NOVINKA: Naozajstný módny hit – najväčšia koncentrácia trblietok pre vaše pery!

Trblietky neodmysliteľne patria do sveta líčenia. Už niekoľko rokov sú trblietavé laky na nechty, očné tiene a lesky na pery kozmetickými hitmi. Nedávno ale trhom s kozmetikou otriasla horúca novinka - Glitter Lips. Naozajstná koncentrácia trblietok rozžiari vaše pery ako doteraz nič iné. Preto táto novinka doslova zaplavila zahraničné módne blogy, očarila popredné svetové celebrity a konečne dorazila aj k nám! O čo ide? Glitter Lips je špeciálny dlhotrvajúci lesk na pery, ktorý doslova obalí vaše pery tisíckami drobných trblietok a vaše pery budú potom žiariť!

Glitter Lips

Keď sa mi po prvýkrát dostala táto vec do ruky, tak som neverila, že je možné dosiahnuť taký výsledok, aký je na fotografiách z letáku. Ale musím potvrdiť, že sa to podarilo - chcelo to len o niečo málo rýchlejší postup, na aký som pri bežnom líčení zvyknutá.

Aplikácia

Každé balenie Glitter Lips obsahuje špeciálne lepidlo, ktoré vyzerá ako malý lesk na pery, balenie trblietok a aplikačný štetec. Aplikácia je veľmi jednoduchá, ale ako som hovorila, musí byť rýchla, aby vám lepidlo nezaschlo skôr, než naň stihnete naniesť trblietky. Takže ja odporúčam najprv natrieť spodnú peru a ihneď potom na ňu aplikovať trblietky. Hoci je k dispozícii špeciálny aplikačný štetček, ja odporúčam použiť prsty, je to oveľa rýchlejšie. Potom to isté zopakujte s hornou perou. Vôbec sa nemusíte báť toho, že budú trblietky všade okolo len nie na perách, stačí vziať vatovú tyčinku, namočiť ju do krému a zbavíte sa prebytočných trblietok v priebehu pár sekúnd.

glitter lips foto

Výsledný efekt

Naozaj som bola veľmi milo prekvapená z toho, ako Glitter Lips na perách vyzerali. Mala som dosť veľké obavy, že výsledný efekt nebude prirodzený, že sa pery budú trblietať až príliš a že vyjsť takto nalíčená von bude chcieť veľkú dávku odvahy (ktorej zas tak veľa nemám). Ale vôbec nie, pery vyzerali fantasticky! Je pravda, že som vyskúšala svetlejšie odtiene, ale som si istá, že aj tie tmavé vyzerajú výborne. A čo som tiež nečakala, je neuveriteľná výdrž Glitter Lips! Trblietky na perách vydržia naozaj dlho (pokojne aj celú noc). Blíži sa čas letných večierkov a podľa mňa niet lepšej príležitosti, kde Glitter Lips použiť. Obzvláštnite svoj look a zaručene zažiarite. Len sa poponáhľajte, pretože si myslím, že o chvíľu už Glitter Lips nebudú horúcou novinkou, ale skôr večierkovou klasikou. Takže vystúpte z davu a oslňte trblietavými perami už teraz! Vyberať môžete z niekoľkých rôznych odtieňov, tak sa pozrite.

Zuzana z notino.sk