Objavte nový rad značky KORIKA Korean Heritage

Objavte nový rad značky KORIKA Korean Heritage

Ostrov, kde sa rodí krása. To je Čedžu, miesto len kúsok od Južnej Kórey. Nádherné pobrežia, rozsiahle prírodné parky, vodopády a lávové tunely zlákajú nejedného dobrodruha, ale často aj páry, ktoré sa vydali na svadobnú cestu. Ostrov Čedžu je známy svojou úrodnou pôdou vulkanického pôvodu, ktorá prekypuje vodou a minerálmi. Je ideálna pre rast množstva rastlín, ktorých dary nájdete v nových pleťových maskách značky KORIKA.

Rad Korean Heritage prináša tradičné dedičstvo v podobe ingrediencií, ktoré sa v kórejskej kultúre odovzdávajú z generácie na generáciu. Ingrediencií, v ktorých sa podľa obyvateľov ostrova Čedžu skrývajú tajomstvá krásy. Päť plátenných masiek si poradí s častými problémami pleti. Každá z nich obsahuje vysokokvalitný kokteil ingrediencií, mnoho z nich získavaných (ako už asi tušíte) z darov prírody ostrova Čedžu.

Odmeňte svoju pleť kórejskou starostlivosťou KORIKA Korean Heritage

Upokojujúca maska Korean Heritage ARTEMISIA

Ak vás trápi suchá pleť so sklonmi k svrbeniu, máme tu pre vás upokojujúcu masku ARTEMISIA. Artemisia (palina), hlavná zložka tejto masky, je bylina bohatá na vitamíny a minerály. Má upokojujúce účinky a skvele pôsobí na suchú, podráždenú pleť. O dodatočnú hydratáciu a výživu sa postará zložka D-pantenol, ktorá zlepšuje funkciu kožnej bariéry. Extrakty z koreňa sladkého drievka a sóje majú upokojujúce účinky a podporujú obnovu tvorby nových pleťových buniek.

Maska s čistiacim efektom Korean Heritage

JEJU HONEY V hlavnej role masky s čistiacim efektom JEJU HONEY sa predstavuje med, tradičná surovina z ostrova Čedžu, ktorá má silne antioxidačné účinky. Extrakt z medu Jeju Canola prispieva k zmierneniu prejavov akné, prečisteniu a vyhladeniu pleti. Podráždená pleť sa často potrebuje trochu „upokojiť“, a preto tu nájdeme extrakt z portulaky kapustovej. Príčinám akné a jeho vzniku sa postaví komplex ovocných kyselín AHA-BHA-PHA, ktorý zároveň zjednocuje tón pleti. A čo by to bol za kokteil proti akné bez jednej z prísad overených časom? Čajovníkový olej v kombinácii s ďalšími zložkami prispieva k zmierneniu prejavov akné.

Maska proti vráskam Korean Heritage RED GINSENG

Maska proti vráskam RED GINSENG obsahuje červený ženšen, ktorý je známy svojím anti-aging efektom. Spomaľuje totiž starnutie pleti a podporuje jej prirodzenú elasticitu. Proti vzniku vrások a na tvorbu kolagénu s elastínom maska obsahuje jednu z najúčinnejších ingrediencií vôbec – adenozín. V neposlednom rade sa môže pochváliť extraktom z koreňa sladkého drievka, jednej z 50 bylín tradičnej čínskej medicíny známej svojimi upokojujúcimi účinkami.

Rozjasňujúca maska Korean Heritage JEJU MANDARIN

Pre obyvateľov ostrova Čedžu sú mandarínky posvätné ovocie a ich sušené plátky si odovzdávajú ako výraz úcty. Veria aj v ich zázračné blahodarné účinky, ktoré dokážu pleti vdýchnuť nový život. A práve mandarínka je účinnou zložkou rozjasňujúcej masky JEJU MANDARIN. Extrakt z mandarínky Jeju Mandarine Hallabong bol získaný pomocou vyspelých moderných technológií a za okamih pleť viditeľne rozjasňuje, zjemňuje a prispieva k jej pružnosti. No zázračná mandarínka nie je jediným tajomstvom, ktoré sa tu skrýva. Komplex vitamínov B-C-E pôsobí proti voľným radikálom, podporuje tvorbu kolagénu a vyrovnáva tvorbu kožného mazu.

Hydratačná maska Korean Heritage SILK

Vaša pleť si zaslúži len to najlepšie z najlepšieho. Doprajte jej preto hydratačnú masku SILK, ktorá obsahuje proteín z hodvábu sericín, vysokokvalitnú ingredienciu spracovanú inovatívnymi technológiami. Vďaka svojmu zloženiu bohatému na aminokyseliny a proteíny dokáže pleť do hĺbky hydratovať a neuveriteľne vypnúť. Navyše na pokožke vytvára ochrannú vrstvu, ktorá pretrvá aj po umytí. Komplex 8 (!) typov kyseliny hyalurónovej v nízkomolekulárnej a vysokomolekulárnej forme dodáva pleti ešte viac hydratácie, aby bola pružná, žiarivá a odolnejšia voči vzniku známok starnutia.

Všetky masky nájdete na našom e-shope. A pozor, už čoskoro sa k nim pridajú aj ďalšie zázračné produkty, ktoré navždy zmenia vašu každodennú starostlivosť o pleť. Ale medzitým – ktorá maska vás zaujala najviac? My hlasujeme za všetky.