Poznáte zmyselné parfumy Gucci?

Talianska značka Gucci bola založená v roku 1921 ambicióznym mužom menom Guccio Gucci. Spočiatku začínal ako obchodník s koženým tovarom, predovšetkým sa zameral na luxusnú koženú batožinu, ktorá sa čoskoro stala žiadaná pre svoju vkusnosť a kvalitu. Neskôr sa značka Gucci zamerala aj na výrobu ďalšieho tovaru ako dámske a pánske odevy, hodinky či slnečné okuliare a v neposlednom rade obrátila svoju pozornosť na výrobu parfémov.

gucci parfumy


Značka Gucci patrí v súčasnosti k svetovým gigantom či už v oblasti módy, parfémov či ďalšieho tovaru, ktoré táto firma ponúka. A je to predovšetkým jej osobitý a netradičný štýl, ktorý k nej neustále láka nových zákazníkov. Moderná, provokujúca a osobitá - taká je značka Gucci.

Parfémy Gucci – dámske

Ako sme už spomenuli vyššie, parfémy Gucci patria k špičkám na celom svete, ktoré si zamilovala nejedna hollywoodska hviezda. Sú provokatívne, nadčasové a hlavne neobyčajne zmyselné. Poďme sa preto pozrieť, ktoré parfémy tejto talianskej značky rozhodne stojí zato mať.

Gucci Flora by Gucci vytvára čarovnú harmóniu kvetinových tónov pivonky a ruže, ktoré podčiarkujú osviežujúce citrusy spolu s vôňou pačuli a santalového dreva. Táto neobyčajne zmyselná vôňa je určená mladým a sebavedomým ženám, ktoré sa rady zahaľujú do jemných vôní, ktoré sú vhodné pre akúkoľvek príležitosť.

Gucci Eau de Parfum II je kombináciou osviežujúceho ovocia, jemnej fialky, cédru a jazmínu. Jedná sa o jeden z najžiadanejších parfémov značky Gucci vôbec a niet divu. Táto neobyčajná vôňa je plná optimizmu a radosti zo života. S touto vôňou budete sebaistá ako nikdy predtým. Gucci Eau de Parfum II skrátka učaruje každej žene, podčiarkne jej charizmu a prirodzenú krásu.

Gucci Envy predstavuje sviežu vôňu, ktorú si zamilujú elegantné a charizmatické ženy. Táto osviežujúca vôňa s tónmi vínnej révy nenechá chladnou žiadnu ženu. Parfém Gucci Envy ponúka jedinečný pôžitok z omamnej vône jazmínu, vínneho kvietku a fialky. Vhodný pre akúkoľvek príležitosť.

Gucci Guilty Intense predstavuje opojnú orientálnu vôňu s tónmi ružového korenia, mandarínky a orgovánu a vytvára tak neobyčajne zmyselnú kombináciu, ktorá poteší vaše zmysly. Gucci Guilty Intense je určený pre úspešné ženy, ktoré milujú zmyselné orientálno-kvetinové vône.


Pánske vône

Gucci By Gucci pour Homme je vôňa určená pre nespútaných mužov, ktorí chcú podčiarknuť svoj šarm a neskrotnú silu. Vôňa tabaku je tu doplnená ľahkou vôňou fialky, ktorá sa mieša s drevitými tónmi brezy a bergamotu. Nasledujú príjemné tóny cédru, kože a cypryša. Gucci By Gucci pour Homme je tou pravou vôňou pre každého šarmantného muža, ktorý sa nebojí zvýrazniť svoje pravé ja.

Gucci By Gucci pour Homme Sport predstavuje vôňu určenú pre aktívnych mužov, ktorí milujú šport a pohyb. Táto vôňa je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí milujú slobodu a nikdy nekončiacu sviežosť. Výťažky z fíg, kardamónu a borievky vám spolu s tónmi osviežujúcich citrusov dodajú energiu na celý deň.

Gucci Pour Homme II je synonymom luxusu, moderného a nespútaného života. Decentné tóny fialky a bergamotu sa tu miešajú s opojnou vôňou škorice, papričky a čaju. Všetko podčiarkuje myrha a tabak, ktorý parfému dodáva korunu. Gucci Pour Homme II je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí si potrpia na svoj vzhľad a radi podčiarknu svoju jedinečnú osobnosť.

Gucci Guilty Pour Homme Intense predstavuje dominantnú vôňu pre dominantného muža. Tóny citrónu a koriandru sa tu snúbia s omamnou vôňou levandule a všetko podtrhujú výťažky z pomarančovníka a neroli. Buďte lovcom za každých okolností. Spolu s touto vôňou sa nebudete báť uskutočniť svoje sny. Spolu s Gucci Guilty Pour Homme sa budete cítiť neporaziteľní.