Nuxe – francúzske tajomstvo prírody s dotykom luxusu

Čo pre vás predstavuje Nuxe? Pre nás je to také kúzelné slovíčko a odpoveď na všetko. Máte problémy so suchými vlasmi bez života? Nuxe! Trápi vás unavená, vysušená pleť a suché pery? Nuxe! Chcete vyživiť pokožku celého tela? Ako inak než s Nuxe! Nech už čelíte akýmkoľvek podobným ťažkostiam, Nuxe je vždy tá správna voľba.

suché oleje Nuxe na telo aj vlasy

Zázrak vo fľaštičke

Legendárne oleje Nuxe pozná azda každá žena. Títo spoľahliví experti na skrášľovanie dnes už tvoria ikony v kozmetickej starostlivosti. Ale viete, čím sú také zvláštne? V prvom rade svojím zložením. Chémia už stráca na popularite a my sa vraciame späť k svojim koreňom – k prírode. V prípravkoch Nuxe nenájdete žiadne parabény ani minerálne oleje. Sú celkom au naturel. Prírodný základ však nie je ich jediná výhoda. Tieto zázračné oleje sú výnimočné svojím luxusným vzhľadom, prvotriednou kvalitou a nádhernou vôňou. Predstavuje sa nám tak dokonalá kombinácia všetkého, čo si môžeme priať, v jednom a absolútny unikát na trhu.

Každá žena si zaslúži pocítiť ich magické účinky, a to doslova na vlastnej koži. Pokiaľ stále hľadáte vianočný darček, ktorý zaručene poteší, tak ste našli to pravé. Zlatistý poklad je totiž nielen krásny na pohľad, ale je aj prekvapivo univerzálny. Možno ho využiť na pleť, telo aj vlasy. Pod stromčekom sa bude skvostne vynímať.

Výber toho pravého darčeka vám chceme trošku zjednodušiť, a preto pridávame naše tipy.

multifunkčné suché oleje Nuxe

Nuxe Huile Prodigieuse

Absolútna klasika, ktorá sa postará o všetko – vlasy, tvár aj telo. Multifunkčný suchý olej je špička v hydratácii a hebkosti a poteší nejednu praktickú ženu. Pleť krásne vyživí a rozžiari, vlasom zas dodá lesk a jemnosť a pokožke tela výživu, ktorú tak potrebuje. Navyše nemastí, rýchlo sa vstrebáva a prekrásne vonia! Tento zázrak rozhodne nesmie chýbať na žiadnej poličke v kúpeľni.

Lucia N.„Páči sa mi na ňom to, aký je všestranný. Mám pocit, že na všetko existuje nejaký špecifický produkt a občas mám z toho plnú hlavu. Tento luxusný olejček mi pomôže vo všetkom! Natieram si ho do končekov vlasov, používam ho ako nočný pleťový krém a je skvelý na suchú kožu. Je to jediná stálica v mojej kozmetickej výbave. Myslím, že momentálne mám už asi desiatu fľaštičku a rozhodne to nebude tá posledná! “

Nuxe Huile Prodigieuse Riche 

Účinná zbraň proti extrémne suchej pokožke. Celkom ideálny na zimu, keď je naša koža silne dehydratovaná a unavená. O 30 % viac oleja z makadamie zaručí ešte intenzívnejšiu hydratáciu a starostlivosť. Nemusíte sa obmedzovať iba s aplikáciou na telo, tento tekutý zázrak pomôže aj vašim vlasom a tvári. Absolútne must have počas zimných mesiacov.

Jana D.„Už veľmi dlho ma trápila suchá pokožka. Bola som z toho zúfalá a vyskúšala som všeličo – nič mi však nepomáhalo. To sa zmenilo vo chvíli, keď mi kamarátka poradila tento zázrak. Už po prvej aplikácii som cítila rozdiel. Postupom času boli problémy preč a moja pokožka je teraz hladká a hydratovaná. Začala som Nuxe používať aj na vlasy a pleť. Aj tam sa už prejavujú jeho blahodarné účinky. A tá vôňa! Priam návyková.“

Nuxe Huile Prodigieuse OR

Túžite po niečom trochu viac extra? Nuxe má variant aj pre milovníčky všetkého, čo sa trblieta. Olej Nuxe Huile Prodigieuse OR je plný oslnivých zlatých trblietok. Vyzerá (a pôsobí) absolútne luxusne. Až sa naň dodívate, skúste ho opäť použiť na tvár, telo a konce vlasov. Oslníte!

Aneta L.„Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Tak toto porekadlo sa na Nuxe rozhodne nevzťahuje! Ako len opísať tento výnimočný olej a jeho nádhernú vôňu? Trblietky sú oslnivé, ale veľmi decentné a jemne vás rozžiaria. Aplikujú sa na telo a končeky vlasov a nemôžem sa nabažiť. Odporučila by som každému, kto túži po hydratácii s trochou žiary.“

Oleje Nuxe sú skutočný poklad. Priali by ste si aj vy nájsť luxusný olejček Nuxe Huile Prodigieuse pod vianočným stromčekom?