Odporúčame: parfum na jesenné obdobie Bottega Veneta

Talianska značka Bottega Veneta bola založená v roku 1966 a po dlhé roky bola známa predovšetkým pre svoje luxusné kožené výrobky, ktoré dodnes žne veľký ohlas. Svoje butiky má táto spoločnosť naozaj po celom svete, nájdete ich napríklad v Paríži, New Yorku, Číne, Japonsku či v Indonézii. Butik tejto známej spoločnosti však nechýba ani v samotnej Prahe.

bottega veneta

Talianska značka Bottega Veneta sa preslávila predovšetkým svojou technikou, ktorá spočíva v ručne preplietané koži. Avšak už od minulého roku táto spoločnosť neponúka svojim zákazníkom iba kožené výrobky, ako sú kabelky či obuv. V roku 2011 predstavila táto firma svoj prvý parfum Bottega Veneta Veneta.

Dámsky parfum Bottega Veneta

Dámsky parfum Bottega Veneta ponúka svojim nositeľkám jedinečný zážitok. Táto neobyčajne dlhotrvajúca vôňa v sebe skrýva dokonalú harmóniu spočívajúce v tónoch jazmínu, bergamotu, ružového korenia a pačuli. Bezpochyby nie je prekvapením, že parfum ovláda taktiež príjemná vôňa kože, ktorá je značke Bottega Veneta natoľko blízka.

Tento luxusný parfum, ktorý bol podľa slov riaditeľa firmy, Tomasa Maiera, inšpirovaný predovšetkým krásou vidiecke prírody v Benátskom regióne, kde tento muž vyrastal, podtrhuje kúzlo ženy. Jej krásu, eleganciu a charizma. Bottega Veneta vám učaruje a nepustí vás. S týmto parfémom sa ocitnete priamo uprostred kúzelného talianskeho vidieka, v ktorom vládne pokoj a moc prírody.

Už elegantný a veľmi vkusný flakón parfumu napovedá, že táto nadčasová vôňa je určená pre sebavedomé ženy akéhokoľvek veku, ktoré rady podčiarkujú svoju vnútornú i vonkajšiu krásu a nebojí sa upútať pozornosť. S touto jedinečnou vôňou totiž budete stredom pozornosti kedykoľvek a kdekoľvek. Ak teda ešte nemáte vybranú vôňu na nasledujúce jeseň, nechajte sa uniesť touto jedinečnou vôňou, ktorá vás príjemne zahreje a poteší vaše zmysly.