Podkladová báza – trik pre vaše dlhotrvajúce nalíčenie

Podkladová báza - trik pre vaše dlhotrvajúce nalíčenie

Túžite po dokonalom nalíčení, ktoré vám vydrží po celý deň, ale namiesto toho vám make-up na tvári ostane v dobrom stave sotva pár hodín? Musíte sa počas dňa niekoľkokrát premaľovávať a opravovať si rozmazané očné tiene? Tento problém môžete raz a navždy vyriešiť - a to vďaka používaniu špeciálnych podkladových báz, ktoré nielen udržia vaše nalíčenie v perfektnom stave od rána až do večera, ale takisto významne prispejú k vášmu dokonalejšiemu vzhľadu a hravo prekryjú všetky drobné nedokonalosti vašej pleti!

Získajte dokonalú pleť po celý deň!


Podkladové bázy sa nanášajú medzi krém a make-up. Aplikujú sa pomocou prstov na celú tvár a po ich nanesení sa odporúča 1-2 minúty počkať než použijete make-up. Podkladová báza je najčastejšie bezfarebná, má príjemnú textúru, uľahčí vám rozotrenie make-upu a významne predlžuje životnosť vášho nalíčenia. Okrem toho má báza aj iné zaujímavé funkcie ako je vyhladenie vrások, zmatnenie pleti alebo stiahnutie rozšírených pórov. Po jej nanesení získate rozžiarený a omladený vzhľad. Vďaka aplikácii podkladovej bázy bude vaša pleť dokonalejšia než kedykoľvek predtým a je možné použiť ju aj v dňoch, keď si chcete vyjsť von bez make-upu. Nezabúdajte však vždy pod bázu použiť váš obľúbený podkladový krém, pretože báza väčšinou neobsahuje žiadne výživné látky.

make-up krém podklad

Na stránkach notino.sk nájdete niekoľko druhov podkladových báz, vďaka čomu si každá žena môže vybrať takú bázu, ktorá jej bude najviac vyhovovať. Skvelým tipom je napríklad podkladová báza pre unavenú pleť Dermacol Pearl Energy obsahujúca výťažky z perál, ktoré pleť rozjasnia a dodajú vášmu vzhľadu novú energiu. Vyskúšať tiež môžete podkladovú bázu s liftingovým účinkom Collistar Fondotinta, alebo napríklad zmatňujúcu bázu Dermacol Matt Control, ktorá okrem zafixovania vášho make-upu dokáže zamedziť aj nadmernej tvorbe kožného mazu a účinne eliminuje nežiaduce lesknutie vašej tváre.

baze derma

Podkladová báza pod očné tiene - intenzívne farby a dlhotrvajúce nalíčenie!


Podkladové bázy sa nevyrábajú iba pod make-up, ale tiež pod očné tiene. Vďaka tomu môžete jednoducho zamedziť nežiaducemu zlievaniu tieňov do očného záhybu a tiež predídete ich rozmazaniu! S očnou podkladovou bázou budete vyzerať ako by ste sa práve čerstvo nalíčili a váš pohľad bude po celý deň sexi! Báza sa aplikuje pomocou prstov v malom množstve na čisté očné okolie a potom môžete začať s líčením očí tak, ako ste zvyknutá. Báza okrem iného slúži aj ako neutrálny podklad a pomáha zjednotiť farebný odtieň pleti očného okolia. Prekryje drobné nedostatky a vyhladí pleť. Vďaka použitiu bázy je aplikácia očných tieňov jednoduchšia a farba vášho očného tieňa sa stane ešte viac výraznejšia a živšia. Očné bázy navyše pleť nevysušujú a sú vhodné aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Odporučiť môžeme napríklad obľúbenú očnú bázu Artdeco Eye Shadow Base s obsahom bisabolu, ktorý upokojuje pleť a neutralizuje červené tóny viečok, alebo napríklad rozjasňujúcu očnú bázu Illuminating Eye Base od luxusnej značky diegodallapalma, ktorá obsahuje perleťové pigmenty pre váš dokonale žiarivý pohľad.

Podkladové bázy pod make-up aj pod očné tiene sa dajú veľmi ľahko odlíčiť bežnými prípravkami na odlíčenie alebo odličovacími obrúskami.