NOVINKY Lancaster: 100 % slnečných lúčov pod absolútnou kontrolou

 

slnečná starostlivosť Lancaster

O značke Lancaster už som písala minulý rok na začiatku leta, pretože patrí k najkvalitnejšej slnečnej kozmetike na trhu. Jej produkty totiž spĺňajú všetko, čo od slnečnej kozmetiky očakávam. Už 70 rokov sa totiž venuje podrobnému výskumu svetelných lúčov a ich vplyvu na starnutie pokožky. Veľmi dôležitým faktom je to, že UV lúče reprezentujú iba menej než 10 % slnečných lúčov, ktorým ste vystavení. A čo ten zvyšok? To je infračervené žiarenie a viditeľné svetlo. Tvorí viac ako 90 % slnečného žiarenia, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a spôsobujú predčasné starnutie. Problém je ten, že nie všetka slnečná kozmetika nás dokáže ochrániť pred celými 100 % slnečných lúčov a to je zle. Preto laboratóriá Lancaster vyvinuli špeciálnu technológiu Full Light, ktorá to dokáže.

Ešte dokonalejšia ochrana pred slnkom

Nové kolekcie produktov Lancaster Sun Beauty a Lancaster Sun Control sú založené práve na tejto technológii Full Light, vďaka ktorej majú oproti inej slnečnej kozmetike veľkú výhodu. Zameriavajú sa na celé svetelné spektrum, teda na UVA žiarenie + UVB žiarenie + VIDITEĽNÉ SVETLO + INFRAČERVENÉ žiarenie a tým našu pokožku dokonale chránia.

 Lancaster Sun Control

Čím nám svetelné lúče škodia?

  • UVB lúče sú zodpovedné za opálenie, v horšom prípade spálenie kože.
  • UVA lúče urýchľujú starnutie kože a narúšajú správnu rovnováhu buniek.
  • Infračervené lúče poškodzujú kožné kolagénové a elastínové vlákna, čo v dlhodobom horizonte vedie ku zníženiu pružnosti a pevnosti pokožky.
  • Viditeľné svetlo, tvorca voľných radikálov, spôsobuje v najhlbších vrstvách pokožky bunkovú dysfunkciu, čo prispieva k urýchlenému starnutiu kože.

Preto bolo cieľom značky Lancaster vyvinúť komplexný systém, ktorý by súčasne pohlcoval, odrážal a neutralizoval rôzne vlny svetelného spektra a minimalizoval tak ich škodlivé účinky na koži. A podarilo sa, vznikli kolekcie Sun Beauty a Sun Control, ktoré sa zameriavajú na celé svetelné spektrum a vy s nimi svoju pokožku ochránite pred slnkom v maximálnej možnej miere.

Chráňte i svoje vlasy!

Stáva sa vám, že na jeseň máte výrazne oslabené vlasy úplne bez života? Je to tým, že v lete extrémne trpia. Je to kvôli slnečnému žiareniu, slanej a chlórovanej vode – všetky tieto faktory naše vlasy výrazne oslabujú. Preto značka Lancaster uviedla na trh nové ošetrujúce olejové sérum na vlasy Sun Beauty Multi-repairing Oil Serum, ktoré okamžite pôsobí na vlasové vlákna a oživí ich do minúty. Obsahuje totiž vzácne oleje, ktoré majú zázračné účinky. Argánový olej vyživuje a hydratuje vlasová vlákna. Olej inca inchi vlas obalí a zatiahne šupinky. Nanáša sa do suchých alebo mokrých vlasov, rýchlo sa vstrebáva a poskytuje príjemný pocit. Zaobstarajte si ho na tohtoročné leto a uvidíte, že vaše vlasy zostanú zdravé, silné, lesklé a vyživené.

 Lancaster Sun Beauty Hair

Nemusíte na dovolenku, stačí sa navoňať

Značka Lancaster okrem slnečnej starostlivosti predstavila tento rok ešte jednu skvelú letnú novinku. Vôňu, ktorá vás prenesie na slnečnú exotickú pláž. Dámska toaletná voda Lancaster Le Parfum Solaire je inšpirovaná typickou vôňou slnečných produktov Lancaster.

Klasické parfémy nie je dobré používať, keď sa chystáte opaľovať. Túto vôňu sa ale nemusíte báť nosiť na slnku, ale ani v meste. Kompozíciu nazývanú Lancaster Parfum Solaire vytvoril parfumér Christiane Plos. Hlavu parfému tvoria kvety ylang-ylang, zvončeky konvalinky a pomarančová esencia. Pokožku zaplaví energizujúca sviežosť podnietená bielymi kvetmi. Kytice zo škorice, hyacintu, jazmínu a okvetných plátkov ruže potom zahalia vôňu do jemného a veľmi ženského závoja. Nakoniec prichádzajú do hry hodvábne tóny bieleho pižma a heliotropu. Tento efekt druhej kože je umocnený púdrovou fialkou a akordom dreva cabreuva. Vyskúšajte ju, je to vôňa, ktorej neodoláte vy ani vaše okolie.

Lancaster Parfum Solaire

 

Zuzana, notino.sk