Nová šialene sladká láska od Katy Perry

Mad Love Katy Perry

Práve prežívate šialenú lásku? Ste tak zamilovaní, že sa celý deň iba usmievate a máte skvelú náladu? Nedokážete sa svojej polovičky nabažiť a pripadá vám všetko, čo urobí, úplne sladké? Ak áno, máme presne pre vás perfektný parfém, ktorý predstavuje vašu čerstvú zamilovanosť v tekutej podobe.

Mad love je najnovšou parfémovou kreáciou svetoznámej speváčky a skladateľky Katy Perry, ktorá už vydala úspešné vône ako napríklad kvetinovo-ovocnú Killer Queen. Najnovší parfém uzrel svetlo sveta začiatkom tohto roka a ani nie je divu, že sa jedná o sladkú šialenú lásku, keďže samotná speváčka takú práve prežíva s hercom Orlandom Bloomom.

Na úvod zmienenej vône ucítite jablkový sorbet, po ktorom nasleduje ovocná kyslosť jahôd a ružového grapefruitu. Srdce tu tvorí zmes srdcovky nádhernej, pivónie a jazmínu. Vôňu možno celkovo popísať ako aromaticky sladkú, ktorej základ je tvorený pižmom, santalovým drevom a od začiatku vône cítiť veľmi intenzívny kokos. Tak trochu pripomína letný ovocný kokteil alebo zmrzlinový pohár doplnený sirupom. Pre predĺženie intenzity sladkých zložiek, ktoré majú tendenciu vyparovať sa rýchlejšie ako napríklad santalové drevo, ktoré na koži drží niekoľko hodín, odporúčame tento kúsok aplikovať skôr na oblečenie a do vlasov.

Parfém svojim flakónom pripomína Katin o rok starší Mad Potion, ale okrem vzhľadu tieto dva parfémy nemožno porovnávať. Flakón vzbudzuje dojem kúzelného elixíru, ktorý svojim bankovitým spracovaním sľubuje večnú lásku. Je svetloružový ako cukrová vata, takže niet divu, ak vám vôňa pripomenie teplé a zábavné večery strávené na letnej púti. Mad Love je parfém, ktorý odporúčame skôr pre mladé slečny a dámy, ale ak ste večná romantička, ktorá má tento typ vôní v obľube, tak je pre vás táto vôňa ako stvorená.

 

Zuzana, notino.sk