Parfémy podľa znamenia horoskopu pre mužov

Parfémy podľa horoskopu pre mužov

Parfémy podľa znamenia horoskopu pre mužov

Každý muž má pri výbere vône, ktorá ho bude sprevádzať na každom kroku, svoj osobitý štýl a vkus. Ak hľadáte parfém, ktorý dokonale podčiarkne vašu osobnosť a vyjadrí váš životný postoj, nechajte sa inšpirovať nasledujúcim prehľadom pánskych vôní podľa znamenia horoskopu, ktoré sú priamo ušité na mieru jednotlivým povahám.

Kozorožec

Muži, ktorí sa narodili v znamení Kozorožca, sa vyznačujú mimoriadnym zmyslom pre praktickosť a nekonečnú trpezlivosť. Vo svojej kariére bývajú veľmi ctižiadostiví, zatiaľ čo v osobnom živote sú často neprístupní a starostlivo si strážia svoje citlivé vnútro. Muž Kozorožec je veľký elegán a gentleman. Parfém, ktorý ho bude skvele dopĺňať je napríklad luxusný Dior Homme, krištáľovo čistá a elegantná vôňa Armani Eau Pour Homme alebo prirodzene sebavedomá vôňa Hugo Boss Selection.

Vodnár

Narodení v znamení Vodnára sa vyznačujú svojou nezávislosťou, tvorivosťou a jedinečnou schopnosťou neustále objavovať niečo nové. Muži Vodnári bývajú veľmi často športovo založení, vyhovuje im životný štýl plný náhlych a nečakaných zmien a nikdy neposedia na jednom mieste. Pri ich rýchlom životnom tempe ich dokonale doplní osviežujúci parfém vyjadrujúci slobodu a nezávislosť. Takýmto parfémom je napríklad legendárny Armani Acqua di Gio Pour Homme, ktorý vyjadruje nespútaného ducha. Ďalšími vôňami, ktoré Vodnári nepochybne ocenia, sú osviežujúce vône Bvlgari Aqva pour Homme alebo Davidoff Cool Water Man.

Ryby

Jedinci narodení v znamení Rýb sú veľmi senzitívni a kreatívni. Muži tohto znamenia sú veľkí romantici a často sa realizujú v oblasti umenia. Nechýba im zmysel pre fantáziu a majú bohatý vnútorný svet. K mužom vo vodnom znamení Rýb sa skvele hodia jemnejšie odľahčené vône, ktoré v sebe ukrývajú nutnú dávku romantiky a sviežosti. Skvelou voľbou je pánska vôňa Versace pour Homme, osviežujúci Calvin Klein Aqua for Men alebo veľmi originálna a zasnená vôňa Salvador Dali Laguna Homme.

Baran

Muži narodení v znamení Barana sú od prírody veľmi temperamentný a odvážni. Zároveň však majú nekompromisnú a tvrdohlavú povahu, vďaka ktorej si idú v živote za svojím cieľom. Toto znamenie je oproti iným veľmi energické a vášnivé. Muž Baran rád vyniká v dave, miluje adrenalín, vyhľadáva všetko čo je originálne a zaujímavé a nezaprie v sebe športového ducha. Ideálnou vôňou pre Baranov je energiou nabitá vôňa Ferrari Black, neobyčajne vzrušujúci Hugo Boss Boss Bottled Night alebo ohnivá vôňa Dior Fahrenheit.

Býk

Narodení v znamení Býka sa vyznačujú svojím hlbokým zmyslom pre pôžitkárstvo a pokojnou rozvážnou povahou. Muži Býci sú veľmi vášniví a nároční na seba aj na svoje okolie. Netaja sa svojím záujmom o umenie, milujú nevšedné a originálne veci a radi sa obklopujú luxusom. Pri výbere vône sa neuspokoja len tak niečím obyčajným. Ideálnou vôňou by sa pre nich mohla stať podmanivá a mimoriadne vzrušujúca  Armani Code, ďalej veľmi výnimočný parfém Hugo Boss Hugo Red alebo parfém Diesel Fuel for Life Homme, ktorý v sebe ukrýva čistý elixír vášne a túžby.

Blíženec

Komunikatívny, vtipný, hravý a veľmi zvedavý - taký je muž, ktorý sa narodil vo vzdušnom znamení Blížencov. Miluje všetko čo je nezvyčajné a originálne, venuje sa veľkému množstvu koníčkov a má okolo seba vždy veľa priateľov. Muž Blíženec nie je vôbec ľahko definovateľný, preto aj vône, ktoré by ho mohli dopĺňať, musia byť nevšedné a plné invencie. Takouto vôňou je napríklad originálny Versace Versus Blue jeans, vôňa zo športového prostredia Ralph Lauren The Big Pony alebo vôňa Armani Mania for Men, ktorá je plná vzrušenia a zmyselnej energie.

Rak

Ľudia v znamení Raka sú veľmi citliví, vnímaví a nadovšetko milujú svoju rodinu. Inak na tom nie je ani muž, ktorý sa narodil v tomto znamení. Svoju citlivú nežnú povahu však ukrýva pred svetom a často sa uzatvára do seba. Raci sú veľkí romantici, majú obrovskú fantáziu a sú neobyčajne tvoriví. Najlepšie je im doma pri hrejivom krbe a radi sa obklopujú deťmi. Pre Rakov sú mimoriadne vhodné odľahčené romantické vône, ktoré v sebe ukrývajú zaujímavý príbeh. Vyskúšať môžete napríklad pohodovú vôňu Hugo Boss Boss Orange Man, čistú pozitívnu vôňu Thierry Mugler A * Men alebo parfém symbolizujúci vzťah k domovu Trussardi My Land.

Lev

Narodení v ohnivom znamení Leva túžia byť stredom pozornosti, majú v sebe ukryté prirodzené vodcovské schopnosti, sú sebavedomí a milujú luxus. Muž Lev veľmi dbá na to, ako pôsobí na svoje okolie, preto sa nemôže uspokojiť s obyčajným nevýrazným parfémom. Skvelým tipom pre Levov je napríklad vznešená vôňa Calvin Klein Euphoria Men Intense, vášnivá vôňa Davidoff Hot Water alebo veľmi luxusný výrazný parfém Paco Rabanne 1 Million.

Panna

Ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi poriadkumilovní, čistotní a presní. Kladú veľký dôraz na svoje schopnosti a rozumný úsudok. Radi sa vzdelávajú, sú komunikatívni a zbierajú informácie. Všetko chcú mať dokonale upravené a pri výbere vône dávajú prednosť čistým osviežujúcim esenciám, ktoré pôsobia sebavedome a luxusne. Muži v znamení Panny preto môžu vyskúšať jedinečný parfém Bvlgari Pour Homme, osviežujúcu vôňu Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme alebo parfém od módnej ikony David Beckham Intimately Yours.

 

Váhy

Narodení v znamení Váh sú veľmi pokojní, rozvážni a inteligentní. Milujú spoločnosť a vo svojom živote vyžadujú absolútnu harmóniu. Váhy sú neustálymi hľadači rovnováhy, ktorú očakávajú aj od svojho parfému. Ideálnymi vôňami, ktoré by muži Váhy mohli oceniť je napríklad legendárny Hugo Boss No.6 Bottled, neobyčajne osviežujúci Calvin Klein IN2U Men alebo dokonale vyvážená vôňa Gucci Pour Homme II.

Škorpión

Škorpióni sú vyznávači mystiky a tajomna. Sú to rodení zvodcovia, ktorí svoje okolie fascinujú svojou nevypočítateľnosťou. Muža Škorpióna spoznáte podľa jeho doslova hypnotického pohľadu. Deti tohto znamenia si dokážu ísť za svojím cieľom cez všetky prekážky. Od parfému očakávajú originalitu, podmanivosť a zmyselnosť. Takou vôňou je napríklad vzrušujúca a neobyčajne sebavedomá vôňa Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Le Parfum, fascinujúca vôňa Lancome Hypnose Pour Homme, alebo veľmi luxusná a vášnivá vôňa Gucci Guilty Pour Homme Intense.

Strelec

Muž Strelec je nenapraviteľný rojko, ktorý miluje cestovanie a prírodu. Je známy veľkým množstvom záujmov a veľmi rád objavuje niečo nové. Strelci sú veľmi pozitívni ľudia, sú veľmi zábavní a nikdy s nimi nie je nuda. Muža Strelca perfektne doplní vôňa symbolizujúca múdrosť ďalekého Východu Kenzo L'Eau par Kenzo Indigo Pour Homme, energiou nabitá vôňa plná ovocia DKNY Be Delicious pour Homme alebo vôňa evokujúca kúzlo diaľok a cestovanie Jean P. Gaultier Le Male On the Road.