Parfémy Lacoste - pre úspešných a elegantných mužov

Luxusné oblečenie, obuv, hodinky, parfémy a iné – to v dnešnej dobe predstavuje značka s menom Lacoste. Firma Lacoste bola založená v roku 1933 slávnym francúzskym tenistom René Lacostom. Patrí mu tiež zásluha za to, že značka Lacoste je i v súčasnosti spájaná s malým zeleným krokodílom, ktorý je jej symbolom.

Parfémy Lacoste - pre úspešných a elegantných mužov

V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme niekoľko najobľúbenejších a najvydarenejších mužských parfémov Lacoste.

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Blanc


Lacoste Eau de Lacoste L.12.12.
Blanc je určená pre športovo založených mužov. Táto svieža vôňa v sebe ukrýva nádych elegancie a ľahkosti, ktorá môže byť ideálnou voľbou predovšetkým v horúcich letných dňoch. Ide o dlhotrvajúci parfém s obsahom vzácneho cédrového dreva, šťavnatého grapefruitu či zaujímavej tuberózy.

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Verte

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Verte predstavuje sviežu vôňu, ktorej krása spočíva najmä v jednoduchosti a ľahkosti. Znamenitá vôňa je vhodná pre športovo založených mužov, ktorí ocenia arómu zrelých citrusových plodov v kombinácií s omamnou levanduľou, nežnou fialkou a tajuplnými drevitými tónmi. Ide o príjemný relaxačný parfém, ktorý vás príjemne prekvapí a poteší svojou výdržou.

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Blue

Pod samotným názvom Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blue sa ukrýva intenzívny zážitok v podobe vonnej esencie zrelých citrusových plodov, ktorá je skombinovaná s mätou a šalviou. I tento pozoruhodný parfém vás osloví svojou ľahkosťou a nesmierne príjemnou sviežosťou. Prírodné a prirodzené zloženie pripomína vôňu lesa. Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blue je preto ideálnou voľbou pre aktívne žijúcich mužov všetkých vekových kategórií.

Lacoste Essential

Lacoste Essential symbolizuje zaujímavú, decentnú a dlhotrvajúcu vôňu, ktorá je vďaka svojej nadčasovosti a jednoduchosti vhodná na každodenné nosenie. Lacoste Essential je vytvorený pre úspešných a energických mužov, ktorí uprednostňujú svieže citrusové tóny.

Lacoste Challenge

Lacoste Challenge je neobyčajná vôňa určená pre mladých a energických mužov, ktorí majú radi eleganciu a štýl. Ide o originálnu sviežu vôňu s jemným korenistým nádychom. Poteší všetkých mužov, ktorí sa neboja byť stredobodom pozornosti. Tento intenzívny a jedinečný parfém je splneným snom každého moderného muža.

Lacoste Red

Lacoste Red je názov unikátnej a hlavne netradičnej vône, v ktorej sa snúbia tóny zeleného jablka a vzácnych drevín. Vynikajúci parfém je vhodný najmä pre mladých, atraktívnych mužov, ktorí ocenia jemne korenenú vôňu určenú na každodenné nosenie s prekvapivo dlhou výdržou.

Lacoste Challange Re/Fresh

Pokiaľ uprednostňujete výraznejšie, a zároveň osviežujúce parfémy, Lacoste Challange Re/Fresh je bezpochyby tým správnym doplnkom pre vás. Táto netypická vôňa vznikla kombináciou kardamónu, brezy a rozmarínu. Pozoruhodná vonná kompozícia osloví nielen vás, ale aj vaše okolie, ktoré ju určite patrične ocení.

Lacoste Essential Sport

Milovníci športu si celkom iste obľúbia vydarený parfém Lacoste Essential Sport. Jedinečná vôňa je preferovaná najmä pre svoju sviežosť, ktorá evokuje pocit nespútanej slobody a energie. Lacoste Essential Sport je stelesnením dokonalej kombinácie športového ducha a príťažlivej elegancie, ktoré vynikajúco zdôrazní na všetkých mužoch.

Lacoste Pour Homme

Lacoste Pour Homme zosobňuje klasickú vôňu určenú predovšetkým pre mužov stredného veku, ktorí chcú zdôrazniť svoj šarm. Tento sladší pánsky parfém s tónmi delikátnej vanilky je veľmi decentný, a preto je vhodný na každodenné nosenie. Vďaka nadčasovému zloženiu bude výborným spoločníkom na akúkoľvek príležitosť.

Lacoste Elegance

Ako sám názov napovedá, Lacoste Elegance je vôňa vytvorená pre elegantných a úspešných mužov, ktorí túžia zdôrazniť svoju príťažlivosť. Tento jemne orientálny parfém je symbolom sebavedomého muža, ktorý vie čo chce a aj to dosiahne. Lacoste Elegance ukrýva iskrivú vôňu, ktorá predstavuje dokonalý spôsob ako môžu muži upútať pozornosť a sympatie okolia svojim smerom.

Lacoste Booster

Lacoste Booster je svieža, jemná vôňa navrhnutá pre športovo založených mužov. V energiou prekypujúcej vôni sa prelínajú zaujímavé tóny sladkého pomaranča, osviežujúcej mäty priepornej a čerstvého, šťavnatého grapefruitu. Ďalšou zložkou tejto kombinácie je pikantné chilli, vďaka ktorému získava neobyčajný parfém príjemne iskrivý nádych. Lacoste Booster je vôňa vhodná pre športovanie, pri ktorom vás naplní energiou, i na každodenné nosenie.

Lacoste Original Men

Lacoste Original Men je obrazom príjemnej vône s prvkami zrelého, šťavnatého ovocia, ktoré sa prelína s opojnou arómou omamnej levandule. Výsledkom je jedinečná kombinácia plná energie. Tento netradičný a originálny parfém je vytvorený ako symbol aktívnych a energických mužov, ktorí túžia zaujať.