NOVINKA: adidas Born Original – nová dvojica cool vôní pre neho aj pre ňu!

Konečne je to tu! Renomovaná značka športového oblečenia adidas Originals uviedla po dlhej dobe dôkladných príprav na trh novú dvojicu vôní pre mužov aj ženy s názvom adidas Born Original. Tieto vône sú skutočne jedinečné, preto by vašej pozornosti rozhodne nemali uniknúť. Nie sú totiž určené pre tých, ktorí chcú byť súčasťou davu. Naopak, ide o vône, s ktorými vzbudíte pozornosť na každom kroku.

Adidas

 

Popustite uzdu svojej fantázii a kreativite!

Som rada, že sa na trhu po dlhej dobe objavili vône, za ktorými stojí nejaký príbeh a zaujímavý nápad. Značka adidas Originals obecne odmieta jednotvárnosť a šeď a vyzdvihuje originalitu, individualitu a autentickosť. Značka teda s uvedením tejto novej dvojice vôní kladie otázku, na ktorú si rovno sama odpovedá: „Kedy sme sa naozaj narodili? V skutočnosti ožívame vo chvíli, keď objavíme svoje vlastné kreatívne ja.“

Vône adidas Born Original majú za úlohu vzbudzovať túžbu po originalite a  v každom z nás rozpútať fantáziu a kreativitu. Pýtate sa ako? Zmiešaním zložiek, ktoré vo finále predstavujú výbušnú zmes kontrastných tónov. Jednotlivé prvky sa perfektne spájajú do dynamickej, ale zároveň harmonickej kompozície. Tieto vône teda podnecujú tých, ktorí ich nosia, aby sa odvážili pozrieť na svet vôkol nich inak, v novom a kreatívnom duchu. Aby sa odvážili zmiešať, spojiť, mixovať či remixovať nápady, módu, hudbu, technológiu. Tieto vône skrátka prebúdzajú našu fantáziu, aby v každom z nás prebrala k životu jedinečný originál.

 

A aké sú vlastne tieto vône?

Adidas Born Original pre ňu je šťavnatá, ľahko (to znamená príjemne) sladkastá vôňa, ktorá Vám dodá energiu. Na začiatku ucítite kokteil výrazného bergamotu, marhule a pomarančovej kôry, ktorý vkusne dopĺňajú exotické tóny kokosu a jazmín. To dodáva vôni zmyselnosť, ktorá je u dámskych parfémov tak žiadaná. Celú kompozíciu uzatvára a dolaďuje jemný nádych tonkových bôbov.

adidas born w

Adidas Born Original pre neho pôsobí na Vaše zmysly ako jam session. Naláka Vás na návykový jantárovo-škoricový akord. Zmes rebarbory a lístkov fialky dodáva lyrický zelený aspekt, ktorý je v harmónii s korenistými riffmi čierneho korenia a pomarančového oleja. Je to jedinečná, vyvážená, aromatická a ľahko drevitá vôňa, z ktorej budete zaručene nadšení.

adidas born m

Keďže jednou z hlavných vlastností oboch vôní je dynamika, tento aspekt tvorcovia premietli aj do vzhľadu flakónu. Jeho dizajn pripomína tekuté roztavené sklo, teda hmotu, ktorá mení svoj stav a je neustále v pohybe. Doplňujú ho industriálne prvky ako uzáver v tvare matice s poistkou. Keď za ňu zatiahnete, vôňa sa uvoľní. Uzáver na vôni pre ňu má bronzovú farbu, pre neho zas oceľovo šedú. Rovnako šedé je aj logo trojlístka, ktorý zdobí minimalistickú bielu krabičku.

Pánska toaletná voda adidas Born Original je k dispozícii v 30 ml, 50 ml a 75 ml balení a dopĺňa ju sprchový gél a tuhý dezodorant. Dámska parfémovaná voda je dostupná ako 30 ml, 50 ml a 75 ml balenie, zakúpiť si k nej môžete aj telové mlieko a sprchový gél

Zuzana z notino.sk