádzke!

 

 

 hrmes

 

Medzi ďalšie často kupované novinky patrí aj exkluzívna dámska vôňa Jour d' Hermes od Hermes, pripomínajúca chladivú rannú rosu po letnom daždi, alebo jedinečná vôňa Burberry Summer 2013, ktorá je veľmi vzrušujúca a elegantná zároveň.

 

 

 

 

 beruska

Novým parfémom, ktorý vás zaujal nielen svojou arómou, ale tiež extravagantným flakónom je vôňa Dot od módneho návrhára Marca Jacobsa. Táto nevšedná vôňa vyjadrujúca voľnomyšlienkárstvo je ako stvorená pre ženy, ktoré milujú originalitu. Červený bodkovaný flakón s motýlími krídlami symbolizuje šťastie a radosť. Kvetinové esencie vône Dot sú mimoriadne vhodné na nosenie v jarnom a letnom období.