NOVINKA: Najpredávanejšia kozmetika v Izraeli konečne i u nás. Aká je?

Kozmetická značka GA-DE je horúca novinka na európskom trhu, ktorá má podľa mňa veľký potenciál sa presadiť. Časom by sa mohla zaradiť medzi skutočné kozmetické špičky. Tomu napovedá i to, že v Izraeli, odkiaľ pochádza, je suverénne najpredávanejšou značkou na kozmetickom trhu a valcuje i trh s parfémami svojimi vôňami – jej parfémový bestseller GA-DE Icon Musk Oil dokonca v predajoch strčil do vrecka aj najpredávanejšie parfémy od Calvina Kleina alebo Paco Rabanne. Takže na tejto značke asi niečo bude.

kozmetika GA-DE

GA-DE bola založená v roku 1985 s jasným cieľom – pomáhať ženám, aby vyzerali čo najlepšie. Ako sama seba značka GA-DE definuje? Chce ženy inspirovať, aby prebudili svoju jedinečnú krásu a ponúkať zmyslový zážitok spojený s použitím každého jej produktu.

A ako to vidím ja? Táto značka ma zaujíma už dlhšiu dobu, takže ju sledujem už zhruba od septembra minulého roku, kedy sa u nás prvýkrát začala objavovať v lifestylových magazínoch. Tie na ňu spievali samú chválu. Vyskúšala som už niekoľko produktov (dekoratívnu kozmetiku, pleťovú starostlivosť i vône) a musím povedať, že je to celkom pecka. Pokiaľ by som ju mala prirovnať k nejakej značke, ktorú všetci poznáte, tak kvalitou podľa mňa zodpovedá kozmetike Clinique. Pleťová starostlivosť je naozaj účinná, dekoratívka sa výborne používa a drží a hlavne – to, čo sama značka tvrdí o svojich produktoch, z v 99 % sedí. A to sa zas tak často nestáva. Úplne ma uchvátili i obaly, ktoré demonštrujú kvalitu a luxus tejto kozmetiky – vyzerajú naozaj exkluzívne. Takže som niekoľkokrát s veľkým úspechom kúpila GA-DE i ako darček.

A aké sú vlastne samotné produkty? Vybrala som pre tentokrát dekoratívku, ktorá je podľa mňa top, plus najpredávanejší parfém GA-DE a u každého produktu vypichnem to najpodstatnejšie, čo by vás podľa mňa mohlo zaujímať.

Rozjasňujúci make up GA-DE Longevity

Make up s pridanou hodnotou – s liftingovým efektom. S každým jeho použitím by mala byť pleť pevnejšia a pružnejšia. Je obohatený o exotický kokosový olej, extrakt z gardénie a vitamín E. Make up perfektne kryje. Má trošku hutnejšiu textúru, preto odporúčam nanášať ho štetcom alebo hubkou. Skvele priľne a splynie s pleťou, takže vôbec nevytvára neprirodzený film. Výborne zmatňuje a skvele drží (dokonca i po kontakte s vodou). Verte, že sa nebudete lesknúť a vaša pleť bude zjednotená i po niekoľkých hodinách. Dokonca nemusíte použiť ani púder.

longevity

Rozjasňujúci korektor GA-DE Rich & Moist

Korektor, riasenka a tvárenka sú podľa mňa základ kozmetickej výbavy. Nie je potrebné používať každý deň make up, ale tu a tam je potrebné zamaskovať nejakú tú menšiu nedokonalosť. Korektor od GA-DE je vďaka štetôčku presný, má skvelé krycie schopnosti a rozjasňuje. Ideálne je použiť ho na očné okolie (hlavne ak vás trápi nedostatok spánku a je to na vás poznať). Navyše dokáže pri pravidelnom používaní vyhladiť jemné vrásky a linky a hydratuje pleť.

Riasenka GA-DE Lash Splendor

Nové riasenky skúšam celkom nerada, pretože mám tu svoju, ktorú podľa mňa nemôže nič prekonať. No… teraz už si to nemyslím. Riasenka od GA-DE je úplne skvelá. Riasy vám s každým ťahom „rastú“ pred očami, vôbec nezlepuje (ani pri aplikácii viacerých vrstiev), dodáva objem a ľahko natáča riasy. Toto je môj najväčší kozmetický objav v poslednej dobe.

mascara

Dlouhotrvajúci rúž a lesk na pery GA-DE Everlasting

Tento rúž vám vydrží naozaj dlho, i keď budete jesť alebo piť. Najskôr aplikujte prvú (farebnú) zložku, ktorá neobsahuje žiadne oleje a vďaka tomu okamžite zaschne na vašich perách a vytvorí ultra ľahký film, ktorý dokonale drží. Nebojte sa, nemusíte mať strach, že vaše pery budú vysušené. Je tu totiž ešte jedna zložka – lesk – ktorý pery zvláčni a rozžiari. Vyskúšajte, tento rúž vás prekvapí.

lipcolor

Parfemovaná voda GA-DE Icon Musk Oil

Táto vôňa je tzv. vlajková loď značky GA-DE. Je to suverénne najpredávanejší parfém v Izraeli, ktorý v predajoch porazil i svetové parfémové bestsellery. Ja túto vôňu mám a používam ju na výnimočné príležitosti a keď mám chuť voňať niečím nevšedným. Je to absolútna mydlovka. Kombinácia ruží, jazmínu a konvalinky tvorí dokonale čistú, ale silnú a výraznú vôňu. Táto parfémovaná voda u nás zatiaľ nie je veľmi známa, takže sa nemusíte báť, že ju ucítite na niekom inom. I keď to je možno len otázka času, pretože už veľa ľudí sa ma pýtalo, čím to voniam s tým, že si tento parfém musia rozhodne tiež kúpiť. Tak uvidíme.

icon musc oil

Zuzana, notino.sk