Neutrogena Hydro Boost®: dokonalý hydratačný rituál pre telo

Viete, ako sa hovorieva o láske na prvý pohľad? Nový rad Neutrogena Hydro Boost® je láska na prvé namazanie. Testovala som ju týždeň, ale po jedinej aplikácii som vedela, že jej podľahnem!

Po prvé: baví ma dizajn. Je svieži a priam kričí „táto Neutrogena je plná vody“. A naozaj, hydratácia v sebe skrýva toľko, že už nikdy nezažijete ten šialený pocit „šupiniek“.

hydratácia pokožky s Neutrogena Hydro Boost

Technológia v službách krásy

Stojí za tým unikátne zloženie Neutrogena Hydro Boost®. Kyselina hyalurónová, nachádzajúca sa v kréme, pokožku hydratuje, ale tiež „uzamyká“ vlhkosť v pokožke, aby o ňu hneď neprišla. Progressive Release Systém uzamknutú vlhkosť postupne uvoľňuje potom podľa potreby pleti a v čistiacich produktoch sa môžete spoľahnúť na technológiu Barrier Care, ktorá – ako názov napovedá – sa stará o to, aby ani pri čistení nebola narušená jemná vonkajšia bariéra pokožky, ktorá tak pre zmenu nepríde o načerpanú vlhkosť.

Dokonale „zneutrogenovaná“

Neutrogena hovorí oprávnene o inteligentnej hydratácii, a vy ju za to budete zbožňovať. Možno z nej budete úplne „zneutrogenovaná“. Tak nejako som sa cítila ja. Samé „wow“ a „super“. Pretože natretá od hlavy po päty novou Neutrogena Hydro Boost® zažívate pocit, že sa namiesto kože dotýkate zamatu. Tiež prekrásne voniate. Ľahko, nevtieravo, tak, aby ste v pokoji mohli použiť svoj parfém, keď je ráno, alebo aby ste mohli ísť spať bez „nosa plného vône“, keď je večer.

Pokožka je nadšená (ja tiež!)

Z pleťových produktov som si vzala do parády dva:

Vyhladzujúci pleťový peeling ma prekvapil, aj keď už som kedysi jeden od Neutrogeny mala! Tento má v sebe to najbohatšie množstvo miniatúrnych perličiek, ktoré kĺžu po tvári a v spojení s vodou zmývajú nečistoty, obrusujú odumreté bunky a nechávajú pleť žiariť. Skrátka, božské! Nie je hrubý, neškriabe, a napriek tomu, že perličky sú veľmi jemné, je ich toľko, že na vás dokonale zapracujú!

Hydratačná maska na noc bude miláčik po celé leto. Slniečko, vietor, tvrdá voda zo studne u babičky na Orave či prímorská klíma? To je teraz mojej pleti jedno. Aj napriek nepriaznivým vplyvom okolo je fakt zamatová. Maska má aj neobyčajnú textúru. Tvári sa ako gél, ale nefunguje ako gél. Nelepí sa, neobtlačíte ju do vankúša. Ihneď sa vstrebe, a napriek tomu pracuje celú noc.

nová kozmetika Neutrogena Hydro Boost pre dokonale hydratovanú pokožku

A čo sa telovej kozmetiky Neutrogena Hydro Boost® týka?

Skúšala som Telový balzam. Je nadýchaný. Rozotiera sa hladko, textúrou sa vlastne podobá hydratačnej maske, takže sa opäť nemusíte báť, že by sa pokožka lepila alebo bola mastná. A ani nemusíte čakať s obliekaním. Neviem, čo to je za kúzlo, ale veľmi sa mi páči!

Stavím sa, že rovnako dobré sú aj ďalšie produkty Neutrogena Hydro Boost®, ako je Čistiaci pleťový gél, Hydratačný krém (SPF 25!), City Protect, Očný krém, Pleťové sérum, Odličovacie mlieko či Krém na ruky… Ale tie už nechám na vás. Vyskúšate ich a dáte vedieť?